Nedela 26. máj 2024Meniny má Dušan

Florbalisti 1. FBC Trenčín vyhral v repríze finále na pôde Tsunami 9:8

Na snímke hráči Tsunami Záhorská Bystrica a 1. FBC Trenčín v predohrávke 8. kola florbalovej extraligy mužov Tsunami Záhorská Bystrica - ŠK 1. FBC Florbal Trenčín 21. októbra 2022 v bratislavskej Záhorskej Bystrici. Foto: TASR – SZFB

Víťazný obrat dokonal v 59. minúte Martin Kubovič.

Bratislava 21. októbra (TASR) - Florbalisti 1. FBC Florbal Trenčín triumfovali v piatkovom súboji 8. kola extraligy na pôde Tsunami Záhorská Bystrica 9:8. V repríze finále minulej sezóny prehrávali ešte 10 minút pred koncom 5:8, ale štyrmi gólmi dokázali skóre otočiť. Víťazný obrat dokonal v 59. minúte Martin Kubovič.

Extraliga mužov – 8. kolo:

piatok 21. októbra

Tsunami Záhorská Bystrica - ŠK 1. FBC Florbal Trenčín 8:9 (2:3, 5:1, 1:5)

Góly: 3. Kupec (Sivák), 19. Banga, 25. Banga (Kovaľ), 26. Banga, 33. Banga (Záhorský), 34. Kupec (Záhorský), 39. Kovaľ, 47. Kešelák (Chochol) – 1. Galajda (Repka), 10. Ondrášik (Kvasnica), 16. Kvasnica (Kubovič), 22. Kubovič (Kvasnica), 45. Amrich (Kvasnica), 51. Repka, 56. Dobrovodský (Repka), 59. Bulejčík (Kvasnica), 59. Kubovič (Kvasnica)