Sobota 1. jún 2024Meniny má Žaneta

Manchester United ukončil turné v USA prehrou 2:3 s Borussiou Dortmund

Futbalisti Manchestru United prehrali v záverečnom prípravnom stretnutí na Turné v USA s Borussiou Dortmund 2:3. Foto: TASR - AP

"Červení diabli" viedli v Las Vegas od 24. minúty zásluhou Dioga Dalota, no bundesligista otočil nepriaznivý vývoj po dvoch presných zásahoch Donyella Malena.

Las Vegas 31. júla (TASR) - Futbalisti Manchestru United prehrali v záverečnom prípravnom stretnutí na Turné v USA s Borussiou Dortmund 2:3. "Cervení diabli" viedli v Las Vegas od 24. minúty zásluhou Dioga Dalota, no bundesligista otočil nepriaznivý vývoj po dvoch presných zásahoch Donyella Malena. V 52. minúte vyrovnal Antony, v 71. minúte však rozhodol o víťazstve Borussie Youssoufa Moukoko.

United odštartovali turné v New Jersey zápasom s Arsenalom, v ktorom zvíťazili 2:0 po 11 m rozstrele. V ďalšom stretnutí podľahli v Houstone Realu Madrid 0:2. Rezervný tím Manchestru prehral v stredajšom zápase v San Diegu s waleským klubom Wrexham FC 1:3. Informovala o tom agentúra DPA.