Tipsport Liga

TIPSPORT LIGA: HKM Zvolen porazil HK Nitra v 13. kole

Dvakrát skóroval Kanaďan Kyle Bonis.

Buček sa napokon vrátil do Nitry, podpísal zmluvu do konca sezóny

Buček patril v sezóne 2018/19 k oporám nitrianskeho tímu. V 71 zápasoch dosiahol bilanciu 39 gólov, 26 asistencií a so 65 bodmi bol šiesty najproduktívnejší hráč Tipsport ligy.

TIPSPORT LIGA: HKM Zvolen už bez útočníka Preisingera

Preisinger prišiel do Zvolena pred sezónou 2019/2020 po štvorročnom pôsobení v Plzni.,aktualizované

Poprad a Zvolen si vymenili útočníkov, Štrauch za Handlovského

Ambíciou zainteresovaných strán bolo pomôcť výmenou obom hráčom i klubom.

TIPSPORT LIGA: Slovan zastavil sériu Detvy, Liptáci s debaklom

Druhý je Slovan Bratislava, ktorý zvíťazil v Detve 4:2. ,aktualizované

Detva s historickým víťazstvom v Košiciach, Sýkora prispeje do kasičky

Žiaril najmä Sýkora, ktorý strelil svoj prvý hetrik v sezóne.

TIPSPORT LIGA: Košice stratili vedenie

Na čelo tabuľky poskočila majstrovská Banská Bystrica, ktorá zdolala Michalovce 2:1 po predĺžení.

TIPSPORT LIGA: Voči N. Zámkom sa začalo konkurzné konanie

Dôvodom na začatie konkurzného konania je nevyplatenie časti financií za sezónu 2018/2019 piatim bývalým hokejistom Nových Zámkov.

Útočník Vandas je na odchode z hokejového Slovana

Vedenie tipsportligistu požiadal o ukončenie kontraktu pre nedostatočné vyťaženie.

Trénerský tandem Jančuška - Bača skončil v Nových Zámkoch

Dočasným vedením mužstva sú poverení športový manažér Ladislav Branikovič a tréner brankárov František Kučera.

TIPSPORT LIGA: Nitra na domácom ľade nedala Novým Zámkom šancu

Hokejisti HK Nitra si poradili v nedeľňajšom krajskom derby 10. kola Tipsport ligy doma s HC Mikron Nové Zámky 4:0. ,aktualizované

Hokejisti HC Košice zvíťazili na domácom ľade nad DVTK Miškovec

Úradujúci majstri z Banskej Bystrice triumfovali v stredoslovenskom derby na štadióne Zvolena tesne 4:3 a na lídra strácajú dva body.

P. Čerešňák s dvomi bodmi pri výhre Plzne v Olomouci

Hokejisti Mladej Boleslavi aj zásluhou jedného gólu a jednej asistencie slovenského útočníka Pavla Skalického deklasovali v piatkovom stretnutí českej Tipsport ligy Litvínov 5:1.

ZVUČNÁ POSILA: Hokejový Slovan získal skúseného reprezentanta

Tridsaťročný reprezentačný útočník v minulej sezóne pôsobil v konkurenčnom DVTK Jegesmedvék Miškovec, v 59 zápasoch nazbieral 43 bodov.

Striedanie z ríše snov nepomohlo, východniarske derby pre favorita

Stretnutie 8. kola najvyššej hokejovej súťaže medzi HC Košice a HK Dukla Ingema Michalovce (3:0) prinieslo očakávanú búrlivú kulisu, ale aj dynamický hokej po celých 60 minút.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Košice si vo východniarskom derby podali Michalovce

Belasí sa posunuli na 2. priečku na úkor Michaloviec. Iba o skóre je tretia Banská Bystrica, ktorá otočila duel v Trenčíne.

TIPSPORT LIGA: HKM Zvolen už bez Američana Hansena

Hansen bol jedným z viacerých legionárov, ktorí pred sezónou 2019/2020 pribudli do zvolenského kádra.

Kmeč po debakli abdikoval na funkciu trénera hokejistov Nitry

Vedenie klubu jeho rozhodnutie prijalo a pracuje na obsadení trénerského postu.,aktualizované