Tenis

Carreno-Busta postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Štokholme

Päťka podujatia zdolala vo štvrtkovom zápase 2. kola nenasadeného Taliana Gianlucu Magera 6:3, 7:6 (2).

Nestarnúci Federer sa po OH 2020 chce predstaviť aj na Roland Garros

Štvornásobný olympionik však na účasť na olympiáde bude potrebovať voľnú kartu, pretože nenastúpil v Davis Cupe.

Kužmová prehrala v 2. kole turnaja WTA v Luxemburgu

Ako nasadená päťka Kužmová prehrala s Nemkou Laurou Siegemundovou.

Dotácia najväčšieho tenisového turnaja na Slovensku Peugeot Slovak Open v Bratislave je 114.800 eur.,aktualizované

Medvedev odvolal pre únavu účasť na turnaji ATP v Moskve

Medevedev má výbornú fazónu, v nedeľu v Šanghaji víťazne absolvoval šieste finále za sebou. Som fyzicky aj psychicky vyčerpaný, citovala štvrtého hráča sveta agentúra AP.

Čepelová nestačila v 1. kole turnaja WTA v Moskve na Alexandrovovú

Úspešná kvalifikantka podľahla ôsmej nasadenej Ruske hladko v dvoch setoch.

Gombos si nezahrá hlavnú súťaž dvojhry na turnaji ATP v Antverpách

V pondelňajšom stretnutí finálového kola kvalifikácie prehral s Nemcom Yannickom Madenom za 117 minút 1:6, 6:3, 4:6.

Kužmová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Luxemburgu

V pondelňajšom stretnutí 1. kola vyradila Američanku Katie Volynetsovú za 155 minút 6:7 (4), 7:6 (1), 6:1.

OH 2020: Federer sa rozhodol, chce hrať v Tokiu

Štvornásobný olympionik bude potrebovať voľnú kartu, pretože nenastúpil v Davis Cupe.

Čepelová sa kvalifikovala na turnaj WTA v Moskve

Účasť si vybojovala v kvalifikácii, keď v pondelok v 3. kole zdolala Bulharku Šinikovovú.

Na čele rebríčka WTA stále Bartyová, Kužmová si mierne polepšila

Pätnásťročná Američanka Coco Gauffová vďaka svojmu premiérovému triumfu na okruhu WTA na turnaji v Linzi poskočila o 39 priečok na 71. miesto.

Pätnásťročná Gauffová vyhrala turnaj WTA v Linzi

Gauffová, ktorá tento rok prekvapila už postupom do osemfinále na Wimbledone, sa pritom dostala do hlavnej súťaže ako lucky loser.

Horanský nepostúpil do hlavnej súťaže na turnaji ATP v Moskve

Ôsmy nasadený hráč prehral v dnešnom finále s domácim Arťomom Dubrivnyjm v dvoch setoch 4:6 a 5:7.

Čepelová postúpila do finále kvalifikácie na turnaji WTA v Moskve

V boji o postup do hlavnej súťaže ju v zajtra čaká Bulharka Isabella Šinikovová.