Libor Hudáček prispel gólom k triumfu Örebro vo švédskej lige

Jeho brat Július v bránke domácich absentoval.

Dvadsiatka sa rozlúčila s Tipsport Ligou triumfom 2:1 nad Zvolenom

Zverenci trénera Ernesta Bokroša odohrali v príprave na juniorský svetový šampionát 20 tipsportligových duelov.

TIPSPORT LIGA: Versteeg z Nitry bude tvrdo pykať: Ako dlho si nezahrá?

Dôvodom tvrdého trestu pre kanadského obrancu bol faul kolenom na útočníka Dukly Trenčín Petra Ölveckého, pre ktorého sa sezóna skončila.

Prvou hviezdou mesiaca november v NHL sa stal fínsky brankár Rinne

Rinne bol v hodnotenom období top brankárom s bilanciou 9-1-2, v 12 dueloch mal štatistický priemer 1,49 inkasovaného gólu na zápas a 94,9-percentnú úspešnosť zákrokov.

Vedenie Slovana sľúbilo, že záväzky vyrovná: Súťaž dohráme

Reagovalo tak na nelichotivú finančnú situáciu v klube a množiace sa vyjadrenia hráčov, ktorí otvorene priznali, že im niekoľko mesiacov meškajú výplaty.,aktualizované

Bača s Nedorostom trénermi tímu Tipsport Ligy, mená zverejnia v nedeľu

Spoločne s riaditeľom najvyššej súťaže R. Lintnerom zostavia káder, ktorého zloženie plánujú oznámiť v priamom televíznom prenose v prestávke nedeľňajšieho stretnutia 26. kola Žilina - Poprad.

V Slovane je dusno, výplaty stále nechodia: Bude mať kto ďalej hrať?

Český útočník Radek Smoleňák priznal, že hráči majú v hlavách aj meškajúce výplaty, tréner Miloš Říha sa však na nelichotivú situáciu po stredajšej prehre nemieni vyhovárať.

NHL spúšťa hlasovanie kapitánov pre Zápas hviezd

Fanúšikovia môžu hlasovať za kapitánov na oficiálnej stránke profiligy.

NHL: Ottawa pustila bránkara Andersona za chorou manželkou

Nicholle Andersonovej nedávne diagnostikovali rakovinu hrtana a v stredu začína v New Yorku liečbu chemoterapiou.

O nádej na lepší výsledok prišli v závere druhej tretiny, keď hostia strelili v priebehu 41 sekúnd dva góly a vytvorili si rozhodujúci náskok. Hetrikom sa blysol Konstantin Okulov.

Okrem presného zásahu z 18. minúty, ktorým otvoril skóre duelu, sa slovenský hokejista presadil aj v nájazdovom rozstrele. ,aktualizované

NHL: Daňo nedohral duel s New Jersey, Quincey ho trafil do oka

Podľa trénera Jets Paula Mauricea by zranenie nemalo ovplyvniť funkčnosť oka, Daňo však bude chýbať tímu niekoľko dní.

Vo vloženom zápase TL deklasovali Martinčania slovenskú dvadsiatku

Na piatich góloch sa podieľali piati strelci.,aktualizované

Obranca Jáchym ukončil pôsobenie v hokejovej Dukle Trenčín

Podľa generálneho manažéra klubu Jána Kobezdu sú dôvodom rodinné problémy.

Chára by sa mohol vrátiť do zostavy Bostonu už v noci na piatok

Slovenský obranca si privodil zranenie v dolnej časti tela minulý utorok v zápase so St. Louis.

NHL: Edler si zlomil prst, Canucks bude chýbať 4-6 týždňov

Podľa TSN Edler utrpel zranenie v prvej tretine pri blokovaní strely krajana Carla Söderberga.

Memoriál I. Hlinku bude v rokoch 2018, 2020 a 2022 v Kanade

Tento rok na Memoriáli I. Hlinku zvíťazili mladí Česi, ktorí vo finále v Břeclavi zdolali rovesníkov.

Reprezentačný tréner Vladimír Vůjtek plánoval dubnického rodáka prehovoriť k návratu do reprezentácie pred MS 2012 v Helsinkách. Zabránila mu v tom Demitrova tragická smrť 7. septembra 2011.

KHL: Bakoš pomohol gólom k víťazstvu Kchun-lunu

Dvadsaťšesťročný bývalý hráč HC Slovan Bratislava zvýšil v 33. minúte na 2:0 pre hostí. Jeho krajan Tomáš Marcinko nebodoval.

Hviezdami týždňa NHL sa stali Anderson, Cammalleri a Burns

Brankár Anderson vychytal v hodnotenom období štyri víťazstvá v štyroch zápasoch s priemerom 1,25 inkasovaného gólu na zápasu a s úspešnosťou zákrokov 96 percent.

Hokejový obranca Frühauf dohrá sezónu v Plzni

Tridsaťštyriročný Frühauf je kmeňovým Hradca Králové od sezóny 2013/14. Vo vlaňajšom ročníku hosťoval aj v druholigových HC Litoměřice.

KHL: Medzi najlepšími hráčmi týždňa aj brankár Medveščaku McIntyre

McIntyre dosiahol minulý týždeň dva shutouty, keď vychytal strelcov Spartaka Moskva i HC Soči. Jeho séria neprestrieľnosti je akutálne na hranici 138 minút a 30 sekúnd.

Historicky prvý Zápas hviezd II. hokejovej ligy bude hostiť Ružomberok

Hráči budú do tímov vybraní na základe hlasovania, ktoré začne od decembra.

Jurčo sa vracia do zostavy Detroitu, mal by nastúpiť proti Dallasu

Jurčo sa po zotavení rozohral na farme v AHL, kde v drese Grand Rapids Griffins odohral v rámci kondičného pobytu dve stretnutia so ziskom dvoch bodov (1+1).

Daňov Winnipeg zdolal Nashville, Sekerov Edmonton nestačil na Arizonu

Najlepší tím Pacifickej divízie Edmonton prehral s poslednou Arizonou, keď si jeho strelci vylámali zuby na brankárovi Mikeovi Smithovi.

Obranca Baranka pomohol Vítkoviciam gólom a asistenciou

Po jednej asistencií si pripísali aj jeho spoluhráči Radoslav Tybor a Karol Sloboda. ,aktualizované

Tipsport liga: Košice prehrali vo Zvolene, Trenčín doma zdolal Poprad

Hokejová Tipsport liga pokračovala v nedeľu zápasmi 24. kola. ,aktualizované

Pavol Demitra tragicky zahynul v septembri 2011 pri leteckej katastrofe pri ruskom Jaroslavli.,aktualizované

AHL: Providence prehralo so St. John, Cehlárik si pripísal asistenciu

Za farmu Bostonu odohral v tomto ročníku 16 zápasov, v ktorých nazbieral 14 kanadských bodov za osem gólov a šesť asistencií. V klubových štatistikách mu patrí druhá pozícia za Wayneom Simpsonom.

Gáborík si odkrútil sezónny debut, Kings aj s Budajom zdolali Chicago

Po dvojmesačnej prestávke, ktorú vyplnila liečba zlomenej nohy, naskočil do duelu svojho tímu Los Angeles proti Chicagu a tešil sa z víťazstva 2:1 po predĺžení.,aktualizované

Lukáš Novák posilou HKM Zvolen

Novák začal sezónu 2016/2017 v drese HK Dukla Trenčín.

Čajkovský opúšťa Spartu, sezónu dohrá v Jekaterinburgu

Jekaterinburg pôsobí vo Východnej konferencii KHL, priebežne mu v nej patrí jedenásta priečka.

Pénzeš skončil vo funkcii trénera HC Nové Zámky

Novozámočania ťahajú v domácej súťaži trojzápasovú sériu neúspechov.

Slovan prehral v Moskve 2:4, v tabuľke klesol na dvanáste miesto

Najbližší zápas odohrajú slovanisti doma, 30. novembra hostia Sibir Novosibirsk.,aktualizované

KHL: Bakošov gól nestačil, Jekaterinburg zdolal Kchun-lun

Jekaterinburg doma zdolal Červenú hviezdu Kchun-lun vďaka hetriku Arťoma Garajeva.,aktualizované

Nitra zdolala Zvolen, Poprad prevalcoval Nové Zámky

Barani si poradili s Liptovským Mikulášom 2:1. Domáci nastúpili aj s posilou na dva zápasy obrancom bratislavského Slovana Sersenom, ktorý sa rozohrával po zranení a dlhej prestávke.

Laliberté ukončil predčasne kariéru, Kováčik: Je to obrovská strata

Laliberté dodal, že po nečakanom konci hokejovej kariéry sa vracia do školy, kde si chce dokončiť titul z ekonómie.

Mladí košickí hokejisti majú po kariére, dostali podmienečné tresty

Rozsudok ešte nie je právoplatný, odsúdení si ponechali lehotu na to, či podajú odvolanie.,aktualizované

Kapitána Bruins trápi zdravotná indispozícia v dolnej časti tela. Jeho tím na ľade Ottawy prehral 1:3.,aktualizované

Hudáček opäť skóroval, Örebro zdolalo Färjestad 3:1

Dvadsaťšesťročný útočník si vylepšil bilanciu na 10 gólov a 11 asistencií.