Utorok 30. apríl 2024Meniny má Anastázia

Hokej

Baráž o TIPSPORT LIGU: Detva zdolala Trenčín, Liptáci porazili Skalicu

Hokejistom Liptovského Mikuláša stačí na zabezpečenie účasti v najvyššej súťaži aj v nasledujúcej sezóne získať už len dva body.

O titul univerzitnej ligy sa stretnú UMB Banská Bystrica a UK Praha

Pražania sú doposiaľ jediným víťazom súťaže, triumfovali v nej v predchádzajúcich troch ročníkoch.

DEFINITÍVNE: Títo hokejisti nepomôžu Slovensku na majstrovstvách sveta

Slováci vycestujú do Dánska v stredu.,aktualizované

V úvodnom semifinálovom stretnutí play off Tipsport Ligy Nitrania triumfovali nad MsHK Žilina hladko 5:0. ,aktualizované

Patrik Lušňák by chcel v reprezentácii potvrdiť formu z ligy

Krídelník Zvolena si v siedmich zápasoch play off pripísal na svoje konto osem bodov za dva góly a šesť asistencií, nejaké body by rád pridal aj v drese s dvojkrížom na hrudi.

Peter Jánošík sa stal novým hovorcom SZĽH

Organizačne bude súčasťou PR a marketingového oddelenia a popri hovorcovskej agende sa bude venovať aj marketingovým aktivitám.

NHL: Dvojbodový Tatar prispel k triumfu Detroitu

Tatar zaznamenal v tretej tretine svoj 24. presný zásah v sezóne, ktorým v presilovej hre poslal Detroit do vedenia 3:2. ,aktualizované

Vedenie NHL nepreruší sezónu, v Pjongčangu bez hráčov profiligy

Rokovania o tejto téme považuje za uzavreté, informovala web nhl.com.

TIPSPORT LIGA: Nitrania uštedrili v prvom semifinále Žiline debakel

Druhý zápas, opäť na ľade úradujúceho majstra z Nitry, je na programe v utorok od 18.00 h.,aktualizované

Hradec vyhral v 4. semifinále v Brne po nájazdoch, shutout Rybára

Domáci Marek Čiliak zaznamenal 27 zásahov, hosťujúci Patrik Rybár zlikvidoval až 39 striel.

Hokejisti SR 20 podľahli českým rovesníkom na Turnaji v Piešťanoch

Zverenci trénera Ernesta Bokroša, ktorí na úvod turnaja podľahli cez víkend Rusom, nastúpia v stredu o 17.30 h proti Fínsku.

Hviezdami týždňa v NHL sa stali Panarin, Johansson a Talbot

Panarin strelil v štyroch zápasoch päť gólov, pridal asistenciu a pomohol Blackhawks k poisteniu líderskej pozície v Západnej konferencii.

Švarný sa na reprezentáciu tešil, pôsobenie vo Fínsku si pochvaľuje

Tridsaťdvaročný obranca odišiel do Fínska v polovici februára po tom, čo sa skončila púť Slovana Bratislava v KHL.

Gernát sa teší na prípravu pred MS: Je to pre mňa niečo nové

Štvorica slovenských reprezentantov Juraj Mikuš, Martin Gernát, Lukáš Cingel a Andrej Kudrna pripojila k národnému tímu až tento pondelok.

Cíger privítal kompletný káder, na MS asi nepocestuje ďalšia hviezda

Na pondelňajší zraz prišlo dokopy 20 korčuliarov a dvaja brankári. K tímu sa už pripojilo aj kvarteto hráčov Sparty Praha Juraj Mikuš, Martin Gernát, Lukáš Cingel a Andrej Kudrna.,aktualizované

Hokejisti Chicaga prehrali s Bostonom 2:3, Chára a Pánik asistovali

V domácom drese sa predstavil aj Marián Hossa, Tomáš Jurčo sa do zostavy nezmestil.

Slovenská hokejová dvadsiatka v Piešťanoch prehrala s Ruskom 0:3

Zverenci trénera Ernesta Bokroša nastúpia na Turnaji piatich tímov v pondelok proti Česku.

Trenčín v 8. kole baráže prehral s Liptovským Mikulášom 1:2

V riadnom hracom čase bol stav vyrovnaný a o víťazovi stretnutia rozhodli hráči až v predĺžení.

Banská Bystrica vedie nad Martinom v semifinálovej sérii už 2:0

V druhom stretnutí zvíťazili Bystričania na domácom ľade 5:1 a séria sa presúva do Martina so stredajším zápasom o 18.00. ,aktualizované

Skalica nestačila na Detvu, v 8. kole baráže prehrala 3:6

Hostia uštedrili Skaličanom lekciu na domácom ľade.

Nitra proti Žiline: Doteraz platilo, že víťaz série berie aj titul

Tentokrát ide do semifinálovej série ako väčší favorit Nitra, ktorá v prvom kole zdolala HK Poprad jednoznačne 4:0 na zápasy. Žilina mala ťažšiu cestu medzi najlepšiu štvoricu.

Chára asistoval pri triumfe Bostonu nad Floridou 5:2

Zdeno Chára bol s takmer 23 minútami na ľade najvyťaženejším korčuliarom svojho tímu.,aktualizované

Hráči Hrnka, Frühauf aj Slovák v hokejovej Plzni skončili

V klube sa porúčajú aj brankár Matěj Machovský a útočníci Jakub Lev a Tomáš Svoboda. Generálny manažér Martin Straka to uviedol v rozhovore pre iDnes.

V prvej tretine sa nečakane zvalil na ľad a ostal nehybne ležať na chrbte. Incident sa odohral v čase 7:37 min za stavu 1:0 pre "letcov", keď sa vhadzovalo v strednom pásme.

NHL: Chára prispel jednou asistenciou k triumfu hokejistov Bostonu

Chára bol s takmer 23 minútami na ľade najvyťaženejším korčuliarom svojho tímu a pripísal si aj tri strely a dva plusové body.

Banská Bystrica v 1. semifinále play off triumfovala proti Martinu 6:3

Ďalší zápas je na programe v nedeľu o 18.00 taktiež na banskobystrickom ľade.,aktualizované

Nikita Kučerov sa stal prvou hviezdou mesiaca marec v NHL

Kučerov v hodnotenom období zaznamenal klubový rekord v počte bodov za jeden mesiac.

Dva góly a asistencia Miklíka posunuli JYP do semifinále fínskej ligy

Do semifinále smeruje aj Tappara Tampere, ktorá zdolala Ilves Tampere 2:0.

NHL:Hossa dal víťazný gól, Calgary aj St. Louis postúpili do play off

Uspel aj Hossov krajan v bránke New Yorku Islanders Jaroslav Halák, ktorý zlikvidoval šestnásť striel súpera pri víťazstve 2:1 nad New Jersey Devils na vlastnom ľade.,aktualizované

Američanky vstúpili do šampionátu víťazstvom nad Kanadou

Američanky nad Kanadou triumfovali 2:0.

Martin proti víťazovi základnej časti s pokusom o ďalšie prekvapenie

Hokejisti MHC Martin v 1. kole vyraďovačky vyradil veľkého favorita HC Košice 4:2 na zápasy a rád by si pochutil na ďalšom ašpirantovi na titul.

Tipsport liga: Prvá prehra Liptovského Mikuláša v baráži

Napriek prvej prehre v play out zostali na čele tabuľky.

Lašák a Radivojevič pomohli Libercu k víťazstvu v prvom semifinále

Víťazstvo vychytal Ján Lašák, ktorý zlikvidoval 27 striel.

Pre fotky s extrémistami začali disciplináre konanie voči Feretovi

Obranca juniorky HC Slovan Bratislava sa na sociálnych sieťach prezentoval na fotografiách v spoločnosti extrémistov z krajnej pravice.

Pozrite si Cígerovu nomináciu na dvojzápas v Dánsku

Hokejisti A-tímu majú zraz v pondelok 3. apríla na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Český hokejový útočník Patrik Eliáš ukončil kariéru

V NHL odohral celkovo 1402 zápasov, všetky v drese New Jersey Devils.,aktualizované

KHL: Magnitogorsk sa v boji o Gagarinov pohár stretne so SKA Petrohrad

´Magnitke´ stačili na postup iba štyri stretnutia vo finále Východnej konferencie, keď vo štvrtok triumfovala na ľade AK Bars Kazaň 4:1 a celú sériu vyhrala 4:0 na zápasy.

V Liberci sa pred semifinále grilovalo, Lašák: Blížia sa veľké duely

Liberec odštartuje semifinálovú sériu proti Chomutovu dvoma domácimi zápasmi, tie sú na programe v piatok a sobotu.

Čechom na MS nepomôže Nakládal, štart Kundrátka je otázny

Nakládal, ktorého v priebehu sezóny vyhlásili za najlepšieho obrancu KHL, sa ospraveldnil z účasti na MS 2017 z rodinných dôvodov.

Ďalšia rana pre Cígera: Na šampionáte nemôže počítať s týmto obrancom

Zranených hráčov by mohli nahradiť niektorí z tých, ktorým sa skončila sezóna v slovenskej najvyššej súťaži.,aktualizované