Chicago s Hossom zdolalo St. Louis, Oilers prehrali 11. zápas v rade

Slovenský útočník Marián Hossa vyslal na bránku hostí dve strely.,aktualizované

Gáborík je fit a už naplno trénuje

Gáborík pre bližšie nešpecifikované zranenie vynechal uplynulé dve stretnutia.

Bortuzzo dostal za zákrok na Jágra dvojzápasový dištanc

Bortuzzo si vyšliapol na 42-ročného krídelníka necelé dve minúty pred koncom druhej tretiny. ,aktualizované

Hrdina play-off Alec Martinez zostáva verný Kings ďalších šesť rokov

Dvadsaťsedemročný obranca je zatiaľ v NHL verný iba farbám Los Angeles, v 221 zápasoch v drese Kings strelil 25 gólov a pridal 37 asistencií.

Islanders zapísali Višňovského s Boychukom na listinu zranených hráčov

Slovenský obranca sa pravdepodobne zranil v piatkovom stretnutí proti Washingtonu.

Višňovský už trénuje, termín návratu do zostavy NYI je zatiaľ nejasný

Višňovský sa pravdepodobne zranil v piatkovom stretnutí proti Washingtonu.

Prekvapenie v hlasovaní Zápasu hviezd v NHL, vedie ho neznámy Lotyš

Vo výsledkoch sa po druhom týždni ocitli aj dvaja Slováci, kapitán Bostonu Zdeno Chára a útočník Chicaga Marián Hossa.

Gordie Howe nemal mŕticu, prepustia ho z nemocnice

Osemdesiatšesťročný Howe, dlhoročný člen tímu Detroit Red Wings, mal prvú mozgovú príhodu 26. októbra počas návštevy svojej dcéry v texaskom Lubbocku.

Halák s 10. víťazstvom v rade, vyrovnal klubový rekord, Tatar skóroval

Ľubomír Višňovský vynechal zápas pre zranenie v hornej časti tela.,aktualizované

Suspendovaný V. Vojnov trénoval so spoluhráčmi, Kings dostali pokutu

Vojnovovi pozastavila liga činnosť po tom, čo ho 20. októbra zatkla polícia a následne ho obvinili z fyzického napadnutia manželky.

NHL: Vo veku 83 rokov zomrel legendárny Jean Beliveau

Jean Beliveau je v historickej tabuľke Canadiens druhý v počte bodov aj asistencií, tretí najlepší strelec a štvrtý v počte odohratých zápasov.

Skvelý Halák vyrovnal zápis Billyho Smitha: Rekordy sú vždy pekné

Médiá začínajú Jaroslava Haláka spomínať aj ako kandidáta na Vezinovu trofej pre najlepšieho brankára sezóny.

Brodeur sa vracia na scénu, so St. Louis Blues podpísal ročnú zmluvu

Výška zmluvy je 700.000 amerických dolárov a podľa trénera Blues Kena Hitchcocka by Brodeur mal nastúpiť buď vo štvrtkovom zápase v Chicagu, alebo v sobotňajšom na ľade New York Islanders.,aktualizované

NHL: Howe po ďalšom infarkte na jednotke intenzívnej strarostlivosti

Zdravotný stav bývalého legendárneho kanadského hokejistu Gordieho Howea je opäť vážny po ďalšom silnom infarkte, informovala agentúra Reuters.

NHL: Višňovský je opäť zranený, vynechal tréning

Tridsaťosemročného Višňovského trápi nešpecifikované zranenie v hornej časti tela.

NHL: Vojnov sa cíti nevinný, hrozí mu 9 rokov za mrežami

Jeho partnerka prostredníctvom právnika uviedla, že proti svojmu manželovi svedčiť na súde nebude.

Florida s Kopeckým nestačila na Columbus, Edmonton s ďalšou prehrou

Tomáš Kopecký odohral 13:46 minút, ale do štatistík sa nezapísal, na konto mu pribudli len tri neúspešné strelecké pokusy.,aktualizované

Bol to skvelý mesiac, ale pred nami je veľa práce, tvrdí hviezda Halák

Jaroslav Halák svoju osobnú sériu natiahol na deväť víťazstiev a už len jeden triumf ho delí od vyrovnania klubového rekordu, ktorý od roku 1982 drží Billy Smith.

Halák sa stal prvou hviezdou týždňa v NHL

Dvadsaťdeväťročný Halák odštartoval uplynulý týždeň 33. čistým kontom v kariére a 21 úspešnými zákrokmi sa zaslúžil o víťazstvo 1:0 po samostatných nájazdoch proti Philadelphii Flyers.

Hokejová legenda Gordie Howe nechodí a ťažko rozpráva

Howe patrí k najväčším postavám histórie NHL.

Tatar a Jurčo asistovali pri výhre Detroitu, na úvod vypadol prúd

Stalo sa tak už po po 29 sekundách prvej tretiny proti Vancouveru a duel museli v aréne Joea Luisa prerušiť. ,aktualizované

Edmonton poslal Marinčina na farmu Oklahoma City Barons

Posledný duel odohral v noci na stredu.

Halák inkasoval len raz, Hossa 0+1, Gáborík pre zranenie nehral

Hokejisti New Yorku Islanders zvíťazili v sobotňajšom súboji zámorskej NHL nad New Jersey 3:1. Leví podiel na triumfe "ostrovanov" mal slovenský brankár Jaroslav Halák.,aktualizované

Jurčo prispel asistenciou k výhre Detroitu, Višňovský sa zranil

V jedenástich zápasoch zámorskej NHL v noci na sobotu sa bodovo presadil jediný slovenský hokejista. ,aktualizované

Zdeno Chára napokon neodcestuje s Bostonom na štvorzápasový trip

Zranený slovenský obranca Zdeno Chára napokon neodcestuje s hokejistami Bostonu Bruins na nadchádzajúci štvorzápasový trip v NHL. Kapitán "medveďov" sa rozhodol zostať v Bostone.

Rangers triumfovali vo Philadelphii, jubilejný tisíci bod St .Louisa

Kanadský útočník v službách "jazdcov" Martin St. Louis si vďaka gólu a asistencii pripísal jubilejný 1000. bod v profiligovej kariére.

Edmonton prehral v Nashville 0:1 po predĺžení, Marinčin nehral

Gól švédskeho útočníka Filipa Forsberga v predĺžení rozhodol o triumfe hokejistov Nashville v jedinom dueli zámorskej NHL v noci na piatok nad Edmontonom 1:0.

Chára asi odcestuje s Bostonom na štvorzápasový trip

Slovenský obranca Zdeno Chára pravdepodobne odcestuje cez víkend s hokejistami Bostonu Bruins na štvorzápasový trip v NHL. Nie je však isté, či sa po zranení už aj vráti do zápasového kolotoča.

Jurčo prispel gólom k výhre Detroitu, Hossa asistoval, Halák víťazne

Slovenský hokejista Tomáš Jurčo prispel v noci na štvrtok v zámorskej NHL gólom k výhre Detroitu nad Philadelphiou 5:2. Marián Hossa sa podieľal asistenciou na triumfe Chicaga na ľade Colorada 3:2. ,aktualizované

Legendárny Brodeur sa vracia na scénu

Na skúšku ho totiž vzal klub St. Louis Blues.

Gáborík strelil gól po úniku, Kings však Nashvillu podľahli

Slovenský hokejista Marián Gáborík strelil v noci na stredu gól a pridal jednu asistenciu, jeho LA Kings však prehrali.,aktualizované

Chára bol už na ľade, do zostavy Bruins sa zatiaľ nevráti

Tridsaťsedemročný Chára pauzuje už viac ako mesiac.

Tatar a Jurčo s asistenciami, Halák s čistým kontom

Brankár Jaroslav Halák zaznamenal tretie čisté konto v sezóne, keď zlikvidoval všetkých 21 striel Philadelphie a domáci New York Islanders priviedol k tesnému triumfu 1:0.,aktualizované

Ďalšia smrť legendy so zlatom z olympiády, po Rusku smúti Kanada

V krátkom čase umreli dve svetové trénerské hokejové legendy, Rusko stratilo Viktora Tichonova, Kanada Pata Quinna.,aktualizované

Tatar sa stal druhou hviezdou týždňa v NHL

Prvou hviezdou týždňa sa stal útočník Vancouveru Canucks Jannik Hansen.

Chicago prehralo vo Vancouveri 1:4, Hossa si pripísal tri mínusky

Premiérovým kariérnym hetrikom sa v domácom drese blysol Dán Jannik Hansen, na svoj 1000. duel v základnej časti profiligy nastúpil za Canucks švédsky útočník Daniel Sedin. ,aktualizované

Marián Hossa ukázal v NHL bodovú explóziu, v zápase získal štyri body

Hossovo Chicago zvalcovalo Edmonton. Gól opäť strelil aj Tomáš Tatar z Detroitu a Halák sa víťazne predstavil v bránke "ostrovanov". ,aktualizované

Nájdite si svojho Jágra, na zápase v Edmontone ich bol celý tucet

Fanúšikovia 42-ročnej hokejovej ikony Jaromíra Jágra počas zápasu s Edmontom Oilers pripomenuli celej aréne, ako Jarda chodil na ľad zamlada.

Halák nechytal za NY Islanders, jeho tím zdolal tučniakov po nájazdoch

Dráma sa odohrala na konci stretnutia Columbus-Boston, kde odohrali nekonečnú šnúru samostatných nájazdov.,aktualizované