NBA: Cleveland sa naďalej trápi, podľahol Oklahome 124:148

Pripísali si už desiatu prehru z posledných 14 zápasov.

,aktualizované

Vo finále pohára sa stretnú Piešťanské Čajky a Good Angels Košice

Hráčky Good Angels Košice vyhrali v druhom zápase semifinále nad ŠBK Šamorín vysoko 100:37.

NBA: Toronto potvrdilo domácu silu, zdolalo San Antonio 86:83

Toronto potiahol k výhre Kyle Lowry, ktorý deväť zo svojich 24 bodov zaznamenal v štvrtej štvrtine.

Basketbalistky Ružomberka postúpili do semifinále Slovenského pohára

V sobotuna ne od 15.30 h čaká stretnutie s Piešťanskými Čajkami.

NBA: Tímy na zápas hviezd poskladajú víťazi hlasovania James a Curry

Curry a James budú kapitáni výberov konferencií a vyberú do svojich mužstiev ďalších hráčov.

NBA: Boston prehral s Philadelphiou, Houston si poradil s Minnesotou

Štvorzápasovú sériu prehier ukončili hráči Clevelandu, keď vyhrali doma nad Orlandom Magic.

NBA: Afflalo z Orlanda dostal za bitku dva zápasy

Basketbalista udrel súpera do hlavy počas súboja, ktorý sa odohral v druhej štvrtine stredajšieho zápasu.

Basketbalová Žilina získala Belavého a Crniča

Dvadsaťdvaročný Belavý odštartoval ročník v MBK Rieker Com-Therm Komárno, no pre zranenia odohral len štyri duely, v ktorých mal priemer 2,8 bodu na zápas.

NBA: Warriors vyhrali v Chicagu a vyrovnali klubový rekord

Hostí potiahli k triumfu najmä Klay Thompson, autor 38 bodov, a Stephen Curry s 30 bodmi.

Basketbalisti Prievidze stredajší zápas v Prahe neodohrajú

Proti bolo zlé počasie, ktoré slovenskému tímu znemožnilo načas pricestovať do dejiska a oba kluby sa napokon dohodli na odložení.

NBA: DeRozan zaplatí za kritiku rozhodcov pokutu 15.000 dolárov

DeRozan kritizoval arbitrov po sobotňajšej domácej prehre Toronta 125:127 s Golden State.

NBA: Pelicans zastavili víťaznú sériu Bostonu, Davis s 45 bodmi

Lídrom hostí bol Anthony Davis s 45 bodmi a 16 doskokmi.

Levičania triumfovali v 6. kole Alpsko-jadranského pohára nad Domžale

Súboj so slovinským tímom vyhrali v pomere 95:72.

Kováčik zverejnil nomináciu na februárové zápasy kvalifikácie ME 2019

Konečnú 12-člennú nomináciu určí tréner po Slovenskom pohári v Piešťanoch (19. – 21. januára).

NBA: Golden State triumfovali na palubovke Clevelandu Cavaliers

Obhajca titulu sa radoval v repríze uplynulých troch finále play off.

NBA: Miami triumfovalo nad Milwaukee, siedme víťazstvo Heat za sebou

Slovinec Goran Dragič potiahol domácich 25 bodmi, z toho jedenásť nastrieľal vo štvrtej štvrtine.

NBA: Golden State Warriors triumfovali na palubovke Toronta Raptors

Vedúci tím Západnej konferencie pokoril druhé mužstvo východu zásluhou náskoku z prvého polčasu.

SBL: BK Inter Bratislava podľahol basketbalistom KB Košice

Pozrite si aktuálne výsledky.

NBA: Cavaliers premárnili 22-bodový náskok, podľahli Indiane

Finalista predchádzajúceho ročníka viedol v prvej štvrtine 32:10, 22-bodový náskok si držal aj v druhej časti, ale sľubné vedenie napokon premárnil.

NBA: Boston v Londýne zdolal Philadelphiu, Cleveland padol v Toronte

Duel Bostonu a Philadelphi sa uskutočnil v Anglicku už po ôsmykrát. V Londýne videli diváci 20 bodov Kyrieho Irvinga, ktorého Boston dokázal zmazať v súboji 22-bodové manko na súpera.