Hokejista sa v roku 2013 rozhodol vrátiť do Ruska po ukončení pôsobenia v New Jersey Devils.

NHL: Boston bez Cháru prehral na Floride

Marko Daňo si do osobnej štatistiky pripísal plusový bod a jeho Winnipeg zdolal Chicago.,aktualizované

NHL: Minnesota ostane minimálne štyri týždne bez obrancu Spurgeona

Spurgeon sa zranil v zápase zámorskej NHL proti Coloradu Avalanche, keď na začiatku tretej tretiny tvrdo narazil na mantinel.

NHL: Vegas Golden Knights padli doma s New Jersey Devils

Tatar odohral vyše 17 minút, okrem asistencie zaknihoval až 4 mínusové body, 2 strely a 2 trestné minúty.,aktualizované

Slovenský útočník tak prerušil desaťzápasovú sériu bez bodového zápisu, naposledy sa do štatistík zapísal pri svojom debute za senátorov 15. februára proti Buffalu.,aktualizované

NHL: Tatar a Gáborík víťazne, 400. triumf Fleuryho, 600. gól Ovečkina

Ovečkin prispel k víťazstvu Washingtonu dvoma gólmi a so 42 presnými zásahmi sa osamostatnil na čele tabuľky kanonierov.,aktualizované

NHL: Tampa Bay povolala Budaja z farmy

Tridsaťpäťročný slovenský brankár po návrate po zranení dolnej časti tela odchytal dva zápasy za Syracuse.

Hviezdami týždňa v NHL sa stali Laine, Marchand a Malkin

Vydarený týždeň má za sebou Malkin, ktorý v štyroch vystúpeniach dal tri góly a pridal päť asistencií.

NHL: Chárov gól nezabránil prehre Bostonu, Arizona s Pánikom zvíťazila

Arizona s Richardom Pánikom zvíťazila v noci na pondelok nad Vancouverom 1:0.,aktualizované

Chárov gól Bostonu nestačil, Bruins v Chicagu prehrali

V drese víťazov strávil na ľade slovenský hokejista Tomáš Jurčo 14 minút a 25 sekúnd, mal jednu strelu na bránku.

Bodovo sa presadili aj dvaja slovenskí obrancovia. Kapitán Bostonu Zdeno Chára prispel asistenciou k triumfu Bruins nad Chicagom. Andrej Sekera rovnako asistenciou pomohol k výhre Edmontonu.,aktualizované

NHL: Hanzal musí na operáciu chrbta a vynechá zvyšok sezóny

Tridsaťjedenročný center klubu zámorskej NHL Dallas Stars by sa mal po zákroku zotavovať približne šesť až sedem mesiacov.

NHL: Gáboríkova Ottawa prehrala s Calgary

V drese domácich odohral 15:03 minút slovenský útočník Marián Gáborík, ktorý vyslal tri strely na bránku súpera.,aktualizované

Jurčo strelil tretí gól v posledných šiestich dueloch, pričom v predchádzajúcich 49-tich dal iba jeden. ,aktualizované

NHL: Francis skončil na poste generálneho manažéra Caroliny

V tíme zámorskej hokejovej NHL však zostane vo funkcii prezidenta hokejových operácií.

NHL: Backes z Bostonu dostal trojzápasový trest

Úmyselne zasiahol ramenom do hlavy Fransa Nielsena.

NHL: Pánikova Arizona zdolala Vancouver

V drese hostí odohral takmer 14 minút slovenský útočník Richard Pánik, ktorý si do štatistík zapísal štyri strely na bránku.,aktualizované

NHL: Chárov parťák z obrany McAvoy bude chýbať Bostonu štyri týždne

McAvoy dal v 58 zápasoch prebiehajúceho ročníka sedem gólov a pripísal si 25 asistencií.

NHL: Chára a Jurčo víťazne, Hall bodoval v 26. zápase v rade

Z víťazstva sa tešil aj slovenský krídelník Tomáš Jurčo, ktorého Chicago si doma poradilo s Coloradom 2:1 po predĺžení.,aktualizované

NHL: Hviezdny nováčik Boeser bude Vancouveru chýbať 4 až 6 týždňov

Dvadsaťjedenročný Američan sa 27 sekúnd pred koncom tretej tretiny zrazil s Calom Clutterbuckom a chrbtom narazil na hranu otvorených dvierok na striedačke.

NHL: Edmonton a New Jersey začnú základnú časť v októbri v Štokholme

Vzájomný duel klubov hviezdnych hráčov Taylora Halla a Connora McDavida je súčasťou projektu NHL's Global Series.

Tampa poslala Budaja na farmu, kde sa má pripraviť na návrat do NHL

Budaj sa zranil v zápase proti Philadelphii Flyers 29. decembra, po ktorom ho vedenie bleskov zapísalo na listinu zranených hráčov.

NHL: Pacioretty si poranil koleno, v základnej časti asi nenastúpi

Liečenie by malo trvať 4 až 6 týždňov.,aktualizované

NHL: Sekera a Gáborík víťazne, Pánik 0+1, Halák s prehrou

Do zostavy Senators sa vrátil slovenský útočník Marián Gáborík, ktorý odohral vyše 10 minút.,aktualizované

Gáborík sa po pauze predstaví v noci na utorok proti Dallasu

Tridsaťšesťročný krídelník utrpel pred pár dňami zranenie v dolnej časti tela.

Hráčmi týždňa NHL sú MacKinnon, Laine a Barkov

MacKinnon nazbieral v štyroch dueloch až 11 bodov za päť gólov a šesť asistencií.

NHL: St. Louis prišlo o Bouwmeestera, ktorý vynechá zvyšok sezóny

Generálny manažér St. Louis Blues Doug Armstrong uviedol, že tridsaťštyriročný bek bude pauzovať štyri až šesť mesiacov.

V 38. minúte rozhodol presilovkovým zásahom o víťazstve svojho mužstva na ľade New Jersey Devils 3:2.,aktualizované

NHL: Ovečkin na méte 40 gólov: Päťdesiat je krajšie číslo

Hokejista Ovečkin má na konte 598 gólov v kariére.

NHL: MacKinnon: Pred play off chceme zabojovať o popredné miesta

Kanadský center MacKinnon strelil dva góly, vrátane víťazného v presilovej hre, a pridal tri asistencie.,aktualizované

NHL: Gáborík pre zranenie nenastúpi proti Vegas

Gáborík by sa však mohol opäť objaviť v zostave už v sobotu, keď sa Ottawa predstaví na ľade Arizony Coyotes.

Pánik strelil tretí zásah svojho tímu, v sezóne to bol pre útočníka siedmy gól.,aktualizované

Hráčmi mesiaca v NHL sa stali E. Staal, Malkin a Smith

Malkin nazbieral v 12 zápasoch 21 bodov za 10 gólov a 11 asistencií.

NHL: Novonarodená dcéra Jordana Staala zomrela pre vrodenú poruchu

Manželia zverejnili stanovisko prostredníctvom klubu NHL Carolina Hurricanes a poďakovali sa priateľom, rodine a hokejovej komunite za podporu.

NHL: Halák nezabránil prehre Islanders na ľade Montrealu

V bránke hostí si Jaroslav Halák pripísal 23 úspešných zákrokov a mal 88,5-percentnú úspešnosť zákrokov.,aktualizované

NHL: Brankár Murray bude chýbať Pittsburghu pre otras mozgu

Brankársku jednotku tučniakov trafil na tréningu puk do hlavy po strele fínskeho obrancu Olliho Määttu.

NHL: Anderson si poranil koleno, Columbusu bude chýbať mesiac

Anderson si poranil koleno v pondelňajšom zápase proti Washingtonu Capitals.

NHL: Sekera asistoval, Edmonton nestačil na San Jose

Boston vedený kapitánom Zdenom Chárom zdolal doma Carolinu po predĺžení.,aktualizované

NHL: Vstupný draft v roku 2019 bude vo Vancouveri

Dvojdňové podujatie sa uskutoční 21. a 22. júla budúceho roku v Rogers Arene.