Sobota 27. apríl 2024Meniny má Jaroslav

Frankfurt vyhral 2:0 nad nováčikom 1. FC Heidenheim

Ilustračná fotografia. Foto: TASR

Bayern Mníchov zvíťazili nad Freiburgom 3:0, víťazný gól strelil v dvanástej minúte Kingsley Coman.

Berlín 8. októbra (TASR) - Futbalisti Eintrachtu Frankfurt zvíťazili v nedeľňajšom zápase 7. kola nemeckej Bundesligy nad 1. FC Heidenheim 2:0. Po triumfe nad nováčikom im patrí v tabuľke ôsme miesto o skóre pred Freiburgom. Heidenheim je o dve pozície nižšie s rovnakým počtom bodov ako ďalší nováčik Darmstadt.

Bayern Mníchov zvíťazili nad Freiburgom 3:0, víťazný gól strelil v dvanástej minúte Kingsley Coman. Ten istý hráč uzavrel skóre na konci zápasu. Bayern figuruje na treťom mieste, o skóre pred Borussiou Dortmund. V rovnakom pomere triumfoval v nedeľu aj Bayer Leverkusen nad Kolínom a je tak na čele tabuľky o bod pred Stuttgartom. Víťazný gól strelil v 22. minúte Jonas Hofmann. Hostia zaznamenali štvrtú prehru za sebou a patrí im posledné miesto.