Hokej

Útočník Jindřich Abdul pokračuje v HK Poprad

Abdul prišiel do Popradu pred sezónou 2017/2018 z prvoligového Prešova po individuálnej vydarenej sezóne.

Stretnú sa hokejisti SR s týmito súpermi v základnej skupine MS 2019?

Podľa predbežného renkingového "polotovaru" Slovensko figuruje v reťazci 2-3-6-7-10-11-14-15. Jeho hokej by sa mal teda o rok na domácich MS konfrontovať v základnej skupine s náročnými súpermi.,aktualizované

Hráči USA zdolali Kanadu a získali prvú medailu od roku 2015

Američania sa ujali vedenia v 27. minúte zásluhou presilovkového gólu Kreidera.,aktualizované

Do Siene slávy IIHF pribudli Blake, Chelios, Alfredsson a Lehtinen

Slávnostné uvedenie sa uskutočnilo v Kodani, v deň finále MS 2018.

NHL: Tampa zdolala Washington, od finále ju delí jediné víťazstvo

Slovenský brankár Peter Budaj ani obranca Erik Černák nedostali šancu v zostave Lightning.,aktualizované

AHL: Toronto s Marinčinom vyhralo úvodné finále Východnej konferencie

Slovenský hokejista si v zápase pripísal dva strelecké pokusy a plusový bod.

Druhým finalistom tohtoročných MS v hokeji sa stali Švajčiari

Po piatich rokoch si tak v nedeľu od 20.15 h zahrajú finále a rovnako ako v roku 2013, aj tentoraz budú ich súpermi Švédi. Duel o bronz medzi Kanadou a USA je na programe od 15.45 h. ,aktualizované

Švédi sa stali prvými finalistami, nad USA zvíťazili o šesť gólov

Pozrite si aktuálne výsledky.,aktualizované

Nemeček nahradí na poste riaditeľa Kontinentálneho pohára Dobidu

Dobida dostal od prezidenta IIHF Reného Fasela cenu za celoživotný prínos organizácii, v ktorej dlhé roky pôsobil ako člen rady či pokladník.

V hokejovom Zvolene skončilo 15 hráčov, posily sú v štádiu riešenia

S ostatnými hráčmi klub rokuje o ďalšej spolupráci.

Český hokejový útočník Zdeněk Král posilnil Detvu

Pre odchovanca Liberca to bude prvá skúsenosť s najvyššou seniorskou súťažou. Na Slovensku už pôsobil v sezóne 2016/17, v ktorej ako hráč prvoligových Michaloviec odohral celkovo 55 zápasov.

NEMAL NA VÝBER: Marián Hossa definitívne ukončil kariéru

Útočník Chicaga Blackhawks potvrdil, že zdravotný stav mu neumožňuje postaviť sa znovu na korčule.

NHL: Fínsky útočník Mäenalanen sa na rok upísal Caroline

Dvadsaťtriročný Mäenalanen odohral väčšinu svojej kariéry v Kärpäte Oulu, v uplynulej sezóne nazbieral v 59 zápasoch 46 bodov.

Zranený Schwartz už Kanaďanom na MS nepomôže

Útočník St. Louis Blues odstúpil zo štvrtkového štvrťfinálového súboja s Ruskom po zákroku Nikitu Nesterova.

NHL: Vegas zdolal v 4. dueli Winnipeg a je krok od postupu do finále

Ligový nováčik môže spečatiť svoj postup už v nedeľu, piaty duel je na programe o 21.00 SELČ vo Winnipegu.,aktualizované

Studenič skóroval, no jeho Hamilton podľahol Regine na Memorial Cup-e

Devätnásťročný útočník poslal v 34. minúte za stavu 1:1 Bulldogs do vedenia, domáci tím však dokázal dvoma gólmi skóre otočiť.