Sagan prepísal históriu. Stal sa po tretí raz v rade majstrom sveta

Slovenský turminátor triumfoval v roku 2015 v Richmonde a vlani sa mu to podarilo zopakovať v Dauhe. foto

Toto sú reakcie na historický triumf Petra Sagana na MS v Bergene
Na fantastický úspech reagovali zväzoví funkcionári či slovenskí politici.

dnes 17:05

Zverev zdolal Querreyho, Európa bod od triumfu na Laver Cupe
Európsky tím vedie pred záverečnými dvoma nedeľňajšími dvojhrami nad výberom sveta 12:6.

dnes 16:56

Milik bude chýbať Neapolu, hrozí mu operácia pravého kolena
Zranenie kolena utrpel v sobotnom stretnutí najvyššej talianskej súťaže na pôde mužstva Spal.

dnes 16:20

McHaleová a Makarovová postúpili do 2. kola vo Wu-chane
Ďalej ide aj Češka Kateřina Siniaková, ktorá zdolala trinástku pavúka Kristinu Mladenovicovu.

dnes 16:17

Prvé zakopnutie PSG v Ligue 1. Emery: Bod nie je dostačujúci
PSG napriek zaváhaniu zostal na čele tabuľky, pred druhým AS Monaco má však už iba náskok jedného bodu. Montpellier je na trinástom mieste so ziskom ôsmich bodov.

dnes 16:14

Lacko postúpil do hlavnej súťaže na turnaji ATP v Šen-čene
V nedeľňajšom finále kvalifikácie si poradil s Austrálčanom Marcom Polmansom v dvoch setoch 6:3, 6:4.

dnes 16:11

Futbalisti Espanyol Barcelona zdolali Deportivo La Coruňa 4:1
K výhre domáceho tímu prispel dvoma gólmi Moreno.

dnes 16:00

Marquez uspel aj v Aragónsku, šampionát vedie pred Doviziosom
Španielsky motocyklový pretekár Joan Mir sa stal víťazom v triede Moto3.

dnes 14:56

Sampdoria Janov zdolala AC Miláno o dva góly
Do streleckej listiny sa zapísali Zapata a Alvarez.

dnes 13:33

Kenský vytrvalec Kipchoge vyhral Berlínsky maratón
Kipchoge dokázal odraziť snahy Etiópčana Guyeho Adolu, no v náročných poveternostných podmienkach mu nevyšiel proklamovaný útok na svetový rekord.

dnes 13:11

Nováčik z Girony pokryl Messiho, ale dva góly si dal sám
Girona sa nezľakla papierového favorita z FC Barcelona, najmä v prvom polčase mala niekoľko nádejných šancí na otvorenie skóre. Na kolená ich však zrazili vlastné góly Adaya Beniteza a Gorku Iraizoza.

dnes 11:09

Triatlonista Varga nedokončil podujatie Super League v Jersey
Super League vyvrcholí v nedeľu druhý dňom, kedy sa postupne v pretekoch bude znižovať počet triatlonistov na štarte.

dnes 11:09

Titul na turnaji WTA v Soule získala Ostapenková
Porazila Brazílčanku Beatriz Haddadovú Maiovú v troch setoch 6:7 (5), 6:1 a 6:4 a získala svoj druhý titul na hlavnom profesionálnom okruhu.

dnes 11:06

Morata hetrikom zariadil výhru Chelsea Londýn
Reprezentant Španielska si otvoril v zápase strelecký účet proti Stoke City hneď pri prvej výraznejšej šanci, už v 2. minúte sa presadil po samostatnom nájazde na súperovho brankára.

dnes 10:55

Ceballos je hrdinom Realu Madrid, dal v premiére dva góly
D. Ceballos prišiel k "bielemu baletu" počas letného prestupového obdobia z Betisu Sevilla.

dnes 10:01

NHL: Jaroš v kempe Ottawy skončil, Senators ho poslali na farmu do AHL
Ottawa vyradila v sobotu z predsezónneho kempu až 22 hráčov, medzi nimi aj Jaroša.

dnes 9:48

Neapol vydrel na ihrisku nováčika Spal 2013 víťazstvo 3:2
Spal v zápase hrýzol, ujal sa vedenia v 13. minúte, no favorizovaní hostia z SSC Neapol postupne prebrali kontrolu nad dianím na ihrisku.

dnes 9:04

Wozniacka zdolala vo finále v Tokiu Pavľučenkovovú a obhájila titul
Dánska tenistka Caroline Wozniacka sa stala víťazkou turnaja WTA Toray Pan Pacific Open v Tokiu. Získala v tomto roku prvý turnajový titul.

dnes 9:01

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Dvadsaťšesťročný krídelník prihral v 43. minúte na gól Čechovi Martinovi Frkovi, ktorý v presilovke spečatil konečný výsledok na 5:1.