Streda 24. apríl 2024Meniny má Juraj

Futbal

Real sa naďalej trápi, Lopetegui zatiaľ zostáva, hráči sa ho zastali

Hráčom "bieleho baletu" nepomohol ani gól Marcela zo 72. minúty, ktorým prerušili gólový pôst. Ten trval dlhých 481 minút.

Barkley ratoval Chelsea v 96. min, Mourinho: My toľko času nedostávame

Tréner Manchestru United Mourinho sa po vyrovnávajúcom góle dostal do potýčky s asistentom hostí Marcom Iannim.

Argentínčan nedohral nedeľňajší súboj 9. kola španielskej La Ligy proti FC Sevilla (4:2), keď pre zranenie odstúpil z hry už v 26. minúte.,aktualizované

C. Ronaldo prekonal ďalší míľnik. Čo sa mu podarilo?

Portugalský útočník prišiel do Turína pred touto sezónou z Realu Madrid za 117 miliónov eur a v deviatich ligových zápasoch v čierno-bielom drese strelil päť gólov.

Messi po škaredom páde nedohral súboj so Sevillou. Údajne až omdlel

Messi bol do inkriminovaného okamihu hlavnou postavou duelu.,aktualizované

Všetci Kozákovi previnilci prejavili ľútosť, ospravedlnil sa aj Weiss

Ľútosť nad svojím konaním vyjadril už aj Vladimír Weiss, pred ním tak urobili Martin Dúbravka, Norbert Gyömbér, Stanislav Lobotka, Milan Škriniar, Michal Šulla a Ľubomír Šatka.

VfB Stuttgart utrpel porážku od Borussie Dortmund

Pozrite si aktuálne výsledky sobotnej Bundesligy. ,aktualizované

Juventus Turín stratil prvé body v sezóne a nepredĺžil rekordnú sériu

Ligúrčania tak ukončili rekordnú desaťzápasovú víťaznú sériu úradujúceho talianskeho majstra.,aktualizované

FORTUNALIGA: Šporar dal 11. gól v sezóne, Nitra prekvapila Trenčín

Pozrite si súhrn výsledkov sobotných zápasov FL ligy.

FORTUNA LIGA: Spartak Trnava zdolal v 12. kole Senicu rozdielom triedy

Seničania odišli z malého Ríma s prehrou 1:4.,aktualizované

FK Jablonec zvíťazil aj zásluhou slovenského legionára Považanca

Pozrite si výsledky 12. kola českej futbalovej ligy.

Paríž St. Germain bez Neymara zdolal Amiens

V desiatom ligovom zápase zaknihovali v sobotu proti SC Amiens desiate víťazstvo a s 30 bodmi sú suverénne na čele priebežnej tabuľky.

Dúbravka nezabránil prehre Newcastlu s Brightonom & Hove Albion

V nadstavenom čase rozhodol o deľbe bodov Ross Barkley.

Mourinho sa dostal do konfliktu so Sarriho asistentom

Mourinhovi sa neskôr Sarriho asistent ospravedlnil.

V šlágri anglickej ligy remizovala Chelsea s Manchestrom United

Po dvoch góloch Francúza Anthonyho Martiala boli hostia blízko k tomu, aby uštedrili "The Blues" prvú prehru v sezóne. V nadstavenom čase však napokon rozhodol o deľbe bodov Ross Barkley.

Real je v MEGAKRÍZE: Nezabodoval naplno už v piatom zápase za sebou

Hráči Levante rozhodli o triumfe na Santiago Bernabeu už v prvom polčase, keď sa presadili Jose Morales a Marti Roger.

Haraslín bol žolíkom Lechie Gdansk, gólom zariadil remízu v Gliwiciach

Slovenský reprezentant do 21 rokov má v tejto sezóne bilanciu dva góly a šesť asistencií.

Jovič z Frankfurtu po päťgólovom galapredstavení: Som dokonale šťastný

Dvadsaťročný útočník sa v piatkovom dueli 8. kola nemeckej Bundesligy zaskvel piatimi gólmi, ktorými zariadil domáce víťazstvo 7:1 nad nováčikom Fortunou Düsseldorf.

Futbalisti AEK Atény prišli pre fanúšikov o tri body

Okrem toho zaplatí klub pokutu 73.250 eur a dva ligové zápasy odohrá bez divákov.

Conmebol stiahol z FIFA Valdeza, nahradil ho Tapia

Valdez pôsobil vo FIFA od roku 2016, ale po korupčnom škandále skončil v júli na poste šéfa uruguajského futbalu.

Reinhard Grindel sa bude opäť uchádzať o členstvo v Rade FIFA

Grindel nastúpil do funkcie európskeho zástupcu v Rade v apríli roku 2017, keď nahradil krajana Wolfganga Niersbacha.

Európske futbalové ligy žiadajú férovejšie odmeňovanie v Lige majstrov

Po dosiahnutí vyššej konkurencieschopnosti v európskych súťažiach volá už od svojho nástupu do funkcie aj terajší prezident UEFA Alexander Čeferin zo Slovinska.

Klub Manchester United pokutovali za neskorý príchod na štadión

Mourinho za neskorý príchod vinil políciu, tá však neskôr uviedla, že klub odmietol policajný sprievod tímového autobusu na zápas.

LIGA NÁRODOV: Predaj vstupeniek do Prahy pozastavili

Všetky objednávky doručené ku dňu 18. októbra 2018 budú podľa SFZ vybavené.

Disciplinárna komisia dala Trnave pokutu 5000 eur, Látal omilostený

Časť štadióna v Trnave uzatvoria.

Stanovisko SFZ k tlačovej konferencii Jána Kozáka

Odstupujúci tréner Ján Kozák počas štvrtkovej (18.10.) tlačovej konferencie uviedol dôvody svojej abdikácie.

Carneyovej po víťaznom góle želali smrť, FA vyzýva políciu na pomoc

Dôvodom útokov bol jej víťazný gól v stredajšom zápase ženskej Ligy majstrov proti talianskej Fiorentine.

V baráži o ME 21 sa stretnú Gréci s Rakúskom a Poliaci s Portugalskom

Rozhodol o tom piatkový žreb v sídle Európskej futbalovej únie (UEFA) vo švajčiarskom Nyone.

MŠK Žilina odmieta ovplyvňovanie rozhodovacích procesov SFZ

Reagovali tak na slová bývalého reprezentačného trénera Jána Kozáka, ktoré vyslovil na štvrtkovej tlačovej konferencii.

Títo piati Kozákovi previnilci vyjadrili ľútosť a ospravedlnili sa

Zvyšní dvaja poskytnú svoje stanoviská neskôr.,aktualizované

Higuain vyšiel s pravdou von: Pre toto som musel odísť z Juventusu

Tridsaťročný útočník pôsobil v Juventuse od roku 2016, keď prestúpil z Neapolu za 90 miliónov eur. Za Turínčanov nastúpil v 105 zápasoch a pripísal si 55 gólov.

Icardi chce s Interom Miláno predĺžiť kontrakt

Záujem o jeho služby údajne prejavili Real Madrid či londýnska Chelsea, výkupná klauzula sa pohybuje na úrovni sumy 110 miliónov eur.

Kokorina s Mamajevom obvinili z ublíženia na tele a chuligánstva

Ak ich usvedčia, hrozí im nepodmienečný trest odňatia slobody až do výšky piatich rokov.

AS Trenčín pomáhal, charitatívny turnaj podporili športové hviezdy

Hlavný program priniesol turnaj v plážovom futbale a plážovom volejbale.

Shaw predĺžil kontrakt s Manchestrom United až do roku 2023

Shawa v uplynulých dvoch sezónach trápili zranenia a od trénera Joseho Mourinha si neraz vyslúžil kritiku.

Pačinda je novou posilou Plzne, už sa zapojil do prípravy

Po Matúšovi Kozáčikovi, Patrikovi Hrošovskom a Romanovi Procházkovi bude štvrtý Slovák v plzenskom tíme.

Slovan vyvodí dôsledky voči Šullovi za porušenie životosprávy

Brankár patril do skupiny hráčov, ktorá porušila štatút reprezentanta po sobotňajšej prehre s Českom 1:2 v B-divízii Ligy národov.

Kozák oznámil príčinu abdikácie: TOTO je pravý dôvod prečo skončil

Bývalý kouč národného tímu na mimoriadnej štvrtkovej tlačovej konferencii uviedol, že sedem hráčov porušilo štatút reprezentanta a životosprávu.,aktualizované

Jamajčanky si vybojovali premiérovú účasť na futbalových MS

Prvé miesto si vybojovali Američanky po finálovom víťazstve 2:0 nad Kanadou.

CZ Belehrad chce podať žalobu na L'Equipe za údajné krivé obvinenie

Dôvodom je obvinenie z údajnej manipulácie výsledku v zápase Ligy majstrov z 3. októbra proti Parížu St. Germain (1:6).