NHL: Jurčo pri debute v drese Edmontonu s gólom a asistenciou

Slovenský útočník nastúpil v prvom útoku olejárov, odohral takmer 14 minút a pripísal si aj plusku a tri strely.,aktualizované

LIGA MAJSTROV: Slavia získala na San Sire bod, Škriniar:Najťažší súper

V utorok na štadióne Interu Miláno odohrali "zošívaní" s favoritom vyrovnanú partiu, od 63. minúty viedli 1:0 a o plný bodový zápis prišli až v nadstavenom čase.

Basketbalisti Interu sú po výhre nad Fribourgu v LM v dobrej pozícii

Základom triumfu zverencov trénera Aramisa Nagliča v utorkovom stretnutí bol vynikajúci druhý polčas, v ktorom otočili duel na svoju stranu a napokon ho doviedli do víťazného konca.

NHL: Roman opustil kemp Calgary, sezónu odohrá v juniorskej WHL

Okrem Romana neprežili prvé škrty v kádri Flames ani brankár Dustin Wolf a krídelník Dmitrij Zavgorodnij.

Volejbalisti SR s druhou prehrou na ME, Belgičanom podľahli na nulu

Nahrávač Juraj Zaťko si v zápase s Belgickom pripísal 242. štart v národnom tíme, čím prekonal bývalého kapitána reprezentácie Emanuela Kohúta.,aktualizované

WNBA: Washington zdolal v 1.semifinále Las Vegas, Toliverová s 8 bodmi

Americká rozohrávačka so slovenským pasom Kristi Toliverová odohrala po zranení kolena svoj prvý zápas v zámorskej súťaži od 8. augusta.

LIGA MAJSTROV: Šláger PSG - Real bez opôr, Atletico privíta Juventus

Neymar nebude môcť štartovať pre trojzápasový trest za urážky na adresu videorozhodcov po prehre v odvetnom osemfinálovom zápase proti Manchestru United. Zotaviť sa nestihli ani Mbappe a Cavani.

LIGA MAJSTROV: Slavia remizovala s Interom, obhajca prehral v Neapole

Bez gólov sa skončil duel v F-skupine medzi Borussiou Dortmund a FC Barcelona.,aktualizované

Pred 25 rokmi zomrel úspešný a charizmatický tenista Vitas Gerulaitis

Úspešný tenista sa objavil aj vo filme. Zahral si v komédii Nobody's Perfect (Nikto nie je dokonalý, 1989) a v dráme The Break (Zlom, 1995).

TIPSPORT LIGA: Slovan prehral s Novými Zámkami 6:7, na čele Nitra

Po 3. kole zostali bez víťazstva len Liptovský Mikuláš a Detva, ktorá prehrala doma so Zvolenom tesne 5:6.

TIPSPORT LIGA: Hokejisti Slovana podľahli Novým Zámkom

Slovan mal výborný vstup do zápasu, už v 5. min. sa ujal vedenia v presilovke, keď Zigo úspešne tečoval strieľanú prihrávku Sersena. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Zvolen na ľade Detvy zaznamenal už druhú výhru v sezóne

Divoká prestrelka pokračovala aj v treťom dejstve. Tentoraz ho začali lepšie domáci hráči a už po troch minútach znížili opäť na rozdiel jediného gólu. ,aktualizované

LM: Inter s úspešným vstupom do 1. predkola, Fribourg zdolal 82:67

Švajčiarsky tím vstúpil do zápasu s väčšou intenzitou, dobrá defenzíva a útočná produkcia Derksena mu priniesla tesný náskok.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Miškovec na domácom ľade zvíťazil nad Michalovcami

Lepší štart do zápasu mali domáci hokejisti. Po niekoľkých náznakoch šancí prišla 5. minúta a s ňou aj úvodný gól.

Slovenská hokejová sedemnástka prehrala v príprave s Českom

V prvom meraní síl podľahli v pondelok v Skalici mladí Slováci súperovi 1:2.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Popradskí hokejisti zdolali Budapešť

Poprad po dvoch prehrách začal duel s tímom z hlavného mesta Maďarska zostra.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Hokejisti Nitry deklasovali Liptovský Mikuláš

V 47. minúte poslal skvelú prihrávku cez celé klzisko iba 15-ročný Šimon Nemec. Faulovaný Fominych ešte nedokázal skórovať, ale dorážajúci Šimun už bol na správnom mieste - 3:0. ,aktualizované

Dúbravka rokuje s Newcastlom o novej zmluve: Som tu šťastný

Cítim sa tu ako doma. Bolo by pre mňa veľkou cťou môcť tu zostať, citoval slová Dúbravku internetový portál neunzigplus.de.

TIPSPORT LIGA: Hokejisti Košíc zvíťazili nad Trenčínom

Domáci sa do súpera pustili od úvodných minút a do vedenia išli už po 94 sekundách hry, keď nekrytý Repe otvoril skóre - 1:0.

Kližan vypadol v 1. kole na turnaji ATP v Petrohrade

Tridsaťročný slovenský daviscupový reprezentant, ktorý v Petrohrade v roku 2012 získal svoj prvý titul vo dvojhre na okruhu ATP tak neobháji na podujatí minuloročné finále.,aktualizované