Nedela 2. jún 2024Meniny má Xénia, Oxana

Futbal

Real Sociedad prepustil trénera Sacristana

Vedenie účastníka La Ligy sa pre tento krok rozhodlo po sobotňajšej domácej prehre 1:2 s Getafe.

Icardi pokoril 100-gólovú hranicu v Serii A: Je to úžasné

Kapitán Interu Miláno skóroval v prebiehajúcej sezóne Serie A už 22-krát a dostal sa na druhé miesto v tabuľke strelcov.

Bayern prehral prvýkrát v roku 2018, Heynckes:Lipsko vyhralo zaslúžene

Úradujúci bundesligový šampión nestačil v 27. kole na vicemajstra RB Lipsko, keď šiestemu tímu tabuľky podľahol na jeho ihrisku 1:2.

Ivanovičovej a Schweinsteigerovi sa narodil syn

Tenistka Ivanovičová s futbalistom Schweinsteigerom sú manželmi od júla 2016.

Duel v Marseille sa skončil šarvátkou, Morel: Nebolo to o futbale

Iniciátorom konfliktu mal byť obranca hostí Marcelo, ktorý údajne adresoval hráčom Marseille posmešné slová.

Dubovský, Hamšík a Moravčík o hráča štvrťstoročia, Zeman: Bol to plán

V tejto ankete hlasovalo 65 ľudí. Hlasovali aj všetci bývalí víťazi, samozrejme okrem tragicky zosnulého Petra Dubovského.

Ronaldo zničil 4 gólmi Gironu, Zidane: Dodáva energiu celému mužstvu

Portugalský futbalista strelil svoj 50. hetrik v kariére a po nevydarenom úvode sezóny sa dostal už na druhé miesto v tabuľke strelcov španielskej La Ligy.

Hamšík odohral proti Janovu iba 20 minút: Pichlo ma vo svale

Marek Hamšík pocítil nepríjemnú bolesť v pravom stehne po zahratí jedného z priamych kopov.

V pondelok spoznáme futbalistu roka 2017, Hamšík: Nie je to len o mne

Na vyhlasovaní by mali byť všetci ocenení, keďže Ceny Jána Popluhára a Petra Dubovského si prevezmú laureáti tesne pred odletom na medzinárodný turnaj Kings Cup v thajskom Bangkoku.

Sokolíkom sa v Portugalsku nedarilo, skončili na poslednom mieste

Nezískali ani jeden bod.

Po 2. kole skupiny o titul má Trnava 10-bodový náskok pred Slovanom

Nasleduje reprezentačná prestávka, tretie kolo skupiny o titul i o záchranu je na programe o dva týždne počas veľkonočného víkendu.,aktualizované

V kádri Talianska nahradil Ogbonna zraneného Chielliniho

Dvadsaťdeväťročný Ogbonna naposledy obliekol reprezentačný dres v septembri 2016.

Slovan porazil Dunajskú Stredu, na lídra tabuľky mu chýba desať bodov

Pred zápasom si domáci klub pripomenul životné jubileum 70. rokov legendárnych dvojičiek Jána a Jozefa Čapkovičovcov, resp. 75-ku bývalého brankára Slovana Mariána Sedíleka odovzdaním darčekov.

Tréner futbalistov SR do 21 rokov chce vyhrať oba zápasy s Albánskom

Pre Ota Brunegrafa je to premiérový reprezentačný zraz v pozícii hlavného trénera. Doterajší kouč dvadsaťjednotky Pavel Hapal prijal ponuku od Sparty Praha.

Stoch odklial streleckú smolu v derby: Zavrel som oči a buchol to tam

Slovenský futbalista konečne prelomil dlhé čakanie na prvý súťažný gól za Slaviu a prispel k remíze 3:3 vo viac ako zaujímavom súboji so Spartou Praha.

Asi 200 policajtov zasahovalo pri bitke fanúšikov Kolína a Leverkusenu

Presný počet zranených nie je známy, pretože viacerí výtržníci, ktorí sa zaplietli do bitky, zmizli bez ošetrenia.

V derby pražských ´S´ remíza, Stoch skóroval, Štetina smutným hrdinom

V zápase použili až štyrikrát videorozhodcu.

Rusnák gólom z penalty rozhodol o triumfe Realu Salt Lake

Dvadsaťtriročný stredopoliar premenil už v 4. minúte pokutový kop na domácom Rio Tinto Stadium pred návštevou 16.334 divákov.,aktualizované

Tottenham a Manchester United postúpili do semifinále FA Cupu

V štvrťfinálovom súboji uspeli futbalisti Tottenhamu na trávniku Swansea City suverénne 3:0.,aktualizované

Nórsko zasiahla smutná správa: Zomrel mladý futbalový reprezentant

Príčinou smrti bola infekcia, ktorá náhle spôsobila otravu krvi.

V boji o záchranu úspešnejšia Nitra a Podbrezová

Za sebou máme ďalšie zaujímavé zápasy.,aktualizované

Spartak a Žilina predviedli rovnocenné výkony, Ružomberok víťazne

Diváci sa gólu nedočkali a obe mužstvá si do tabuľky pripísali po jednom bode. ,aktualizované

Tréner Talianska nominoval na prípravné zápasy aj Cutroneho a Chiesa

Do tímu sa vracia 40-ročný brankár Gianluigi Buffon.

Na futbalových MS 2018 v Rusku prvý raz využijú videorozhodcu

FIFA sa v piatok uzniesla na použití videoasistenta. ,aktualizované

V rokoch 2019 - 2022 počíta FIFA so zárobkom 6,56 mld. USD

Viac ako polovica všetkých príjmov federácie bude pochádzať z marketingu a vysielacích práv.

Šéf UEFA Čeferin zarobil v uplynulej sezóne 1,64 mil. USD

Jeho zárobok zdaňujú v jeho rodnej krajine a aj vo Švajčiarsku, kde UEFA sídli.

P. PETRÁŠ spomína: Weissovo slovo bolo sväté, M. Hipp bol tlmič emócii

Súčasný kapitán bratislavského Interu Peter Petráš zažil toho vo futbale viac než dosť. V televíznom štúdiu TABLET.TV sme sa o miľníkoch jeho doterajšej kariéry pred pár dňami porozprávali.

Filipe Luis má zlomenú nohu, v tejto sezóne si už nezahrá

Tridsaťdvaročný hráč sa zranil v druhom polčase štvrtkovej odvety osemfinále Európskej ligy UEFA na ihrisku Lokomotivu Moskva.

Vo futbalovom zápase o záchranu remizoval Prešov so Senicou

Zápas sa skončil 1:1.,aktualizované

Löw chce proti Španielsku a Brazílii vidieť v akcii všetkých hráčov

Tréner nemeckej futbalovej reprezentácie chce mať jasno.

Škrtel chce v istanbulskom derby ponúknuť fanúšikom skvelý zážitok

Podľa slovenského obrancu vnímajú niektorí hráči derby ako finále.

LIGA MAJSTROV: Štvrťfinálový žreb dal dokopy tieto dvojice

Úvodné zápasy štvrťfinále sú na programe 3.-4. apríla, odvety sa uskutočnia 10.-11. apríla. ,aktualizované

EURÓPSKA LIGA: Vo štvrťfinále si to medzi sebou rozdajú tieto tímy

V osudí figurovalo osem tímov z ôsmich rozličných krajín, medzi nimi prekvapujúco FC Salzburg a CSKA Moskva, ale aj favorizované Atletico a Arsenal Londýn.,aktualizované

FORTUNA LIGA: V 2.kole skupiny o titul šlágre v Trnave a na Pasienkoch

Prvý z dvoch šlágrov 2. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy 2017/18 uvidia futbaloví priaznivci v sobotu v Trnave, domáci líder tabuľky v ňom privíta úradujúceho majstra MŠK Žilina.

Brazílsky obranca Filipe Luis si zlomil nohu, možno nestihne MS 2018

Španielsky klub informoval, že zranenie si privodil v druhom polčase štvrtkovej odvety osemfinále Európskej ligy na ihrisku Lokomotivu Moskva.