Utorok 30. apríl 2024Meniny má Anastázia

Hokej

Cíger nominoval na záverečný kemp pred MS: Toto sú mená vyvolených

Slovenskí hokejisti odohrajú pred šampionátom osem prípravných stretnutí v rámci série Euro Hockey Challenge.

Hokejový obranca Biro zostáva v Znojme aj v budúcej sezóne

Biro prišiel do Znojma pred dvoma rokmi z Banskej Bystrice, v tejto sezóne odohral za "orlov" dokopy 58 zápasov s bilanciou gól a päť asistencií.

Slovenský obranca si gólom a dvoma asistenciami prispel k víťazstvu Edmontonu 7:4 na ľade najslabšieho tímu ligy Colorada.,aktualizované

Martin vo štvrťfinále vedie, Zvolenčania vyrovnali sériu so Žilinou

Martin vedie na stretnutia nečakane 3:1.,aktualizované

Halák sa vracia do prvého tímu Islanders, nastúpi možno cez víkend

Islanders v decembri zaradili Haláka na waiver listinu nechránených hráčov, no žiaden iný klub o neho neprejavil záujem a tak putoval na farmu.

Lintner po konflikte Detva-Trenčín: Funkcionári by mali ísť príkladom

Šéf HC 07 Orin Róbert Ľupták po skončení stretnutia verbálne zaútočil na kabínu hostí, najmä na Marcela Hossu. ,aktualizované

NHL: Bitku o New York vyhrali hráči Islanders,Sekerov Edmonton prehral

Hráči Edmontonu Oilers podľahli v aréne Anaheimu Ducks 3:4, slovenský obranca hostí Andrej Sekera nebodoval.,aktualizované

NHL: Lundqvist sa vráti do bránky Rangers cez víkend v Kalifornii

Švédsky brankár pre zranenie bedra pauzoval od 7. marca.

Miklík pomohol gólom a asistenciou k triumfu JYP Jyväskylä

Slovenský hokejový útočník Michel Miklík sa podpísal gólom a asistenciou pod triumf JYP Jyväskylä v úvodnom zápase štvrťfinále fínskej ligy nad HPK Hameenlinna.

TIPSPORT LIGA: Zvolen prehral so Žilinou v 3. štvrťfinále

Tretí zápas štvrťfinále play off hokejovej Tipsport ligy medzi HKM Zvolen a MsHK Žilina zvýhodnil v sérii 'vlkov' spod Dubňa. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Martin pokoril favorizované Košice

Martinskí hokejisti vedú 2:1 na zápasy, v stredu vyhrali nad oceliarmi 4:1.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Pre Poprad sa sezóna 2016/2017 skončila

Podľa riaditeľa Ľudovíta Jurinyiho bola však v konečnom dôsledku úspešná.

Trenčania po verbálnom útoku R. Ľuptáka podali podnet na disciplinárku

Šéf HC 07 Orin Róbert Ľupták sa ospravedlnil šéfovi Dukly, no stále tvrdí, že svoj názor vysloviť môže.

Bettman pochybuje o účasti hráčov NHL na ZOH 2018 v Pjongčangu

Profiliga má najväčší problém so zastavením súťaže na dva a pol týždňa a obáva sa tiež zranení hráčov.

Bystričania chceli ukončiť sériu, Surový rešpektuje silu Nových Zámkov

Za stavu 3:1 na zápasy v prospech hokejistov Banskej Bystrice sa tak séria opäť presúva na ľad "baranov".

Paulovič spokojný s presilovkami, Hudec si miesto v obrane užil

Hlavným strojcom víťazstva Nových Zámkov v 4. štvrťfinálovom zápase play off s Banskou Bystricou bol strelec dvoch gólov Matej Paulovič, ktorý otvoril skóre už vo štvrtej minúte.

Popradčania sa zhodli: Nitra bola lepšia, my sme zlyhali v koncovke

Popradčania už nezavŕšili základnú časť v ideálnej forme. Od začiatku februára vyhrali z 12-tich zápasov iba tri.

Hokejisti Chicaga Blackhawks prehrali s Vancouverom 4:5 po predĺžení.,aktualizované

Nové Zámky si pripísali prvú výhru v play off a znížili stav série

V polovici tretej tretiny hrali hostia 5-minútovú presilovku, počas ktorej zatlačili Novozámčanov, no tí sa ubránili.,aktualizované

Hokejisti Nitry idú do semifinále, Popradu to natreli 5:1

Obhajca majstrovského titulu triumfoval v sérii 4:0 na zápasy.,aktualizované

Hokejisti Detvy v 3. kole baráže vyhrali nad Trenčínom 4:3

O víťazovi rozhodol až gól v predĺžení.

Tretie kolo baráže o TL vyhal Liptovský Mikuláš v zápase so Skalicou

V stretnutí padli štyri góly v riadnom hracom čase, z toho tri do bránky hostí.

Česko začalo s prípravou na svetový šampionát

K českému tímu by sa mali počas týždňa pripojiť Michal Řepík zo Sparty Prahy a Dominik Furch z Avangardu Omsk. Otáznik zatiaľ visí nad Vladimírom Sobotkom a Petrom Vránom.

Disciplinárka SZĽH začala konanie voči Žiline, dôvodom sú fanúšikovia

Žilinskí diváci mali počas stretnutia, ktoré vyhrali hostia 3:2 a vyrovnali stav štvrťfinálovej série na 1:1, hráčom súpera vulgárne nadávať a oblievať ich pivom.

Chára o účasti hráčov NHL na ZOH: Každý chce byť súčasťou olympiády

Podľa kapitána Bostonu Bruins je želaná účasť pod piatimi kruhmi jedným z vrcholov kariéry každého športovca.

Tatar sa strelecky presadil štvrtýkrát v uplynulých troch dueloch, celkovo má na konte v sezóne 21 gólov a 18 asistencií. ,aktualizované

Liberec krok od postupu do semifinále

V druhom pondelňajšom stretnutí muselo rozhodnúť o víťazovi až predĺženie, domácemu Chomutovu vybojoval výhru 2:1 nad Třincom v 20. minúte nadstaveného času slovenský obranca Juraj Valach.

TIPSPORT LIGA: Banská Bystrica aj Nitra zvýšili svoj náskok v play off

V pondelok triumfovali na ľade HC Nové Zámky 4:1 a v sérii vedú už 3:0 na zápasy. Pod výhru sa podpísal hetrikom kanadský útočník Brock Higgs.,aktualizované

NHL: Hráčmi týždňa Marchand, Crosby a Elliott

Crosby si v štyroch stretnutiach zapísal do štatistík šesť presných zásahov a dve asistencie.

Martinčan Markovič: Košická misia splnená, doma chceme dve víťazstvá

Dôvodom jeho spokojnosti je víťazstvo v druhom štvrťfinálovom stretnutí play off hokejovej Tipsport Ligy, no najmä priebežný stav 1:1 na zápasy.

Máme silu vyhrať zápasy v Martine, tvrdí košický hokejista Bartánus

Košičania potvrdili domáce prostredie iba v prvom súboji a najmä v druhej tretine druhého duelu podali matný výkon, ktorý ich napokon stál víťazstvo.

Pittsburgh si vďaka hetriku kapitána Sidneyho Crosbyho poradil s Floridou 4:0. ,aktualizované

Skalica rozhodla o výhre proti Detve v 2. kole baráže o TL v nájazdoch

V riadnom hracom čase a ani v predĺžení nepadol ani jeden gól.

Trenčín podľahol v 2. kole baráže o TL Liptovskému Mikulášu

O výsledku stretnutia rozhodli hostia v predĺžení.

Zvolen vyhral na ľade Žiliny a vyrovnal sériu

V druhom zápase štvrťfinále play off Tipsport Ligy necelých 5 minút pred koncom duelu sa odhodlali domáci k hre bez brankára a podarilo sa im znížiť, na výhru to však nestačilo.

Martin otočil a vyhral nad Košicami v 2. zápase štvrťfinále play off

Martinčania prehrávali už od 49. sekundy, no dvomi gólmi v druhej tretine dokázali otočiť stav.

KHL: Kazaň zdolala Omsk a postúpila do semifinále

Sériu na zápasy rozhodli hráči Ak vo svoj prospech v pomere 4:2

Marián Hossa pre zranenie nehral za Chicago v Toronte. V zostave ho nahradil krajan Tomáš Jurčo, ktorý predchádzajúce tri stretnutia presedel na tribúne.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Košice hladko zdolali Martin

V 1. zápase štvrťfinále play off vyhrali Košičania 4:0.

TIPSPORT LIGA: Žilina si v 1. štvrťfinále poradila so Zvolenom 5:2