Streda 22. máj 2024Meniny má Júlia a Juliána

Hokejisti HC Slovan Bratislava zvíťazili nad HK Dukla Trenčín 2:1

Na snímke uprostred Joakim Thelin (HK Dukla Trenčín) oslavuje gól so spoluhráčmi v zápase 47. kola Tipos extraligy HK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava, 26. decembra 2022 v Dubnici nad Váhom. Foto: TASR - Radovan Stoklasa

O víťazovi rozhodlo predĺženie.

Dubnica nad Váhom 26. decembra (TASR) - Hokejisti HC Slovan Bratislava zvíťazili v zápase regionálneho 47. kola Tipos extraligy na ľade HK Dukla Trenčín 2:1 po predĺžení- V Dubnici nad Váhom otvoril skóre bývalý obranca Trenčína Carl Ackered. V druhej tretine vyrovnal Joakim Thelin a o víťazovi napokon druhýkrát za sebou rozhodlo predĺženie.

V ňom slovanisti vrátili "vojakom" prehru 1:2 z domáceho ľadu, keď o ich triumfe rozhodol Milan Kytnár. Slovan zvíťazil tretíkrát za sebou a naďalej má na 2. mieste manko jeden bod na vedúci Zvolen. Trenčania sa na 9. mieste bodovo vyrovnali ôsmemu Popradu.

TEL - 47. kolo:

HK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava 1:2 po predĺžení (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)

Góly: 26. Thelin (Flick, Krajčovič) - 15. Ackered (Kytnár, Fominych), 64. Kytnár (T. Matoušek, MacKenzie). Rozhodovali: Kalina, D. Konc st. - Knižka, Valo, vylúčení: 3:5 na 2 min., presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 3500 divákov.

Trenčín: LaCouvee - Starosta, Tourigny, Pietroniro, Nemčík, Ulrych, Ozols, Hlaváč - Petráš, Čacho, Valach - Thelin, Flick, Krajčovič - Šťastný, Sojčík, Hudec - Stahoň, Jurík, Sloboda - Obdržálek

Slovan Bratislava: Coreau - MacKenzie, Golian, Fereta, Ackered, Gachulinec, Sersen, Březák - Pecararo, Harris, Takáč - Fominych, Zigo, Haščák - Lukošík, Kytnár, T. Matoušek - Petriska, Minárik, M. Matoušek