Pondelok 29. apríl 2024Meniny má Lea

Hokej

Vo fan zónach rozvoniava šašlik, o zábavu sa starajú sexi čírlíderky

Najpočetnejší sú v uliciach okrem domácich aj lotyšskí a slovenskí priaznivci, často počuť aj češtinu.

Crosbymu a Malkinovi začala dovolenka, Hossa a Handzuš idú ďalej

Na Chicago čaká v konferenčnom finále jeden z dvojice Anaheim - Los Angeles (na zápasy 3:2). Vo Východnej kongerencii sa vo finále predstavia hráči NY Rangers.,aktualizované

Kazachstan prehral s Lotyšskom 4:5

Rozhodujúci gól Lotyšska strelil v 44. minúte Stals.,aktualizované

Švédsko zvíťazilo nad Nórskom 2:1, Nóri favorita potrápili

Proti Slovákom nastúpia v stredu o 19.45 práve Nóri.

Taliansko prehralo s Dánskom 1:4, Slováci poslední v tabuľke

Dánski hokejisti získali prvé body na šampionáte a v tabuľke A-skupiny odsunuli Slovákov na posledné ôsme miesto. ,aktualizované

Nemá význam plakať nad rozliatym mliekom, tvrdí Viedenský

Po prehre s Francúzskom sa šance Slovákov na postup zo skupiny výrazne zredukovali.

Nemecko prvýkrát bez bodu, s Fínskom prehralo 0:4

Fínsky tím zaznamenal až v treťom vystúpení na šampionáte prvé body. ,aktualizované

Vondrka chce ostať v Slovane, aj napriek dlhom v klube

Napriek ostrým slovám voči bratislavským funkcionárom by rád v tíme zostal. Na stole má však aj ďalšie ponuky z nemenovaných klubov KHL.

Vůjtek kritizuje útočníkov, proti Nórsku urobí v zostave zmeny

Podľa neho je morálka v tíme napriek trom prehrám v rade dobrá.

Nóri budú huževnatí, Slováci očakávajú vyrovnaný zápas

Pokiaľ bude existovať čo i len teoretická šanca na postup, budú sa o ňu Slováci biť.

Fotografovanie hokejistov s incidentom, Tatar spadol z lavičky

Po tom, čo v nedeľu museli plánované fotenie zrušiť, keďže sa naň nedostavil fotograf IIHF, za bez komplikácií nezaobišla ani utorková akcia.,aktualizované

Nový trend v NHL, oblievanie vodou neobišlo ani Crosbyho

Hriešnikom sa stal brankár Randers Henrik Lundqvist, ktorý za svoj počin dostal od vedenia NHL pokutu.

Růžička sa sťažuje na neskúsenosť českých obrancov

Jeho zverenci totiž v druhej tretine proti Kanade inkasovali dva góly v priebehu 17 sekúnd.

Slovácia platia daň za neskúsenosť, Hrivík ešte neskladá zbrane

Mužstvo s dvanástimi nováčikmi kopí v kľúčových momentoch chyby.

Gáboríkové body nestačili, králi sú zápas od vypadnutia

Chárov Boston si vylámal zuby na Priceovi. Montrealu sa podarilo vyrovnať sériu.,aktualizované

Šatan zveľadil strelecký rekord, gól na výhru nestačil

Prehra 3:5 s Francúzmi výrazne nahlodala naše plány na prienik medzi najlepšiu osmičku. Podľa Šatana ale mužstvo ešte nehádže flintu do žita.

Kanada s vypätím síl vyhrala, Česko porazila 4:3

O výhre Kanady rozhodla druhá tretina.,aktualizované

Rusi naďalej stopercentní, USA sfúkli 6:1

Američania zaznamenali po dvoch víťazstvách prvú prehru v turnaji.

Hlúpe fauly nás stáli zápas, hneval sa Nagy

Ladislav Nagy strelil v zápase s Francúzskom dva góly.

Vyhrať 4 zápasy je utópia: Hráme už len o záchranu, priznal Vůjtek

Slovenskí hokejisti prehrali vo svojom treťom zápase na svetovom šampionáte s Francúzmi 3:5.

Hrať toľko oslabení je samovražda, hneval sa po prehre brankár Laco

V záverečnej tretine totiž prišiel nepochopiteľný herný kolaps Slovákov, ktorý súper potrestal štyrmi gólmi.

Šipačov dostal za likvidačný faul na Jormakku stopku na tri zápasy

Rozhodcovia Šipačova za tento zákrok v zápase nepotrestali.,aktualizované

Švajčiarsko je stále bez bodu, s Bieloruskom prehralo 3:4

Aktuálni vicemajstri nastúpia v stredu o 15.45 SELČ proti Nemecku, Bielorusi budú hrať vo štvrtok o 19.45 s Fínskom.,aktualizované

Slovensko opäť nezvládlo koncovku, s Francúzskom sme prehrali 3:5

Slovenskí hokejisti tak stratili dôležité body v boji o štvrťfinále.,aktualizované

Slovensko opäť nezvládlo záver, s Francúzskom sme prehrali 3:5

Slovenskí hokejisti po dvoch tretinách viedli už 3:1, no nezvládnutou treťou tretinou, v ktorej inkasovali štyri góly prehrali 3:5.,aktualizované

Hokejisti Popradu začali letnú prípravu i s Krotákom

Celú osemtýždňovú letnú prípravu absolvujú Popradčania v domácich podmienkach, kde podľa Jančuškových slov majú ideálne podmienky, vrátane Vysokých Tatier.

Hokejisti Košíc začnú prípravu 19. mája, nové mená čoskoro

Košičanov čaká v ročníku 2014/2015 okrem účinkovania v slovenskej extralige aj pôsobenie v Lige majstrov. Východniari by sa mená svojich súperov mali dozvedieť počas MS v Minsku.

V Nitre začali s prípravou na novú sezónu, záujem o Pálffyho trvá

Nitra pracuje aj na príchode dvoch obrancov a jedným z nich by mohol byť Michal Juraško zo Zvolena. Novou tvárou v tíme môže byť aj zvolenský útočník Michal Chovan.

Hertl dal druhý najrýchlejší gól v histórii MS

Po úspešnom úvodnom buly českého tímu sa k puku dostal obranca Němec, ktorý peknou prihrávkou cez stredné pásmo našiel Hertla.,aktualizované

Narodil sa v Kanade, pôvod má slovenský, na MS hrá za Taliansko

V talianskom tíme môžeme registrovať aj hokejistu so slovenským pôvodom. Hokejový svetobežník to skúšal aj v slovenskej extralige. Nakoniec prijal talianske občianstvo a reprezentuje túto krajinu.

Slovensko dnes s Francúzskom prehrá, predpovedal krab Petrovič

Tím, ktorého štátny symbol zostane po dopade na dno akvária hore, by mal v zápase vyhrať. Petrovič pred stretnutím pustil na dno puk na vrchu s francúzskou vlajkou.

Fínsky útočník Jormakka utrpel otras mozgu

Jormakku museli po tvrdom hite Vadima Šipačova odniesť z ľadovej plochy na nosidlách a 15 minút sa nehralo.

Chicago kráča za obhajobou pohára, Hossa bol opäť pri dôležitom góle

Hokejisti Chicaga sú v sérii proti Minnesote už iba krok od postupu do finále Západnej konferencie.,aktualizované

Klasenová parádička a la Bure: Je z toho jeden z najkrajších gólov MS

Linus Klasen zavelil k švédskemu víťazstvu v dueli medzi Švédskom a Českom na hokejových MS v Minsku.

Rusi vyhrali nad Fínmi 4:2

Rusi sa ujali vedenia už po 99. sekundách hry.

Švédi po nájazdoch zdolali Čechov

Pre Čechov pokračuje šampionát pondelňajším duelom proti Kanade.

Český hokejista strelil druhý najrýchlejší gól v histórii MS

Rekord drží Bielorus Sergej Demagin, ktorý na MS 2009 vo Švajčiarsku skóroval v zápase s Fínskom.

Nóri otočili zápas s Dánskom a vyhrali 4:3

Dáni skúsili hru bez brankára už šesť minút pred koncom.,aktualizované

Bielorusi získali prvé body proti Kazachstanu

Hráči Kazachstanu v závere skúsili hru bez brankára, no do opustenej bránky pridal Kaľužnyj štvrtý gól Bielorusov.

Slovákov čaká zápas pravdy s Francúzmi, Šatan: potrebujeme bodovať

Slovenskí hokejisti majú s Francúzmi pozitívnu zápasovú bilanciu, z 21 duelov vyhrali 16, v troch remizovali a iba dvakrát prehrali pri celkovom skóre 100:37. ,aktualizované