KHL: Kchun-lun sa do Pekingu presunie až na záverečné dva zápasy ZČ

Pôvodne sa mali v hlavnom meste Číny uskutočniť stretnutia už v decembri.

NHL: Pittsburgh predĺžil zmluvu s generálnym manažérom Rutherfordom

Rutherford v deň podpisu kontraktu vymenil Carla Hagelina do Los Angeles za Tannera Pearsona.,aktualizované

NHL: Boston s Halákom podľahol Coloradu, Chára nedohral pre zranenie

Slovenský obranca stihol odohrať iba päť a pol minúty.,aktualizované

AHL: Rybár priviedol Grand Rapids k víťazstvu nad Rockfordom

V domácom zápase predviedol 29 úspešných zákrokov, keď z 30 striel inkasoval iba raz - na konci druhej tretiny ho prekonal Jacob Nilsson. Rybára vyhlásili za druhú hviezdu stretnutia.

Zvolen na čele o 7 bodov pred Košicami, výhry oboch maďarských tímov

Darilo sa obom maďarským účastníkom. Miškovec si na vlastnom ľade poradil s Duklou Trenčín 3:2 a hráči MAC Budapešť uspeli v Detve 5:4.

Hudáček dal dva góly za Liberec, Mikúš a Skalický s troma bodmi

Tri body za gól a dve asistencie si pripísal Juraj Mikúš pri hladkej výhre Litvínova nad Karlovými Varmi 7:2.

KalPa Kuopio v bránke s Godlom podľahla Lahti

Celý duel odchytal v bránke domácich Slovák Denis Godla, ktorý mal 33 úspešných zákrokov.

Tvrdoň bude hrať za Nottingham Panthers

Debutovať by mal už vo víkendových stretnutiach proti Cardiffu a Fife Flyers,

NHL: Arizona predĺžila zmluvu s mladíkom Chychrunom o šesť sezón

Dvadsaťročný obranca odohral v uplynulom ročníku 50 zápasov a nazbieral 14 bodov (4+10). Dokopy nastúpil v drese Arizony na 119 stretnutí a pripísali si 34 bodov (11+23).

NHL: Rask sa vrátil do tímu Bostonu, no s Coloradom bude chytať Halák

Tridsaťjedenročný Rask opustil tím v piatok a vynechal zápasy s Torontom Maple Leafs a Vegas Golden Knights.

Černáka po debute v NHL pochválil tréner Cooper: Bol skvelý

Bronzový medailista z MS do 20 rokov strávil pri prehre na štadióne Buffala Sabres 1:2 na ľade 17:06 minút. Počas nich zaznamenal jednu "plusku", dve strely na bránku, dve trestné minúty a päť hitov.

NHL: Černák absolvoval premiéru, jeho Tampa prehrala v Buffale

Montreal Canadiens s Tomášom Tatarom prehral na ľade Edmontonu Oilers vysoko 2:6, slovenský útočník nebodoval.,aktualizované

NHL: Wilsonovi skrátili trest na 14 zápasov, vráti sa do zostavy Caps

Wilson dostal trest ešte pred začiatkom sezóny, keď v prípravnom zápase zákerným spôsobom atakoval do hlavy útočníka St. Louis Blues Oskara Sundqvista.

TIPSPORT LIGA: HC Košice vyhral nad MsHK DOXXbet Žilina

Žilinčania hrozili najmä z brejkov a na rozdiel od súpera si dokázali vytvoriť tlak v presilovkách. ,aktualizované

NHL: Tampa Bay povolala Černáka, môže zažiť debut v profilige

Černáka draftovali Los Angeles Kings v roku 2015 zo 43. miesta.