Tenis

Lacko prehral v 2. kole turnaja ATP v Štokholme s Fogninim

Ani v treťom vzájomnom zápase nenašiel recept na svetovú štrnástku.

Halepová nebude hrať na Turnaji majsteriek pre zranenie chrbta

Namiesto 27-ročnej Rumunky bude na Turnaji majsteriek hrať o rok mladšia Holanďanka Kiki Bertensová.,aktualizované

Struff postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Antverpách

Pozrite si aktuálne výsledky turnaja ATP v Antverpách.,aktualizované

Kontová postúpila do štvrťfinále v Moskve

Pozrite si aktuálne výsledky turnaja WTA v Moskve.

Nadal prisľúbil Piquemu, že bude štartovať v zreformovanej súťaži

O držiteľovi šalátovej misy rozhodne finálový turnaj v Madride za účasti 18 tímov.

Tsitsipas postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Štokholme

Pozrite si aktuálne výsledky turnaja ATP v Štokholme.

Svitolinová si zabezpečila miestenku na MS WTA Tour v Singapure

Pomohli stredajšie prehry jej konkurentiek.,aktualizované

Wiesler povedie Kerberovú na Turnaji majsteriek

Kerberová ukončila po 11 mesiacoch spoluprácu s belgickým trénerom Fissetteom. Ich cesty sa rozišli pre rozdielne názory ohľadom budúcnosti.

Horanský a Kližan v Moskve vypadli hneď na úvod

Kližan ako ôsmy nasadený prehral s Talianom Andreasom Seppim v dvoch setoch 1:6 a 6:7 (6). ,aktualizované

Lacko postúpil do osemfinále turnaja ATP v Štokholme

V boji o štvrťfinále ho čaká druhý nasadený Talian Fabio Fognini.,aktualizované

DAVIS CUP: Proti Bielorusku je nominovaná táto pätica tenistov SR

Duel 2. kola play off 1. skupiny euro-africkej zóny sa uskutoční 26.-27. októbra na antuke pod zatiahnutou strechou v bratislavskom NTC.,aktualizované

Kerberová ukončila spoluprácu s trénerom Fissetteom

Ich cesty sa rozišli pre rozdielne názory ohľadom budúcnosti.

Aleksejenkovci dostali doživotný dištanc za ovplyvňovanie zápasov

Nezávislý protikorupčný vyšetrovateľ Richard McLaren uznal bratov vinných po tom, čo ich vyšetrovala a obvinila Jednotka tenisovej integrity (TIU).

Schmiedlová prehrala v 1. kole v Luxemburgu s Vekičovou

Slovenská tenistka Anna-Karolína Schmiedlová hladko prehrala v prvom kole turnaja WTA v Luxemburgu so šiestou nasadenou Chorvátkou Donnou Vekičovou.,aktualizované

Rybáriková prehrala v 1. kole turnaja WTA v Moskve

V pondelok nestačila na piatu nasadenú Anastasiju Sevastovovú z Lotyšska.,aktualizované

ZOPAKUJE ROK 2017: Halepová ukončí sezónu ako svetová jednotka

Dvadsaťsedemročná tenistka získala v tomto roku tri tituly na okruhu WTA, celkovo bola na čele rebríčka 40 týždňov.

Djokovič je už druhý na svete, Kučová poskočila o 49 miest

Najlepšia slovenská singlistka Dominika Cibulková je na 27. pozícii, Magdaléna Rybáriková je 39.

TO MUSELO BOLIEŤ: Del Potro si zlomil jabĺčko a čaká ho dlhá pauza

Argentínsky tenista sa zranil pri páde počas súboja 3. kola na turnaji v Šanghaji.

Gombos nepostúpil do hlavnej súťaže ATP v Štokholme

V nedeľnom stretnutí 1. kola kvalifikácie podľahol Nemcovi Matthiasovi Bachingerovi.

Tenistka Šramková nepostúpila v Luxemburgu do hlavnej súťaže dvojhry

V nedeľnom stretnutí 2. kola kvalifikácie prehrala s Češkou Terezou Smitkovou nasadenou ako ôsmou 6:4, 3:6, 2:6.