All-Star víkend sa uskutoční po vzore zámorskej NHL a jeho dejiskom bude v termíne 23.-24. januára Nitra.

Regehr podpísal zmluvu a ukončil kariéru v drese Calgary

V Calgary Flames odohral 11 z 15 sezón v profilige.

Hendricks si za zákrok na Ekblada nezahrá tri zápasy

Incident sa udial v čase 2:12 tretej tretiny, keď Hendricks v plnej rýchlosti narazil 19-ročného obrancu a spôsobil mu zranenie hornej časti tela.

Tridsaťosemročný bek bodoval v treťom zápase v rade, pričom vo všetkých zaznamenal po jednej asistencii. ,aktualizované

Rekordná víťazná séria belasých. Slovan vyhral so Spartakom Moskva 4:0

Slovan Bratislava súpera predčil a po vyzretom výkone si zaslúžene z Moskvy odviezol tri cenné body.,aktualizované

KHL: Barys bez Laca vyhral v Togliatti 4:1, hetrik Dawesa

Pred slovenským brankárom Jánom Lacom dostal v bránke prednosť Pavel Polujektov. ,aktualizované

Slovenské hokejistky do 18 rokov zdolali Dánsko 5:0

Hráčky čaká ďalší súboj na šampionáte v stredu o 12.30, keď narazia na Nórky. ,aktualizované

NHL: Hviezdami týždňa sa stali Ovečkin, Mrázek a Barrie

Ovečkin strelil v štyroch zápasoch päť gólov a bol najlepším kanonierom týždňa.

KHL: Hráčmi týždňa sú Proskurjakov, Blum a Prochorkin

Proskurjakov pomohol Torpedu Nižnij Novgorod k trom triumfom, pričom týždeň zakončil shutoutom.

Philipp po odchode z Košíc vystuží obranu Vítkovic

Skúsený bek si zahrá za oceliarov po desiatich rokoch.

Nepresvedčil. Marcel Hossa skončil v Třinci po dvoch zápasoch

Odchovanec Dukly Trenčín pôsobil okrem zámorskej profiligy aj vo švédskej SHL či ruskej KHL.,aktualizované

Prvoligovú Detvu posilnil bývalý hráč NHL Hussey

Tridsaťšesťročný center má skúsenosti z NHL, v rokoch 2003 - 2007 odohral za Pittsburgh Penguins a Detroit Red Wings dokopy 21 zápasov.

Udalosťou noci bol jubilejný 500. gól ruského ostrostrelca Alexandra Ovečkina. ,aktualizované

Košičania zvýšili náskok na čele, doma vyhrali už 15 zápasov v rade

Náskok majstra na čele tabuľky je po 38. kole už päťbodový.

Hokejistky juniorky na úvod MS jasne zdolali domáce Maďarky

Zverenky trénera Tomáša Pšenku rozhodli zápas už v prvej tretine.

Špirko zariadil triumf Komety v Třinci, premiérový gól Rapáča

Prvý gól v drese Dynama Pardubice strelil Branislav Rapáč. Už v 3. minúte duelu proti lídrovi tabuľky Bílí Tygři Liberec otvoril skóre.

Zvolen porazil Nitru, Košice doma opäť nenašli premožiteľa

V zápase o 5. miesto začal boli úspešnejší hokejisti Trenčína, ktorí vyhrali na ľade Popradu.,aktualizované

O výhre rozhodli hokejisti Ufy už v úvodnej tretine.,aktualizované

Washington vyhral v New Yorku nad Rangers po predĺžení.,aktualizované

Čerepovec zvíťazil v Jekaterinburgu 2:0

Omsk si poradil s Ladou Togliatti.,aktualizované

Marián Hossa odohral za Blackhawks 18:57 minúty, vyslal na súperovu bránku štyri strely a pripísal si dva plusové body. ,aktualizované

Winter Classic: Sparta otočila v Brne. Padol divácky rekord

Víťazný gól ´rudých´ zaznamenal v 58. minúte strelou z prvej slovenský bek Michal Čajkovský a prekonal svojho krajana Marek Čiliaka v bránke Komety. ,aktualizované

Košice zdolali Žilinu a zostali na čele tabuľky. ,aktualizované

Réway gólom a asistenciou pomohol ukončiť negatívnu sériu Fribourgu

Z uplynulých 22 duelov v najvyššej domácej súťaži vyhral len štyri a v tabuľke je priebežne šiesty.

Dinamo Moskva vyhrala v Helsinkách po samostatných nájazdoch.,aktualizované

Hokejista Lukáš Jurík sa vrátil do Zvolena

Tridsaťtriročný skúsený center podpísal v piatok s vedením klubu zmluvu do konca prebiehajúcej sezóny.

Budaj si zachytá v exhibičnom Zápase hviezd AHL

S priemerom inkasovaných gólov 1,69 a 93-percentnou úspešnosťou zásahov patrí medzi top gólmanov ligy.

Opäť sa darilo aj Floride, ktorá vyhrala v Ottawe 3:2.,aktualizované

Tento slovenský hokejista debutoval vo švédskej lige. Má len 16 rokov

Obranca Malmö Redhawks Martin Fehérváry sa stal najmladším legionárom v histórii najvyššej švédskej súťaže.

Mladík Fehérváry zažil víťazný debut vo švédskej lige

Talentovaný slovenský hokejista Martin Fehérváry si vo veku 16 rokov odkrútil premiéru v súťažnom zápase na profesionálnej úrovni.

Tibor Varga opúšťa Martin, dohodol sa s Košicami

Varga je odchovancom bratislavského Ružinova, odkiaľ viedli jeho kroky do Slovana Bratislava.

Český brankár Dominik Furch zastavil všetkých 25 striel hostí.,aktualizované

Dominik Briestenský je novou posilou Skalice

Doteraz pôsobil v projekte HK Orange 20, kde si v 20 tohtosezónnych zápasoch v najvyššej súťaži pripísal gól a asistenciu.