LIGA MAJSTROV: Porto musí doháňať manko, Tottenham v odvete bez Kanea

Porto je v tejto sezóne LM doma zatiaľ stopercentné a tréner Sergio Conceicao verí, že jeho zverenci uspejú aj v odvete proti lídrovi Premier League.

Bývalý úspešný futbalista a tréner Ján Kozák má 65 rokov

Držiteľ Ceny fair play MUDr. Ivana Chodáka za roky 2007 a 2008 je ženatý od roku 1975. S manželkou Ivetou majú syna Jána, bývalého úspešného futbalistu a slovenského reprezentanta a dcéru Patríciu.

LIGA MAJSTROV: Ajax vyradil Juventus, do semifinále aj Barcelona

V utorňajších odvetných zápasoch Ligy majstrov sa do streleckej listiny zapísali Messi aj Ronaldo.,aktualizované

TRNAVA POSTÚPILA DO FINÁLE SLOVNAFT CUP-U

Finále je na programe 1. mája na štadióne v Nitre.,aktualizované

Belhocine nahradil Ruttena na lavičke Anderlechtu Brusel

Holandský kouč vydržal na lavičke belgického klubu iba tri mesiace. ,aktualizované

Futbalisti SR do 16 rokov prehrali so Srbskom

Jediný gól SR strelil v 70. minúte za stavu 0:2 útočník Slovana Bratislava Rudolf Božík.

FIFA bude riešiť spor Queiroza s iránskym zväzom

Portugalský kouč viedol výber Iránu osem rokov do januára 2019.

Vedenie francúzskej ligy prešetrí zápas Caen proti Angers

Duel posledného Caen s Angers sa skončil víťazstvom hostí 1:0.

Známy futbalista spoznal trest za urážky dopingových komisárov

Reprezentant musí zaplatiť aj pokutu.

Betis si uplatnil opciu na Argentínčana Lo Celsa

Účastník La Ligy zaplatil podľa agentúry AFP odstupné 22 miliónov eur a ďalšie tri milióny za hosťovanie.

Scholesa vyšetruje Anglická futbalová asociácia

Scholes stavil na 140 zápasov v období od augusta 2015 do januára 2019, teda v čase, keď vykonával funkciu riaditeľa klubu Salford City.

Generálny manažér Plzne Šádek dostal pokutu za vulgarizmy

Funkcionár použil znevažujúce vyjadrenia 19. mája 2018 počas osláv majstrovského titulu. Neskôr sa ospravedlnil a tvrdil, že sa nechal uniesť atmosférou.

Hennesseyho nepotrestali za gesto pripomínajúce nacistický pozdrav

Hennessey po zverejnení fotografie tvrdil, že mával a kričal na fotografa.

Kahn má nahradiť Rummeniggeho vo funkcii šéfa predstavenstva Bayernu

S Olim prebiehajú veľmi konkrétne diskusie.

Dárdai po sezóne skončí vo funkcii trénera Herthy Berlín

V Herthe pôsobia aj slovenskí reprezentanti Peter Pekarík a Ondrej Duda.

Futbalová rozhodkyňa Súkeníková dostala nomináciu na MS vo Francúzsku

Už začiatkom apríla prišiel z ústredia Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) na adresu Slovenského futbalového zväzu (SFZ) oficiálny potvrdzujúci list.

SLOVNAFT CUP: Ščasný dal hráčom pred odvetou v Senici jasnú úlohu

Trnava bude v Senici brániť jednogólový náskok z prvého súboja (1:0).

LIGA MAJSTROV: Manchester sa proti Barce pokúsi o zázrak, Ajax si verí

O triumfe Kataláncov na anglickej pôde rozhodol vlastný gól obrancu Lukea Shawa už z 12. minúty.

Talianska polícia zadržala piatich ozbrojených fanúšikov Ajaxu

Na utorkový duel (21.00) sa podľa odhadov talianskej polície chystá viac ako 2000 fanúšikov Ajaxu. ,aktualizované

Ďuriš rozhodol o víťazstve Anorthosisu nad Ermisom

Rozhodol o domácom víťazstve 3:2.

Odštartovala jarná časť Krajskej futbalovej ligy pre stredoškolákov

Do prvého ročníka študentskej KFL sa zapojilo 38 krajských škôl, pričom každá postaví na ihrisko desaťčlenné mužstvo. Celkovo sa odohrá 82 zápasov.

Marsch sa v lete stane novým trénerom Salzburgu

Štyridsaťpäťročný Marsch má skúsenosti aj z MLS, ako kouč New Yorku Red Bulls dostal v roku 2015 ocenenie pre najlepšieho trénera.

VAR zlyhal v 291. derby pražských S, rozhodcovia priznali chybu

V drese Sparty odohral celý zápas slovenský stopér Lukáš Štetina a do štatistík si pripísal žltú kartu. Na opačnej strane Miroslav Stoch nastúpil až v 73. minúte. ,aktualizované

FIFA doživotne dištancovala Brazílčana Marina

Podľa obžaloby Marin prijal úplatky vo výške 6,6 milióna amerických dolárov pri predaji vysielacích a marketingových práv na juhoamerické a brazílske súťaže.

Slovenskí futbalisti do 15 rokov skončili v Meduline na 6. mieste

V nedeľnom zápase prehrali s Kórejskou republikou 0:1.

Infantino rokuje s Kuvajtom o možnosti rozšírenia MS 2022 v Katare

Podľa jeho plánov by sa o štyri roky predstavilo na MS 48 namiesto 32 účastníkov.

Futbalisti Liverpoolu sa vďaka výhre 2:0 nad londýnskou Chelsea udržali na čele tabuľky Premier League o dva body pred Manchester City, ktorý má však zápas k dobru.

Neuer z Bayernu má opäť problémy s lýtkom, vynechá dva týždne

Pár dní musí pauzovať aj obranca Mats Hummels, ktorý má problémy so stehnom.

Čakanie na titul bolo príliš dlhé, tvrdí odchovanec Slovana Greif

Slovanisti na tróne nahradili Spartak Trnava a do klubovej vitríny si vložia v novodobej ére už deviaty slovenský majstrovský pohár (25 celkovo).

PSG musel opäť odložiť majstrovské oslavy, Tuchel: Chýbala nám kvalita

Suverénny líder francúzskej Ligue 1 utrpel v nedeľňajšom súboji 32. kola na pôde druhého Lille debakel 1:5, čo je jeho najvyššia ligová prehra za uplynulých desať rokov.

Bayern Mníchov sa vrátil na čelo bundesligy

Bayern však prišiel o brankára Manuela Neuera, ktorý si v druhom polčase obnovil zranenie lýtka.,aktualizované

Slovan ťahá tri skvelé série – vyhral desať ligových duelov za sebou, naplno bodoval v uplynulých štrnástich zápasoch na ihriskách súperov a ťahá šnúru 28 ligových zápasov bez prehry. ,aktualizované

Belasí v tomto ročníku najvyššej súťaže ešte neprehrali a pred druhým DAC Dunajská Streda majú nedostihnuteľný 19-bodový náskok.,aktualizované

Quieroz podal sťažnosť za nevyplatenie časti platu

Portugalčanovi a súčasnému koučovi reprezentantov Kolumbie dĺži Iránska futbalová federácia 800.000 eur.

Hamšíkov Ta-lien vybojoval prvú výhru, uspel na pôde Šan-tung Lu-neng

Ta-lien I-fang sa dokázal v závere ubrániť pri početnej nevýhode, od 76. minúty hral bez vylúčeného Li Šuaja.

Filip Oršula podstúpil operáciu ramena, v tejto sezóne zrejme dohral

Operačný zákrok absolvoval v Ústrednej vojenskej nemocnici v Prahe - Střešoviciach a dopadol úspešne.

Pogbovi sa tréning pokutových kopov vyplatil, Manchestru pomohol k LM

Francúzsky stredopoliar má v tejto sezóne na svojom konte už 13 ligových gólov, z toho až sedem z bieleho bodu.

West Ham odsúdil správanie svojich fanúšikov, dostanú doživotný zákaz

Vedenie klubu zareagovalo vyhlásením na video, ktoré sa objavilo na Twitteri.

Allegri po prehre so SPAL: Zaplatili sme za nedostatok skúseností

Päťdesiatjedenročný tréner nechal pred utorkovým odvetným duelom štvrťfinále Ligy majstrov proti Ajaxu Amsterdam oddychovať viaceré opory na čele s Cristianom Ronaldom.

Stindl podstúpil operáciu holennej kosti, sezóna sa preňho skončila

Vo zvyšných piatich stretnutiach tohto ročníka sa .priebežne piaty tím tabuľky bude musieť zaobísť bez svojho kapitána.