Hokej

Hokej:

NHL: Adam Ružička už nepokračuje v prípravnom kempe Calgary

Osemnásťročný útočník bol tento rok jedným z dvoch draftovaných Slovákov, Calgary si ho vybrali v 4. kole zo 109. miesta.

dnes 12:37

Hokej

dnes 10:32

Na NHL si musí ešte počkať: New Jersey poslalo Studeniča do Hamiltonu
Studenič si v noci na utorok pripísal na konto premiérový štart za New Jersey, pri víťazstve 4:1 nad Washingtonom Capitals si zahral vo štvrtom útoku.

dnes 8:06

NHL: Útočník New Jersey Boyle má leukémiu: Liečba by mala zabrať
Tridsaťdvaročnému americkému hokejistovi zistili na začiatku tréningového kempu nezrovnalosti v krvi v porovnaní s predchádzajúcou sezónou.

dnes 6:59

Príprava NHL: Chicago zdolalo Columbus, Jurčo dvakrát asistoval
Hokejisti Chicaga zdolali svojho súpera o tri góly.

dnes 6:37

NHL: Švajčiar Josi sa stal ôsmym kapitánom Nashvillu
Dvadsaťsedemročný Josi nahradí v tejto funkcii práve Fishera, ktorý po uplynulej sezóne ukončil kariéru.

včera 20:57

Novgorod zdolal ČH Kchun-lun, skóre otočil v záverečnej šesťminútovke
Hráči Viťaza Podolsk triumfovali v utorňajšom zápase KHL na ľade Amuru Chabarovsk 5:3.

včera 20:36

Godla nezabránil prehre KalPy, Záborský nebodoval
S prehrou sa musel zmieriť aj útočník Tomáš Záborský, ktorého Tappara Tampere podľahla Ässätu Pori ma jeho ľade 2:3 po nájazdoch.

včera 20:31

TIPSPORT LIGA: Slovenská dvadsiatka zdolala prekvapujúco Žilinu 5:4
Mladíci viedli v polovici zápasu už 4:0 a hráči ŽIliny boli zrelí na uterák.

včera 16:56

Marcinko dostal za filmovanie pokutu od disciplinárky českej ligy
Disciplinárna komisia ho potrestala za nafilmovaný pád vo víkendovom zápase 5. kola. Rovnako obišiel aj jeho protihráč z tohto vzájomného stretnutia Bedřich Köhler z Hradca Králové.

včera 12:46

Slovenský hokejista Bruno Mráz sa dohodol s Olomoucom
Dvadsaťštyriročný center pôsobil od júla do začiatku septembra v ruskom Metallurgu Novokuzneck vo Vyššej hokejovej lige (VHL), no s klubom po vzájomnej dohode ukončil spoluprácu.

včera 8:08

Príprava NHL: Jaroš s asistenciou, Halák s nulou, nastúpil i Studenič
Jaroslav Halák odohral v drese New Yorku Islanders dve tretiny a v mestskom derby vychytal všetkých 22 striel rivalov z Rangers, ktoré na neho smerovali.

18. septembra 2017 13:31

Kriminálny úrad finančnej správy vykonal kontrolu v HK Poprad
Kriminálny úrad sa podľa vyjadrenia konateľa "kamzíkov" Neklana Herolda zameral na kontrolu minulých období.

18. septembra 2017 9:57

Konrádova skvelá odpoveď na debakel, Matoušek v premiére najlepší
Matoušek sa pred začiatkom ligy zranil a na prvý štart si musel počkať až do 5. kola.

18. septembra 2017 9:21

NHL: Toronto zužovalo káder, Slováka Pospíšila poslalo na farmu
V kempe Toronta sa teraz nachádza 49 hráčov, 28 útočníkov, 17 obrancov a štyria brankári.

18. septembra 2017 8:00

Ladislav Horský v Slovane úspešne spojil hokejovú teóriu s praxou
Výborný útočník, neskôr úspešný tréner a svetovo uznávaný hokejový metodik Ladislav Horský sa narodil 18. septembra 1927 vo Valaskej.

18. septembra 2017 7:02

NHL: New York Islanders zdolal v príprave Philadelphiu po predĺžení
Hetrikom sa predviedol 21-ročný nováčik Tyler Wong, ktorý pridal aj jednu asistenciu.

17. septembra 2017 21:52

Tybor rozhodol o výhre Vítkovíc, Konrád opäť s čistým kontom
V Brne sa odohral súboj slovenských brankárov Marek Čiliak - Ján Laco, z víťazstva sa napokon radoval Laco z Chomutova.

17. septembra 2017 20:48

Skvelý obrat Dinama Minsk, Petrohrad je naďalej bez prehry
Hokejisti Viťaza Podoľsk vyhrali v nedeľňajšom zápase základnej časti KHL na ľade Admiralu Vladivostok 4:3 po predĺžení.

17. septembra 2017 20:28

V šlágri Banská Bystrica porazila Košice, Detva čaká na prvú výhru
Dukla Trenčín vyhrala v Žiline, keď o víťazstve vojaci rozhodli už v úvodnej tretine.

17. septembra 2017 11:35