Nedela 2. jún 2024Meniny má Xénia, Oxana

Bayern prehral so Saarbrückenom 1:2 a vypadol v 2. kole pohára

Hráč Bayernu Mníchov Mathys Tel (vpravo) prechádza okolo oslavujúcich hráčov Saarbrückenu vo futbalovom zápase Nemeckého pohára v stredu 1. novembra 2023 v nemeckom Saarbrückene. Foto: TASR/AP

Bavori vyhrávali od 16. minúty po góle Thomasa Müllera, no v nadstavenom čase prvého polčasu vyrovnal Patrick Sontheimer a v 90.+6 minúte rozhodol o senzačnom výsledku Marcel Gaus.

Saarbrücken 2. novembra (TASR) - Nemecký futbalový klub Bayern Mníchov vypadol v 2. kole domáceho pohára. Rekordný majster prekvapujúco nestačil na treťoligistu 1. FC Saarbrücken a na jeho pôde prehral 1:2.

Bavori vyhrávali od 16. minúty po góle Thomasa Müllera, no v nadstavenom čase prvého polčasu vyrovnal Patrick Sontheimer a v 90.+6 minúte rozhodol o senzačnom výsledku Marcel Gaus. Boli to jediné dve strely domácich medzi tri žrde. Bayern vypadol v rovnakej fáze súťaže tretíkrát za uplynulé štyri roky.