Rybáriková si chce doliečiť boľavú nohu a udržať sa v elitnej skupine

Rok 2017 napokon zakončila Magdaléna Rybáriková vo svetovej dvadsiatke a vďaka účasti v semifinále prestížneho Wimbledonu získala prvýkrát ocenenie slovenská Tenistka roka.

Za odhlásenie z grandslamu získajú hráči len polovicu štartovného

Medzinárodná tenisová federácia (ITF) chce zabrániť tomu, aby zranení hráči, ktorí sa odhlásia z podujatia veľkej štvorky ešte pred žrebom, brali štartovné v plnej výške.

Novotná vyhrala počas aktívnej kariéry 24 turnajov WTA vo dvojhre, ďalších 76 pridala vo štvorhre.

,aktualizované

Dimitrov po triumfe na turnaji: Je to pre mňa výnimočný úspech

Bulhar nenašiel v Londýne premožiteľa, vyhrať všetkých päť zápasov. Vo finále zlomil odpor Belgičana Davida Goffina, ktorý v semifinále nečakane vyradil Federera.

Lacko sa vrátil do prvej stovky, Dimitrov je novou svetovou trojkou

Španiel Rafael Nadal si napriek odstúpeniu z turnaja majstrov v Londýne udržal pozíciu lídra. Druhý je Švajčiar Roger Federer.

Hrbatý by prijal funkciu kapitána, v hre je aj spolupráca s Kližanom

Hrbatý je v Davis Cupe slovenským rekordérom. Za 14 rokov nastúpil v 26 stretnutiach a odohral 58 zápasov, z nich 33 vyhral.

Štěpánek sa čoskoro stane trénerom Djokoviča, tvrdia české médiá

Djokovič so Štěpánkom už údajne uzavrel dohodu, k jej oficiálnemu potvrdeniu by malo prísť v najbližších dňoch.

Legendárny tenista Boris Becker oslavuje 50. narodeniny

Mal 17 rokov a 227 dní, keď v roku 1985 vyhral slávny grandslamový turnaj vo Wimbledone, čím sa stal najmladším víťazom v histórii wimbledonského turnaja.

Gombos a Rybáriková sa stali slovenskými Tenistami roka

Cenu pre víťaza kategórie Junior roka si na slávnostnom vyhlásení v bratislavskom NTC prevzal Martin Fekiač.

Dimitrov vyhral turnaj majstrov v Londýne: Bude novou svetovou trojkou

Bulharský tenista je prvým hráčom od roku 1998, ktorý triumfoval na Masters hneď pri svojom debute.

FANTÁZIA: Lacko vyhral challenger v Brescii

V pondelok sa vráti do elitnej svetovej stovky.

Kontinen s Peersom vyhrali štvorhru na turnaji majstrov

Vo finále si poradili s poľsko-brazílskym párom.

Dimitrov sa postaví proti Goffinovi vo finále turnaja majstrov

Vo večernom stretnutí sobotňajšieho semifinále zdolal Jacka Socka z USA za dve hodiny. Vo finále narazí na Belgičana Davida Goffina, ktorý predtým vyradil Švajčiara Rogera Federera.

Lacko postúpil do finále challengeru v Brescii

V sobotu v semifinále zdolal turnajovú osmičku Mirzu Bašiča.

Goffin zdolal Federera v semifinále turnaja majstrov: Bol to môj deň

Jeho súper vzíde z večerného duelu medzi Bulharom Grigorom Dimitrovom a Jackom Sockom z USA.