TIPSPORT LIGA: Slovenská dvadsiatka zdolala prekvapujúco Žilinu 5:4

Mladíci viedli v polovici zápasu už 4:0 a hráči ŽIliny boli zrelí na uterák.

Kriminálny úrad finančnej správy vykonal kontrolu v HK Poprad
Kriminálny úrad sa podľa vyjadrenia konateľa "kamzíkov" Neklana Herolda zameral na kontrolu minulých období.

17. septembra 2017 20:28

V šlágri Banská Bystrica porazila Košice, Detva čaká na prvú výhru
Dukla Trenčín vyhrala v Žiline, keď o víťazstve vojaci rozhodli už v úvodnej tretine.

15. septembra 2017 22:15

Hokej-TL: Žilina deklasovala Nitru, tesný triumf Zvolena nad Detvou
Hokejová Tipsport liga pokračovala v piatok zápasmi tretieho kola.

13. septembra 2017 13:54

All Star TL bude 17. februára za účasti českej extraligy, EBEL i DEL
Myšlienka zorganizovať regionálny All Star víkend za účasti líg zo susedných krajín vznikla začiatkom roka. Oslávi sa ním 25. výročie samostatnej slovenskej súťaže.

12. septembra 2017 10:20

Hokejový obranca Jáchym sa vracia do Popradu
Dvadsaťšesťročný český zadák naposledy pôsobil v Trenčíne a v českom Frýdku-Místku.

10. septembra 2017 20:21

TIPSPORT LIGA: Nitra rozdrvila Zvolen, Trenčín vyhral v Poprade
Hokejová Tipsport liga pokračovala v nedeľu zápasmi druhého kola.

9. septembra 2017 15:28

TIPSPORT LIGA: Motorom nováčika z Detvy má byť kolektívny výkon
Nováčik sa vo svojom debute presvedčil, že bez gólov sa nedá vyhrať a tak mu k víťazstvu nestačila ani skvelá 97,44-percentná úspešnosť zásahov brankára Adama Nagya.

8. septembra 2017 22:35

Hokejisti HK Nitra zvíťazili v repríze minulosezónneho finále na ľade majstrovskej Banskej Bystrice 3:2 po predĺžení. Detva neskórovala pri svojej premiére v najvyššej súťaži.

7. septembra 2017 17:00

Slovanisti Hlinka, Hecl, Sádecký, Hrnka a Bačík môžu pomôcť i Trenčínu
Hlinka mal dvojcestnú zmluvu v Slovane Bratislava aj v minulej sezóne. V jej závere sa objavil v Trenčíne, tentoraz v ňom odštartuje novú sezónu, keďže zatiaľ má na konte iba 1 štart za Slovan v KHL.

7. septembra 2017 15:33

Spilar podpísal otvorenú zmluvu s Liptovským Mikulášom
Spilar bol v predsezónnom období na skúške v HK Poprad, no dres "kamzíkov" napokon neoblečie.

5. septembra 2017 14:14

Hokejová Nitra pripravuje pred prvým domácim zápasom spoločný pochod
Ako informoval úradujúci vicemajster na svojom webe, pochod je určený pre každého - rodiny, deti, ženy i dôchodcov.

5. septembra 2017 12:52

Obranca Milan Hruška sa vrátil do Nitry
Návrat Hrušku do nitrianskeho tímu čiastočne vyrieši absenciu zranených zámorských obrancov Jamesona Milama a Mitcha Versteega.

5. septembra 2017 10:48

Ruský obranca Ignatov uspel na skúške v Poprade
Odchovanec Dizelu Penza pôsobil v uplynulých štyroch sezónach v ruskej VHL.

1. septembra 2017 21:37

Slovenskí majstri s Wolfsburgom prehrali, stále sú na chvoste tabuľky
Baranom na vyrovnanie nepomohla na konci ani ďalšia presilovka i výrazný tlak a v samom závere 80-sekundová hra bez brankára.

28. augusta 2017 11:18

Hokejová Nitra angažovala do útoku Tomáša Mikúša
Nová nitrianska posila pôsobila v predchádzajúcich dvoch rokoch v českej najvyššej súťaži, kde obliekala dres tímu HC Olomouc.

26. augusta 2017 10:42

Hokejový Poprad skúša Spilara, skončili Kostenko a Vicharev
Brankár Kostenko a útočník Vicharev mali byť posilami "kamzíkov," napokon však v popradskom klube nebudú pokračovať.

25. augusta 2017 20:40

Banská Bystrica prehrala svoj prvý zápas v A-skupine Ligy majstrov
Banskobystričania nastúpili na svoj prvý zápas rozpačito a už od 20. sekundy mohli prehrávať.

25. augusta 2017 10:35