UNIKÁTNY VLAKOVÝ VIDEOPROJEKT: Z Popradu-Tatier na Štrbské Pleso

TABLET.TV vám vďaka spolupráci s Železničnou spoločnosťou Slovensko, a.s. (ZSSK) opäť prináša ďalšiu časť unikátneho videoprojektu, aký na takejto úrovni na Slovensku ešte nikto nerealizoval.

Zlyhanie rokovaní o brexite skomplikuje cestovanie so zvieratami

Súčasná schéma pasov pre spoločenské zvieratá síce zahŕňa aj krajiny, ktoré nie sú členmi Európskej únie (EÚ), ale Británia sa medzi ne bude môcť zaradiť až po uzavretí príslušnej dohody.

TOTO je najdrahšia nákupná ulica na svete

Vyplýva to z každoročnej správy Najdrahšie nákupné ulica sveta, ktorá hodnotí 451 najvychýrenejších nákupných destinácií na svete.

TÁTO HVIEZDA ŠLA POD ČEPIEC: Obrad stál milióny, užili si ho celebrity

Prominentný pár si svoje áno povedal v Centre súčasného umenia. Kvôli ich súkromiu zostala uzavretá celá ulica. Všetkých 250 hostí muselo pred obradom odovzdať fotoaparáty, kamery a mobilné telefóny.

Sylvester Stallone poprel obvinenia zo zneužitia 16-ročného dievčaťa

K zneužitiu dievčaťa americkým hercom malo dôjsť v roku 1986 v Las Vegas, keď tam Stallone natáčal snímku Do útoku (Over the Top).

VESMÍRNA POŠTA: Tri posolstvá od pozemšťanov, nájde ich niekto?

Ľudská zvedavosť nepozná hranice - ani tie kozmické. Technologický pokrok nám umožnil, aby sme sa od prijímateľov nových informácií posunuli k ich tvorcom a zamávali vesmíru so zvolaním: Tu sme!

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939

Okupácia českých území nemeckými vojskami vyvolala v uliciach Prahy 28. októbra 1939 demonštráciu v spojitosti s oslavami vzniku Československa. Pri zrážke medzi demonštrantmi a ozbrojenými zložkami, ktorých príslušníci použili strelné zbrane.

V Berlíne udeľujú ceny Bambi. Ocenia Gaucka aj Schifferovú

Trofej, pozlátenú srnku s hmotnosťou 2,5 kilogramu, si laureáti prevezmú v tomto roku celkove už po 69. raz.

V sýrskom Aleppe otvorili časť slávneho bazáru

Krytá tržnica nachádzajúca sa v Starom meste Aleppa bola so svojimi 4000 stánkami a 40 krytými uličkami najväčšou na svete.

V Maďarsku vyšetrujú daňové podvody internetového obchodu

Aj sídlo Mall.hu navštívili v uplynulých dňoch zamestnanci Národného daňového a colného úradu (NAV), ako aj kriminalisti z Národnej kancelárie pre vyšetrovanie.

Berlusconi vyhral súd, exmanželke nemusí platiť miliónové výživné

Právnemu víťazstvu Berlusconiho napomohlo aj nedávne rozhodnutie Kasačného súdu, podľa ktorého rozvod neznamená právo zostať rovnako bohatý ako počas manželstva.

Londýnske divadlo Old Vic dostalo už 20 obvinení voči K. Spaceymu

Obvinenia z nevhodného správania tohto amerického herca sa vynorili po tom, ako sa vo svete objavila celá záplava podobných tvrdení proti iným známym mužom.

OBRAZOM: Takáto škola by sa vám páčila, Santovia ako žiaci v laviciach

Santovia sú príjemným spestrením vianočných sviatkov, taktiež rozveseľujú ľudí v obchodoch. Vedeli ste však, že na profesionálneho Santu potrebujete kurz?

POĎ VON: Koncert Andreu Bocelliho a Noc divadiel

Tipy na víkend v Bratislave.

Helena Vondráčková vydáva limitovanú edíciu 4CD s názvom Dnes

Speváčka, herečka aj tanečníčka Helena Vondráčková patrí už niekoľko dekád k absolútnej špičke českej a slovenskej hudobnej scény.

REKORD: Da Vinciho obraz vydražili za 450,3 milióna dolárov

Salvator mundi - maľba s vyobrazením Krista - je jediným z menej než 20 da Vinciho známych obrazov, ktorý je v súkromných rukách.

Slovenka Alžbeta Štrkulová bodovala aj na Miss World v roku 1967

V období druhej polovice 60. rokov 20. storočia, pod vplyvom celkového uvoľnenia politickej klímy, sa na Slovensku začali objavovať súťaže o najkrajšie dievča.

VIDEO: Technológiu rozpoznávania tváre Face ID prelomili za päť dní

Pri jej prezentácii tvrdili, že ju nedokážu oklamať ani kvalitné filmárske masky.

Najsexi mužom planéty je podľa časopisu People tento spevák

Blakea Sheltona (41), ktorý je nerád stredobodom pozornosti, musela o tom, aby ocenenie prijal, presvedčiť jeho súčasná priateľka, ska-rocková speváčka a príležitostná herečka Gwen Stefani.

Najväčší dražený diamant sa na dražbe predal za 28,7 milióna eur

Nový majiteľ tento takmer číry diamant vo veľkosti zápalkovej škatuľky kúpil cez telefón a jeho meno nie je známe.