Streda 29. máj 2024Meniny má Vilma

Neymar prispel dvoma gólmi k triumfu PSG v príprave nad Jeonbukom 3:0

Na snímke futbalista Neymar v zápase proti tímu Jeonbuk 3. augusta 2023. Foto: TASR/AP

Neymar otvoril skóre na konci prvého polčasu a poistku pridal v 83. minúte po prienikovej prihrávke od Fabiana Ruiza a úspešne zakončenom sóle.

Pusan 3. augusta (TASR) - Futbalisti Paríža St. Germain uspeli až vo svojom štvrtom zápase na predsezónnom ázijskom turné. V kórejskom Pusane vyhrali nad vicemajstrom tamojšej K-ligy Jeonbuk Motors 3:0, keď sa o dva góly postaral Neymar. Slovenský obranca Milan Škriniar sedel tentoraz iba na lavičke francúzskeho šampióna.

Neymar otvoril skóre na konci prvého polčasu a poistku pridal v 83. minúte po prienikovej prihrávke od Fabiana Ruiza a úspešne zakončenom sóle. Brazílčan pridal aj asistenciu pri výstavnom treťom zásahu PSG v 87. minúte v podaní striedajúceho Marca Asensia. Parížania predtým na turné prehrali s Cerezo Osaka (2:3) i Interom Miláno (1:2) a remizovali so saudským Al-Nassr 0:0.