Sobota 20. apríl 2024Meniny má Marcel

Hokej

V stredu sa k nim pripojí aj dvojica útočníkov Tomáš Marcinko a Rastislav Dej, ktorí si ešte plnia klubové povinnosti, a Marek Ďaloga chýbal pre vyšetrenie.,aktualizované

Hossu si bývalí spoluhráči vážia a prajú mu 500 gólov

Marián Hossa si v zámorskej hokejovej NHL vybudoval rešpekt u svojich bývalých spoluhráčov aj súperov.

Washington získal Prezidentskú trofej, San Jose postúpilo do play off

Šiestym postupujúcim tímom zo Západnej konferencie sa stalo San Jose. Sharks si zaistili miestenku v domácom zápase s Los Angeles Kings, ktorý vyhrali 5:2.,aktualizované

Spokojný Handzuš: Košiciam sme vnútili našu hru

Hokejisti Banskej Bystrice dali zabudnúť na papierové predpoklady a prvé dva zápasy semifinále Slovnaft play off Tipsport ligy vyhrali.,aktualizované

Banská Bystrica porazila Košičanov, o triumfe rozhodla v prvej tretine

Košičania začali druhú tretinu s viditeľnou snahou o kontaktný gól. V prostrednej časti zlepšili pohyb a barani ich viackrát zastavili iba za cenu vylúčenia.

Slovenské hokejistky prehrali aj s Dánskom a sú naďalej bez bodu

Slovenky prehrali na strely 17:29.,aktualizované

Kolín skompletizoval kvarteto semifinalistov DEL, Jurčina vypadol

V rozhodujúcom siedmom stretnutí štvrťfinále vyhrali na ľade Eisbärenu Berlín 3:2.

Zvolenčania si na Nitru veria, chcú byť vo finále

Zvolenčanom bude chýbať zranený obranca Demiters.,aktualizované

NHL: Chicago zdolalo Vancouver a je v play off

V drese hostí odohral slovenský útočník Marián Hossa takmer 18 minút, ale bodovo sa nepresadil.

Barani vyhrali v Košiciach. Oceliarom vstup do semifinále nevyšiel

Druhý zápas je na programe v pondelok 28. marca o 17.00 h opäť v košickej Steel aréne.,aktualizované

O víťazstve Salavatu rozhodol dve minúty pred koncom fínsky obranca Sami Lepistö. ,aktualizované

Blues nedostali gól 4 zápasy, útočia na rekord NHL

St. Louis naposledy dostali gól 16. marca v zápase s Edmontom Oilers.

NHL: Chára pomohol gólom k triumfu Bostonu, Tatar a Sekera asistovali

Slovenský mladík Marko Daňo sa vo štvrtom útoku tryskáčov bodovo nepresadil.,aktualizované

CSKA skolil Petrohrad gólom Platta zo 112. minúty. V sérii vedie 3:0

Hokejistov CSKA Moskva delí už iba jedno víťazstvo od postupu do finále play off KHL.,aktualizované

Detroit dostal od Pittsburghu sedmičku. Colorado prehralo s Minnesotou

Slovenský útočník v službách červených krídel Tomáš Tatar vyšiel bodovo naprázdno, jeho krajan Tomáš Jurčo sa do zostavy Red Wings opäť nezmestil. ,aktualizované

Hrivík má za sebou štvorbodový týždeň, gól strelil aj Bridgeportu

Uplynulú noc sa darilo aj Petrovi Budajovi, ktorý vychytal triumf Ontaria nad Stocktonom v pomere 4:2. Kryl 26 striel hosťujúcich Heat a mal 92,86-percentnú úspešnosť.

NHL: Chára verí, že Boston postúpi do play off

Boston sa v tabuľke súčasnosti nachádza na tretej, postupovej priečke, Florida a Tampa Bay majú pred ním päťbodový náskok.

NHL: St. Louis zdolalo Vancouver a zaistilo si účasť v play off

V ďalšom dueli triumfovala Tampa Bay doma nad New Yorkom Islanders 7:4 a hoci sa dostala priebežne na čelo Atlantickej divízie, účasť v play off ešte istú nemá.,aktualizované

Magnitogorsk zdolal Ufu. Vo finále Východnej konferencie vedie 2:0

O góly víťazného tímu sa postaralo šesť rôznych strelcov.

Američanov v Petrohrade posilní supertalentovaný Auston Matthews

Osemnásťročný center je vo svojom veku natoľko hokejovo vyspelý, že hrá už medzi mužmi, túto sezónu nastupoval vo švajčiarskej NLA za ZSC Zürich Lions.

Dve asistencie Sekeru pri triumfe Edmontonu, Anaheim do play off

Toronto viedlo nad Anaheimom tesne pred koncom druhej tretiny 4:1, a hoci hostia štyrmi gólmi v ďalšom priebehu skóre otočili, duel do víťazného konca nedotiahli. ,aktualizované

Štartuje semifinále, veľká analýza zápasu Košice - Banská Bystrica

V nedeľu sa začne séria medzi Košičanmi, ktorí nastúpia na domácom ľade v repríze vlaňajšieho boja o titul proti Banskej Bystrici.

CSKA zdolalo Petrohrad aj v druhom finále Západu a v sérii vedie

Petrohrad sa postaral o dokonalý obrat.

Lahti zdolalo Záborského IFK 3:2 pp a vyrovnalo stav série na 2:2

Rovnako vyrovnaný stav po štyroch stretnutiach je aj v sérii medzi TPS Turku a Kärpätom Oulu.

Po Šťastnom, Švarnom či Viedenskom dostal v Slovane zmluvu aj Jeglič

V uplynulom období sa Slovan dohodol na predĺžení zmlúv s Andrejom Šťastným, Ivanom Švarným či Marekom Viedenským.

Viedenský zostáva v Slovane, dohodol sa na novej ročnej zmluve

Viedenský prišiel do Slovana v lete 2015 po pôsobení vo fínskom tíme HPK Hämeenlinna. V mužstve začal vo štvrtom útoku, no postupne sa prebojoval až do prvej lajny.

Višňovský zamáva kariére zápasom legiend Slovana proti majstrom sveta

Charizmatický obranca ukončil kariéru zo zdravotných dôvodov po vypadnutí Slovana Bratislava v 1. kole play off KHL s CSKA Moskva.

Pre Cháru to bola 25. asistencia a 33. kanadský bod v prebiehajúcej sezóne.,aktualizované

Magnitogorsk zdolal Ufu v prvom finále play off Východnej konferencie

Magnitogorsk sa ujal vedenia vo finálovej sérii Východnej konferencie hranej na štyri víťazstvá.

Hossa je blízko 500-gólovej méty, no musí nájsť streleckú formu

Tridsaťsedemročný krídelník má nakročené k strelecky najhoršiemu ročníku v zámorskej kariére. V 60 dueloch tejto sezóny strelil dvanásť gólov a celkovo nazbieral 31 bodov.

Slovan v budúcnosti bez Kašpara s Barkerom, alternatívou je aj Réway

Na odchode z klubu sú obranca Cam Barker aj útočník Lukáš Kašpar, pričom prvou náhradnou alternatívou za českého krídelníka zostáva Martin Réway.,aktualizované

NHL: Pánik skóroval, Hossa a Sekera asistovali

Dallas si vďaka suverénnemu triumfu v predstihu zaistil miestenku do play off.,aktualizované

Nové Zámky stratili v baráži prvé body, prehrali s Bardejovom

Právo štartovať v budúcej sezóne najvyššej domácej súťaže si vybojujú prvé dva tímy vo finálnej verzii tabuľky.

Moskovský CSKA zdolal Petrohrad 3:0 a ujal sa vedenia v sérii

Vo finálovej sérii Západnej konferencie sa tak ujali vedenia 1:0 na zápasy.