Sobota 27. apríl 2024Meniny má Jaroslav

MŠK Žilina vyhrala nad FC Spartak Trnava 2:0 v 7. kole skupiny o titul

Žilina si dvojgólové vedenie ustrážila do konca zápasu. ,aktualizované

Liverpool opäť zaváhal, s West Hamom remizoval 2:2

Liverpool zvíťazil v uplynulých piatich ligových dueloch len raz, na konte má remízu s Manchestrom United (2:2) a prehry s Crystal Palace (0:1) i Evertonom (0:2).,aktualizované

Bayern Mníchov zdolal Frankfurt 2:1, oba góly dal Kane

Hráči Wolfsburgu otočili duel vo Freiburgu, kde zvíťazili 2:1. Domáci, ktorí hrali v oslabení od 64. minúty, v 87. minúte nepremenili pokutový kop.

J. Martin zvíťazil v sobotnom šprinte na VC Španielska

Deväť jazdcov preteky nedokončilo.

Baláž zvíťazil v K1 na 500 m na 1. kvalifikačných pretekoch

Zalka s Botekom zdolali tandem Myšák, Baláž a 8.-9. mája sa predstavia na dodatkovej olympijskej kvalifikácii v Szegede.

Slovenský džudista Fízeľ je v Záhrebe jeden duel od medaily

Fízeľa nasadili priamo do osemfinále, v ktorom si poradil s Rumunom Vladutom Simionescuom na ippon.

Olympijský oheň vyplával do Francúzska na plachetnici z 19. storočia

Oheň zapálili 16. apríla v Olympii, kde sa vyše 1000 rokov konali pôvodné olympijské hry.

Swiateková postúpila na turnaji v Madride do 3. kola cez Cirsteaovú

Zvíťazila v dvoch setoch 6:1, 6:1.

Monteiro postúpil cez Tsitsipasa do 2. kola na turnaji ATP v Madride

Sebastian Korda zvíťazil nad Maxom Purcellom z Austrálie v dvoch setoch 6:3, 6:3.

Zalka s Botekom sa v K2 prebojovali na dodatkovú OH kvalifikáciu

Pre Zalku s Botekom to bola spoločná súťažná premiéra v K2.,aktualizované

Na olympijských hrách v Paríži budú aj športovci z Palestíny

Bach odmietol názory, že MOV pristupuje k Rusku inak v súvislosti s jeho vojnou na Ukrajine v porovnaní s Izraelom a konfliktom v Gaze.

Indiana zdolal Milwaukee 121:118 po predĺžení a vedie 2:1 na zápasy

Minnesota potvrdila svoju formu aj v prvom zápase série na palubovke Phoenixu a zvíťazila 126:109.,aktualizované

Washington prehral s NY Rangers 1:3, Fehérváry mal asistenciu

Za Rangers získal dva body za gól a asistenciu Vincent Trocheck.,aktualizované

Tucson vypadol, Kelemen a Koch sú pred MS bez klubových povinností

V prípade Kelemena vstupuje do hry aj rodinná situácia, keďže sa mu narodilo dieťa.

Antidopingová agentúra má ohľadom čínskych plavcov plnú Bachovu dôveru

Čína označila správy o pozitívnych dopingových testoch plavcov pred OH 2020 za falošné a všetci mohli napokon štartovať v Tokiu.

Briti zvíťazili v prípravnom dueli nad Poľskom 3:1

Švajčiari zdolali Lotyšov 5:1 a Briti si poradili s Poliakmi 3:1.

Liverpool sa dohodol so Slotom, na lavičke nahradí Kloppa

Klopp bol v Liverpoole deväť rokov a triumfoval s ním v Lige majstrov (2019) i domácej Premier League (2020).

Leicester má istý postup do Premier League, zaistila ho prehra Leedsu

Leicester sa vráti do najvyššej súťaže po roku, vlani z nej vypadol po ôsmich sezónach

Futbalisti Michaloviec zvíťazili nad Banskou Bystricou 2:0

Víťazný gól strelil V 77. minúte Matúš Marcin, ktorý premenil penaltu. ,aktualizované

Prvý gól domácich strelil v 23. minúte Andrej Kudrna, keď znížil na 1:3 po presných zásahoch Jakubov Vránu, Fleka a Matěja Stránského z prvej tretiny. ,aktualizované

Petrunias získal na kruhoch svoje siedme zlato

Petrunias uspel v mimoriadne vyrovanej súťaži.

Nóri zvíťazili v prípravnom dueli nad Dánmi 4:3

Nórsko - Dánsko 4:3 pp (0:1, 3:0, 0:2 - 1:0)

Kanaďania zvíťazili v zápase B-skupiny nad Českom 6:0

Kanada - Česko 6:0 (4:0, 0:0, 2:0),aktualizované

Medzi hráčmi panovala výborná nálada, ktorú si užívajú už od stredajšieho rozhodujúceho duelu so Spišskou Novou Vsou.,aktualizované

Švédi a Estónci postúpili do finále na MS miešaných dvojíc

O miestenku medzi najlepších štyroch bojovali aj Švajčiari, ktorí zvíťazili nad Škótskom 8:6. ,aktualizované

Slováci prehrali v druhom zápase na turnaji s Lotyšskom 3:5

V neúplnej tabuľke A-skupiny patrí mladým Slovákom štvrté miesto bez zisku bodu. ,aktualizované

Estanguet prevzal olympijský oheň na štadióne Panathinaikos

Třinec zdolal Pardubice 4:1 a vynútil si siedmy duel

Úvodný gól strelil v 14. minúte Martin Růžička.

McNulty vyhral 3. etapu Okolo Romandie

Mcnulty nastavil víťazný čas na 20:07 minúty a už predčasne mohol počítať s triumfom, keďže začalo pršať.

Ekitike zostáva vo Frankfurte i po hosťovaní, podpísal päťročnú zmluvu

Dvadsaťjedenročný Ekitike odohral za tím 12 zápasov vo všetkých súťažiach. Svoj jediný gól strelil až minulý piatok proti Augsburgu (3:1).

Fleuretista Fazekas vypadol v osemfinále

Fazekas si v základnej skupine pripísal tri víťazstvá a tri prehry.

Gnabry pomôže Bayernu proti Realu, Saneho štart je otázny

Krídelník Gnabry si zranil stehenný sval 9. apríla v prvom štvrťfinále LM proti Arsenalu (2:2).

Klein prehral v 2. kole turnaja v Madride s Paulom

Kleinovi vyšiel prvý set proti favoritovi stretnutia a tajbrejk zvládol po výsledku 7:5.

Španielska futbalová federácia vymenovala Rochu za prezidenta

Rocha zastával túto funkciu dočasne a zostal jediným kandidátom.

Výkonný riaditeľ ULK Mertinyák bude vo výkonnom výbore Európskych líg

Asociácia Európske ligy združuje profesionálne futbalové súťaže na starom kontinente.

Futbalistka Marta sa po olympiáde rozlúči s reprezentačnou kariérou

Toto je môj posledný rok, to môžem potvrdiť. Príde chvíľa, keď musíme pochopiť, že nadišiel čas, uviedla Marta, šesťnásobná najlepšia hráčka sveta.

Rubľov postúpil do 3. kola na turnaji v Madride

Ďalej pokračuje aj Brazílčan Thiago Seyboth Wild, ktorý vyradil dvadsaťosmičku "pavúka" Taliana Lorenza Musettiho 6:4, 6:4.