Štvrtok 9. máj 2024Meniny má Roland

Monza nestačila na Juventus v 14. kole talianskej Serie A

Center Juventusu Federico Gatti oslavuje po strelení gólu počas futbalového zápasu Serie A medzi AC Monza a Juventusom na štadióne U-Power v talianskej Monze, piatok 1. decembra 2023. Foto: TASR/AP

"Stará dáma" prišla o vedenie 1:0 na začiatku nadstaveného času druhého polčasu, keď vyrovnal premiérovým gólom v Serie A 18-ročný Argentínčan Valentin Carboni.

Rím 1. decembra (TASR) - Futbalisti Juventusu zvíťazili v piatkovom zápase 14. kola talianskej Serie A na pôde Monzy 2:1. Turínčania sa v neúplnej tabuľke posunuli na pozíciu lídra o bod pred milánsky Inter.

"Stará dáma
" prišla o vedenie 1:0 na začiatku nadstaveného času druhého polčasu, keď vyrovnal premiérovým gólom v Serie A 18-ročný Argentínčan Valentin Carboni. Autorom víťazného gólu bol však hosťujúci Federico Gatti, ktorý v piatej minúte nadstavenia rozhodol o trojbodovom zisku Juventusu.