Hokej

Chára navštívil zranenú hokejistku, priniesol jej originálny darček

Kapitán Bostonu Bruins využil voľno v nabitom programe NHL a Laingovú navštívil v nemocnici Massachusetts General.,aktualizované

NHL: Anaheim získal Garbutta z Chicaga výmenou za Sekáča

Tridsaťročný Kanaďan odohral v prebiehajúcej sezóne za "jastrabov" 43 zápasov a nazbieral šesť bodov (2+4).

Zlatú prilbu bude vo februári nosiť Martinčan Rzavský

Rzavského gól zvolili fanúšikovia za najkrajší decembrový zásah Tipsport Ligy.

Sanchez a Özil pravdepodobne nastúpia už proti Chelsea

Arsenal je po 22. kole Premier League na čele tabuľky so ziskom 44 bodov, od Leicesteru City ho však delí len lepšie skóre a tretí Manchester City zaostáva len o bod.

Poprad dostal licenciu na najvyššiu súťaž oprávnene, rozhodol SZĽH

Turbulencie okolo oprávnenosti udelenia extraligovej licencie pre HK Poprad na sezónu 2015/2016 sa teda definitívne vyjasnili.

MHK Bemaco Humenné pre poškodenú strechu štadióna skončil v 1. lige

Vedenie mesta sa spoločne s MHK Bemaco usiluje nájsť riešenie a dokončiť rozbehnutú sezónu aspoň v prípade mládežníckych tímov.

Michal Dragoun zaujal hetrikom za 160 sekúnd

Kmeňový hráč Sparty Praha je na hosťovaní v klube LHK Jestřábi Prostějov. ,aktualizované

Tréner Slovana Miloš Říha: Musíme zostať na zemi

V stredu Slovanisti zvládli nesmierne dôležitý súboj s priamym konkurentom v boji o ôsmu postupovú priečku v Západnej konferencii, keď vydreli doma nad Medveščakom Záhreb cenné víťazstvo 3:2.

Slovenský útočník domácich Tomáš Jurčo odohral takmer 10 minút.,aktualizované

Brankár Ward má otras mozgu. Carolina ho dala na listinu zranených

Ward naposledy nastúpil minulý piatok v zápase proti Vancouveru Canucks, v ktorom Hurricanes prehrali 2:3 po predĺžení a prišli o trojzápasovú víťaznú sériu.

Slovan zvládol dôležitý duel s Medveščakom, je bližšie k play off

V tabuľke Západnej konferencie si hokejisti Slovana Bratislava upevnili ôsme miesto.,aktualizované

KHL: Jekaterinburg zdolal v dôležitom zápase o play off Nižnekamsk 1:0

Hviezdou zápasu bol brankár Igor Ustinskij.,aktualizované

Záborský dvomi gólmi zariadil víťazstvo IFK Helsinki

IFK patrí druhé miesto v tabuľke len bod za vedúcim Kärpät Oulu.

Judd Blackwater nahradí v Zápase hviezd zraneného Štefanku

Štefankove zranenie lícnej kosti si vyžiada operačný zákrok a dĺžka absencie skúseného útočníka je otázna.

Nitra získala ďalšieho Kanaďana, prišiel 29-ročný útočník Beca

Beca má na konte 46 zápasov vrátane play off v nižšej zámorskej súťaži AHL, v ktorej obliekal dresy Springfieldu Falcons a Charlotte Checkers.

Z víťazstva sa tešil aj Boston, ktorý na ľade Montrealu triumfoval rovnako 4:1. ,aktualizované

Kärpät Oulu nastúpi vo finále Ligy majstrov proti Frölunde

Frölunda Indians v utorok remizoval na domácom ľade so švajčiarskym Davosom 1:1, no v prvom stretnutí si vytvoril pohodlný náskok 5:0. ,aktualizované

Čajkovský dvakrát asistoval pri triumfe Sparty nad Brnom 9:3

Jeho krajan Andrej Kudrna mal prsty v jednom presnom zásahu.

Košice natiahli víťaznú sériu na 11 zápasov, Zvolen zdolal Piešťany

Hokejová liga dnes pokračovala zápasmi 42. kola.,aktualizované

KHL: Laco vychytal triumf Barysu Astana nad Dinamom Minsk

Domácich priviedol k triumfu slovenský brankár Ján Laco, ktorý si pripísal až 40 úspešných zákrokov.,aktualizované

Kontroverzný kapitán Scott pôjde na Zápas hviezd aj z farmy

Tridsaťtriročného bitkára, ktorý v 285 zápasov NHL strelil iba 5 gólov, si fanúšikovia prekvapujúco zvolili za kapitána výberu Pacifickej divízie.

Zomrel Rudy Migay, bývalý útočník Toronta so slovenskými koreňmi

Bývalý útočník odohral za Maple Leafs desať sezón v zámorskej NHL, počas ktorých nastúpil na 418 zápasov so ziskom 59 gólov a 92 asistencií.

Zvolen získal juniorského reprezentanta Adriána Slobodu

Pod Pustý hrad si to namieril 19-ročný Sloboda, ktorý na uplynulom svetovom šampionáte nastupoval v prvej obrannej dvojici s kapitánom Christiánom Jarošom.

NHL: White sa vyhol ďalšiemu trestu za zákrok na Jurča

Dvadsaťsedemročný White už v 3. minúte duelu nešetrne zasiahol Jurča ramenom do hlavy dávno po tom, čo slovenský krídelník vystrelil na súperovu bránku.

Skalica nastúpi proti Žiline aj s Martinom Ďalogom a Rusom Kňazevom

Brat reprezentačného obrancu Mareka Ďalogu spojil takmer celú svoju doterajšiu kariéru s materským klubom spod Pustého hrad.

Útočník Skladaný prestúpil do Olomouca, Jass v Martine zostal

Martinčanom sa podarilo aspoň udržať v mužstve lotyšského krídelníka Kobu Jassa. Ten dostal ponuku hrať vo fínskej lige.

Tomáš Bulík zamieril do Hradca Králové

O angažovaní 30-ročného útočníka klub informoval na svojej oficiálnej stránke.

Slovák Čajkovský predĺžil kontrakt so Spartou Praha

Čajkovský je v tejto sezóne v českej extralige s 10 gólmi najlepším strelcom medzi obrancami, s 19 bodmi je štvrtým najproduktívnejším bekom súťaže.

NHL: Zranený Henrik Sedin sa vráti až po Zápase hviezd

Švédsky center sa zranil v dueli na ľade New Yorku Islanders, keď ho na mantinel pri striedačke Canucks narazil útočník Michail Grabovskij.

Slovenský obranca Andrej Sekera odohral v drese hostí 19:14 min., pripísal si dva strelecké pokusy, odsedel jeden menší trest a zaznamenal jednu mínusku.,aktualizované

Slovanisti po dvoch tretinách vyhrávali 2:1, avšak potom prišla "studená sprcha" vo forme troch gólov Dinama v tretej tretine. ,aktualizované

Pardubice povedie nemecký tréner Draisaitl

V pardubickom tíme pôsobia piati slovenskí hokejisti - obrancovia Tomáš Bokroš s Martinom Štajnochom a útočníci Tomáš Marcinko, Branislav Rapáč a Eduard Šimun.

NHL: Krejčí sa vrátil do tréningového procesu Bostonu

V prebiehajúcej sezóne odohral spoluhráč slovenského obrancu Zdena Cháru 35 zápasov, v ktorých dal 11 gólov a zaznamenal 33 bodov.

NHL: Hviezdami týždňa Kane, Bennett a Kopitar

Kane nazbieral v štyroch zápasoch sedem kanadských bodov (4+3) a pomohol Blackhawks k štyrom víťazstvám.

KHL: Hráčmi týždňa sú Fasth, Kempný a Dawes

Fasth pomohol jeho CSKA Moskva k dvom výhram na klziskách súperov, pričom si vždy udržal čisté konto.

Brankár Jaroslav Halák kryl 25 z 26 striel súperových hráčov, no jeho New York Islanders prehral doma s Vancouverom 1:2 po nájazdoch.,aktualizované