Futbal

Schmid odstúpil z postu trénera LA Galaxy

Mužstvo dočasne povedie do konca prebiehajúcej sezóny Dominic Kinnear.

Futbalisti SR do 19 rokov prehrali v prípravnom dueli v Nemecku

Jediný gól Slovákov zaznamenal v 77. minúte za stavu 0:2 Dávid Strelec.,aktualizované

Messi je medzi adeptmi na zaradenie do Jedenástky roka podľa FIFA

Päťnásobný držiteľ Zlatej lopty však chýba medzi tromi najlepšími hráčmi sezóny, z ktorých vzíde držiteľ prestížneho ocenenia. ,aktualizované

Kúpili ste si drahšie lístky na zápas s Dánskom? SFZ vám rozdiel vráti

Slovenský futbalový zväz zverejnil postup, ako bude divákom vracať peniaze za lístky.

Proti Čiernej Hore nominoval tréner slovenskej 16-ky týchto hráčov

Nominácia na dva zápasy je hotová.

Bundesligový nováčik z Düsseldorfu prišiel o obrancu Contenta

Ten si v prípravnom zápase s treťoligovým KFC Uerdingen 05 roztrhol väzy v kolene.

Futbalové kluby z európskych líg sú podľa UEFA v zelených číslach

Dohromady 718 klubov zarobilo vlani spoločnú sumu 600 miliónov eur, na čom sa významne podieľalo zavedenie finančnej fair play.

NEČAKANÉ: Terry sa dohodol na zmluve s týmto ruským veľkoklubom

Po vypršaní kontraktu s Aston Villou bol 37-ročný Terry od leta voľný hráč.

Angličania nastúpia v príprave proti Švajčiarsku bez Dele Alliho

Dôvodom je svalové zranenie, ktoré utrpel v sobotnom súboji Ligy národov proti Španielsku

Futbalisti SR 21 stále myslia na baráž, musia to potvrdiť na Islande

Tamojším rovesníkom majú v utorok v Reykjavíku čo odplácať, v októbri 2017 s nimi prehrali doma v Poprade 0:2.

LIGA NÁRODOV: Giroud odklial smolu: Potvrdili sme cenný bod z Nemecka

Útočník londýnskej Chelsea ukončil desaťzápasové gólové suchoty, ktoré ho sprevádzali v najcennejšom drese.

LIGA NÁRODOV: Futbalisti SR veria v úspechy v ďalších dueloch

Slováci utrpeli prehru už v úvodnom stretnutí, keď prehrali v nedeľu na Ukrajine 0:1. Napriek tomu veria, že 1. skupina B-divízie novej reprezentačnej súťaže sa stále môže stať ich korisťou.

Hiddink sa stal koučom futbalovej reprezentácie Číny do 21 rokov

Sedemdesiatjedenročný Hiddink naposledy pôsobil ako dočasný kouč v Chelsea Londýn v sezóne 2015/2016.

LIGA NÁRODOV: Francúzi zdolali Holandsko, Gruzínci zasa Lotyšsko

O triumfe úradujúcich majstrov sveta v dueli 1. skupiny A-divízie rozhodol v 75. minúte Olivier Giroud.

Brankár Dúbravka po prehre s Ukrajinou: Futbal je aj o detailoch

Podľa neho sme hrali vzadu kompaktne a nepúšťali sme súpera do šancí. Ukázali sme veľmi pekné momenty, Ukrajinu sme držali na dištanc, samozrejme, ovplyvnila to penalta.

Slovensko prehralo na Ukrajine v Lige národov 0:1

Ukrajinci boli spočiatku strelecky aktívnejší, pokusy Konopľanku ani Stepanenka však nesmerovali na slovenskú bránku.,aktualizované

Španielom hrozí trest, ich fanúšikovia kričali politické heslá

V sektore hostí vo Wembley sedeli stovky fanúšikov Španielska a mnohí z nich približne od 75. minúty kričali heslá, žiadajúce pripojiť Gibraltár späť k Španielsku.

Shaw nemusel ísť do nemocnice, vyšetrenia podstúpil ešte v kabíne domáceho tímu. Zostal ale aj neskôr pod dohľadom lekára.

Španieli pripravili Anglicku prvú domácu súťažnú prehru od roku 2007

Duel poznačilo zranenie domáceho obrancu Shawa, ktorý si po súboji s Danim Carvajalom na začiatku druhého polčasu udrel hlavu, zostal ležať na trávniku a niekoľko minút ho ošetrovali.

Lipany - Bardejov 2:0 v 8. kole 2. futbalovej ligy

FK Dubnica nad Váhom zdolala Slavoj Trebišov 4:2, hetrik zaznamenal dubnický stredopoliar Rajmund Mikuš. ,aktualizované

Švajčiarí deklasovali vo futbalovej Lige národov Island 6:0

Fínsko zdolalo v C-divízii Maďarsko 1:0.

Futbalista Hamšík pred zápasom s Ukrajinou: Čaká na nás ťažký duel

Ukrajinci vstúpili do novej reprezentačnej súťaže víťazstvom v Česku 2:1. Potvrdili silu, ktorá je Slovákom vďaka uplynulým vzájomným zápasom dobre známa.

Nemeckému futbalistovi Sanemu sa narodila dcéra

Dvadsaťdvaročný Sane v piatok opustil národný tím, ktorý sa pripravuje na nedeľňajší zápas proti Peru. Vedenie zväzu uviedlo, že mal súkromné dôvody, no nič bližšie.

Futbalista Mak má výročie gólu na Ukrajine, chcel by to zopakovať

Zopakovať úspech spred štyroch rokov však nebude jednoduché, čo ukázalo aj úvodné vystúpenie Ukrajincov v Lige národov.

Ševčenko pred zápasom so SR: Veľmi si vážime slovenský tím

Ukrajinci odštartovali účinkovanie v novej reprezentačnej súťaži štvrtkovým triumfom na ihrisku Česka 2:1, keď sa im podarilo otočiť nepriaznivý vývoj.

Slovenské futbalistky do 19 rokov odohrajú v Portugalsku dva zápasy

Tréner reprezentácie Jozef Jelšic na ne nominoval 20-členný káder.

Manciniho rozpačitý súťažný debut: Urobili sme príliš veľa chýb

Taliani v pondelok nastúpia v Lige národov v Portugalsku, ktoré bude bez hviezdneho Cristiana Ronalda.

Bolt si vzal týždňovú pauzu od prípravy v Central Coast Mariners

Minulý týždeň odohral 20 minút v prípravnom zápase s amatérskym tímom výberu Central Coast.

RTVS odvysiela naživo zápasy Slovenska v Lige národov

V úvodnom televíznom zápase sa diváci môžu tešiť na duel Slovenska proti Ukrajine, ktorý Jednotka odvysiela v nedeľu 9. septembra od 14.30.

Vantruba má podľa Trpišovského veľkú budúcnosť

Kouč českého vicemajstra a momentálneho lídra najvyššej súťaže poslal Vantrubu do bránky po vyše hodine hry.

LIGA NÁRODOV: V piatkovom šlágri A-divízie remíza Talianska s Poľskom

Hostí poslal do vedenia v 40. minúte útočník Piotr Zielinski.

Slovenskí futbalisti do 19 rokov prehrali so Severným Írskom

Zverenci trénera Alberta Rusnáka pred dvoma dňami zdolali ostrovného súpera 2:0.

Osorio chce priviesť Paraguaj na MS 2022 v Katare

Kolumbijčan podpísal trojročný kontrakt, v prípade postupu na šampionát automaticky príde k jeho predĺženiu.

Medveděv je po zlomenine ruky späť v tréningovom procese ŠK Slovan

Rodák z Kazachstanu chýbal trénerovi Martinovi Ševelovi dva mesiace, keďže bol v júli účastníkom nešťastnej autonehody.

Futbalista Sane opustil nemecký tím, údajne pre súkromné dôvody

Okolo nemeckého útočníka sa naposledy rozpútala veľká diskusia po tom, čo ho Löw nenominoval do 23-člennej nominácie na MS do Ruska.

Slovákov čaká zápas s Ukrajinou, prvýkrát v novej súťaži

Kým Ukrajinci absolvovali súťažný súboj aj na úvod septembrového asociačného termínu, zverenci Jána Kozáka nemali v stredu k dispozícii adekvátnu previerku.

Výhra s Talianskom dodala Slovákom sebavedomie pred dôležitým zápasom

Kapitán Denis Vavro zdôraznil význam utorňajšieho súboja. Slovensko má na druhej priečke, z ktorej je šanca postúpiť do baráže, dvanásť bodov. Island nazbieral o jediný menej.

Čechom narušila plán prehra s Ukrajinou, v závere ich šokoval Zinčenko

Ukrajinci by vzhľadom na priebeh stretnutia brali aj remízu, s výsledkom 2:1 sú samozrejme ešte spokojnejší.