NHL

Tampa poslala Budaja na farmu, kde sa má pripraviť na návrat do NHL

Budaj sa zranil v zápase proti Philadelphii Flyers 29. decembra, po ktorom ho vedenie bleskov zapísalo na listinu zranených hráčov.

NHL: Pacioretty si poranil koleno, v základnej časti asi nenastúpi

Liečenie by malo trvať 4 až 6 týždňov.,aktualizované

NHL: Sekera a Gáborík víťazne, Pánik 0+1, Halák s prehrou

Do zostavy Senators sa vrátil slovenský útočník Marián Gáborík, ktorý odohral vyše 10 minút.,aktualizované

Gáborík sa po pauze predstaví v noci na utorok proti Dallasu

Tridsaťšesťročný krídelník utrpel pred pár dňami zranenie v dolnej časti tela.

Hráčmi týždňa NHL sú MacKinnon, Laine a Barkov

MacKinnon nazbieral v štyroch dueloch až 11 bodov za päť gólov a šesť asistencií.

NHL: St. Louis prišlo o Bouwmeestera, ktorý vynechá zvyšok sezóny

Generálny manažér St. Louis Blues Doug Armstrong uviedol, že tridsaťštyriročný bek bude pauzovať štyri až šesť mesiacov.

V 38. minúte rozhodol presilovkovým zásahom o víťazstve svojho mužstva na ľade New Jersey Devils 3:2.,aktualizované

NHL: Ovečkin na méte 40 gólov: Päťdesiat je krajšie číslo

Hokejista Ovečkin má na konte 598 gólov v kariére.

NHL: MacKinnon: Pred play off chceme zabojovať o popredné miesta

Kanadský center MacKinnon strelil dva góly, vrátane víťazného v presilovej hre, a pridal tri asistencie.,aktualizované

NHL: Gáborík pre zranenie nenastúpi proti Vegas

Gáborík by sa však mohol opäť objaviť v zostave už v sobotu, keď sa Ottawa predstaví na ľade Arizony Coyotes.

Pánik strelil tretí zásah svojho tímu, v sezóne to bol pre útočníka siedmy gól.,aktualizované

Hráčmi mesiaca v NHL sa stali E. Staal, Malkin a Smith

Malkin nazbieral v 12 zápasoch 21 bodov za 10 gólov a 11 asistencií.

NHL: Novonarodená dcéra Jordana Staala zomrela pre vrodenú poruchu

Manželia zverejnili stanovisko prostredníctvom klubu NHL Carolina Hurricanes a poďakovali sa priateľom, rodine a hokejovej komunite za podporu.

NHL: Halák nezabránil prehre Islanders na ľade Montrealu

V bránke hostí si Jaroslav Halák pripísal 23 úspešných zákrokov a mal 88,5-percentnú úspešnosť zákrokov.,aktualizované

NHL: Brankár Murray bude chýbať Pittsburghu pre otras mozgu

Brankársku jednotku tučniakov trafil na tréningu puk do hlavy po strele fínskeho obrancu Olliho Määttu.

NHL: Anderson si poranil koleno, Columbusu bude chýbať mesiac

Anderson si poranil koleno v pondelňajšom zápase proti Washingtonu Capitals.

NHL: Sekera asistoval, Edmonton nestačil na San Jose

Boston vedený kapitánom Zdenom Chárom zdolal doma Carolinu po predĺžení.,aktualizované

NHL: Vstupný draft v roku 2019 bude vo Vancouveri

Dvojdňové podujatie sa uskutoční 21. a 22. júla budúceho roku v Rogers Arene.

Bergeron bude Bostonu chýbať minimálne dva týždne

Bergeron v tejto sezóne nazbieral 54 bodov (27+27) v 55 dueloch, pripomenuli zámorské médiá.

NHL: Vegas neudržal dvojgólový náskok, Tampa zastavila Toronto

V rozstrele rozhodol gól útočníka Braydena Pointa, ktorý ako jediný zo šestice exekútorov dokázal skórovať.,aktualizované

NHL: Paul Šťastný opúšťa St. Louis, sezónu dokončí vo Winnipegu

Blues za neho dostali útočníka Erika Foleya, voľbu v 1. kole tohtoročného draftu NHL a právo výberu v 4. kole draftu v roku 2020.,aktualizované

NHL: Detroit vymenil T. Tatara do Las Vegas

Red Wings za neho získali niekoľko draftových výberov.,aktualizované

NHL: Hráčmi týždňa E. Staal, Rinne a Getzlaf

Staal nazbieral v štyroch dueloch sedem bodov za štyri góly a tri asistencie. Svojimi výkonmi pomohol divochom k štyrom triumfom v rade a posunu na tretie miesto v Centrálnej divízii.

NHL: Obranca Cole sa opäť sťahuje, z Ottawy zamieril do Columbusu

Dvadsaťosemročný zadák, ktorý v minulosti hral aj za St. Louis, získal s Penguins dvakrát Stanleyho pohár, v tejto sezóne si v 47 zápasoch pripísal trinásť bodov za tri góly a desať asistencií.

NHL: Mike Fisher sa vracia z hokejového dôchodku

Tridsaťsedemročný center obnoví spoluprácu s klubom Nashville Predators, s ktorým v pondelok podpísal zmluvu do konca sezóny na jeden miliónov dolárov.

Najproduktívnejším hráčom v NHL je Kučerov, medzi Slovákmi vedie Tatar

Kučerov nazbieral v 62 zápasoch ako prvý vyše 82 bodov za 33 gólov a 49 asistencií.

NHL: Tatarovi neuznali gól, 200. bod Spurgeona

Šesť sekúnd pred koncom extra času založil Tatar útočnú akciu, na ktorej konci bol Trevor Daley.,aktualizované

Veterán Brian Gionta sa dohodol na zmluve s Bostonom Bruins

Gionta bol kapitánom tímu USA na ZOH v Pjongčangu, v profilige naposledy pôsobil v minuloročnej sezóne v tíme Buffalo Sabres.

Letestu sa sťahuje z Edmontonu do Columbusu

Hokejista sa najskôr v rámci výmeny sťahoval z Edmontonu Oliers za útočníka Pontusa Aberga do Nashvillu Predators, ale odtiaľ hneď zamieril do Columbusu

Nash sa sťahuje do Bostonu, tri nové posily má aj Rangers

"Jazdci" navyše získali od Bostonu výbery v prvom a siedmom kole draftu 2018.

Víťazný návrat do zostavy Edmontonu po zranení tváre zaznamenal slovenský obranca Andrej Sekera, Oilers vyhrali na ľade Los Angeles Kings 4:3.,aktualizované

NHL: Chicago zdolalo San Jose, Jurčo s asistenciou

Dvadsaťpäťročný krídelník prihral v záverečnej minúte na gól Arťoma Anisimova do prázdnej bránky.,aktualizované

NHL: Bailey podpísal s Islanders novú šesťročnú zmluvu

Dvadsaťosemročný útočník zaznamenal v aktuálnej sezóne 15 gólov a 47 asistencií.

NHL: Tímom Haláka, Gáboríka, Tatara či Pánika v noci nešla karta

Halák napriek neúspechu jeho tímu zlikvidoval 28 striel Maple Leafs a mal vyše 90-percenentú úspešnosť zákrokov.,aktualizované

NHL: Kuemper putuje do Arizony, do LA sa sťahujú Wedgewood a Rieder

Arizona získala v 59 zápasoch iba 44 bodov a je najslabším tímom NHL.

NHL: Vegas Golden Knights prekonali nováčikovský rekord Floridy

Pozrite sa, ako to vyzeralo v noci v zápasoch NHL.,aktualizované

NHL: Montreal vymenil českého obrancu Jeřábka do Washingtonu

Dvadsaťšesťročný Jeřábek prišiel do Montrealu pred touto sezónou po úspešnom pôsobení v klube KHL Viťaz Podoľsk.

NHL: Tatarov gól nezabránil prehre Detroitu

Boston so Zdenom Chárom zvíťazil v Edmontone, hoci sprvoti najprv prehrával.,aktualizované

New York Rangers vymenili obrancu Holdena do Bostonu

Opačným smerom putoval takisto obranca Rob O'Gara a tretie kolo draftu 2018. T

Simmonds sa zranil. Philadelphii bude chýbať dva až tri týždne

Flyers na jeho miesto povolali Oskara Lindbloma z farmárskeho tímu Lehigh Valley z AHL.