Utorok 7. máj 2024Meniny má Monika

Slovenské futbalistky do 17 rokov nestačili v príprave na Slovinky

Ilustračná fotografia. Foto: TASR

Zverenky trénera Jozefa Jelšica prehrávali v polčase 0:3, v druhom dejstve dokázali už iba skorigovať výsledok gólmi Kristíny Sivčovej a Terezy Mrockovej.

Bled 29. augusta (TASR) - Slovenské futbalové reprezentantky do 17 rokov prehrali v utorkovom prípravnom zápase v slovinskom Blede s domácimi rovesníčkami 2:3. Zverenky trénera Jozefa Jelšica prehrávali v polčase 0:3, v druhom dejstve dokázali už iba skorigovať výsledok gólmi Kristíny Sivčovej a Terezy Mrockovej. Súperkám môžu vrátiť prehru už vo štvrtok, keď je od 10.30 h v Blede na programe druhý z dvojice prípravných súbojov.

Prípravný zápas - utorok /zdroj: futbalsfz.sk/:

Slovinsko "17" ženy – SLOVENSKO "17" ženy 3:2 (3:0)

Góly: 15. Zajmová, 41. Čizmazijová, 45. Adamová – 48. Sivčová, 51. Mrocková

Zostava SR "17": Králiková – Vulganová (56. Kovaliková), Mudráková (46. Škultétyová), Kršiaková, Mrocková – Mazúchová, Feketevíziová, Hanková (65. Hronecová) – Morávková, Sivčová, Boorová (65. Glatzová)