Fortunaliga

FORTUNA LIGA: Pečovský bude v Žiline minimálne do konca budúceho roka

Rekordér v počte štartov v najvyššej slovenskej súťaži (406) je v Žiline od roku 2011, na predĺžení spolupráce sa dohodol cez reprezentačnú prestávku.

Spartak Trnava zvíťazil v zápase so Sereďou

Domáci sa proti nováčikovi nečakane natrápili, ale dosiahli konečne trojbodové víťazstvo, len tretie v jesennej časti ligy.

Slovan zaváhal proti Senici, DAC sa dotiahol na rozdiel troch bodov

Prinášame prehľad výsledkov.

Slovan prekvapivo remizoval so Senicou, Ružomberok porazil Nitru

Prinášame aktuálne výsledky.,aktualizované

Stanovisko FC Spartak Trnava k incidentu zo zápasu so Slovanom

Incident sa udial v sobotňajšom zápase 10. kola Fortuna ligy Trnava - Slovan na Štadióne Antona Malatinského.

Tréner futbalistov Dunajskej Stredy suspendoval reprezentanta Pačindu

Pačinda sa v poslednom ligovom stretnutí v Senici, kde DAC vyhral 2:1 dostal na ihrisko z lavičky len v závere.

Slovan uspel v derby vďaka efektivite, Greif: O titule sa nebavíme

Trnava prehrala v lige štvrtý zápas v rade a jej situácia je alarmujúca.

Trnava prehrala so Slovanom a patrí jej deviate miesto

Už v 24. minúte hlavný rozhodca Pavol Chmura vykázal na tribúnu za protesty trénera domáceho Spartaka Radoslava Látala.

Pred derby Trnava - Slovan domáci Grendel verí, že belasých zdolajú

Slovanisti zasa chcú s úradujúcim majstrom predĺžiť dve pozitívne série, trojzápasovú víťaznú, resp. jedenásťzápasovú bez ligovej prehry.

Trnava sa chce chytiť v derby, Chudý: Hráme doma, potrebujeme body

Brankára Martina Chudého by potešilo, keby sa mužstvo práve proti odvekému rivalovi nakoplo, pomôcť k tomu by mu mohli aj fanúšikovia.

Kvôli derby Spartak - Slovan uzatvoria v Trnave Kollárovu ulicu

Zápas je na programe v sobotu 29. septembra na štadióne Antona Malatinského – City Arene.

FL: Slovan potvrdil post lídra, Pečovský rekordérom najvyššej súťaže

V nedeľňajšom šlágri si FC DAC 1904 Dunajská Streda poradil so Spartakom Trnava 3:2 a figuruje na druhej priečke.

FL: DAC 1904 Dunajská Streda vyhrala nad Spartakom Trnava

Už v 8. minúte otvoril skóre zápasu domáci celok, keď po prihrávke Davisa chyboval obranca Hladík, lopta sa dostala k Didkovičovi, ktorý pred Rusovom nezaváhal.

FL: MŠK Žilina hladko pokorila FK Senica

Od začiatku to bol súboj žilinskej ofenzívy so senickým obranným blokom.,aktualizované

FL: MFK Ružomberok zvíťazil nad FK Podbrezová

Domáci futbalisti MFK Ružomberok vstúpili do zápasu aktívne a súpera od začiatku dostali pod tlak. Hostia sa len sem – tam dostali pred bránu MFK.

FL: AS Trenčín zdolal ViOn Zlaté Moravce

Čatakovič skúšal nepresnou strelou spoza pokutového územia. Ten istý hráč však o čosi neskôr napriahol presne.,aktualizované