Tipsport Liga

Košiciam vyšiel štart, Haščáka po návrate teší radosť divákov

Vo svojom prvom súťažnom zápase po návrate do košického dresu sa uviedol gólom. V 2. tretine upravil na 2:1, v závere tretej časti už počas rozhodnutého stavu 5:2 zastavila jeho typickú strelu švihom pravá žŕdka.

TIPSPORT LIGA: Maďarské kluby s prehrami, majster padol po nájazdoch

Úradujúci slovenský hokejový majster HC '05 iClinic Banská Bystrica neúspešne vstúpil do nového ročníka Tipsport Ligy 2018/2019.,aktualizované

RTVS štartuje sériu prenosov z najvyššej hokejovej súťaže

Tím moderátorov a komentátorov RTVS budú tvoriť Pavol Gašpar, Matúš Krutý, Tomáš Košec a Ľubica Melcerová, ktorých budú dopĺňať priamo zo štadióna Marek Marušiak a Ján Šiller.

TIPSPORT LIGA: V piatok odštartuje 1. kolo, majster hostí L. Mikuláš

V najvyššej hokejovej súťaži na Slovensku sa pred jej začiatkom udialo niekoľko zmien, tou najpodstatnejšou je štart dvoch tímov z Maďarska.

TL: Popradský kapitán Fabian pred novou sezónou: Chceme do play off

Popradčania v lete rámci prípravy na suchu intenzívne korčuľovali, behali a hodiny strávili aj v posilňovni.

Hokejisti Košíc túžia po návrate na vrchol, skorý koniec už nechcú

Už úvod zrejme poslednej sezóny kapitána Ladislava Nagya napovie do možností pozmeneného kádra s viacerými legionármi.

Hokejové Nové Zámky posilnil český útočník Nejezchleb

Ten uplynulé dve sezóny pôsobil v Litvínove, pre zranenie však odohral iba 33 zápasov, v ktorých nazbieral 13 bodov za sedem gólov a šesť asistencií.

TIPSPORT LIGA: Víťaz základnej časti dostane Pohár Dušana Pašeka

Najvyššiu slovenskú hokejovú súťaž prvýkrát spestrí Winter Classic - zápas pod holým nebom, fanúšikovia sa môžu tešiť aj na návrat súťaže o Zlatú prilbu.

TIPSPORT LIGA: Nové Zámky zdolali HK Orange 20

Tri sekundy pred koncom využil šancu Pospíšil a strelil tretí gól Nových Zámkov.,aktualizované

V Liptovskom Mikuláši dajú priestor odchovancom, Tomko: Je to správne

Pre rekonštrukciu štadióna nájdu Liptáci v úvode sezóny prechodný domov v Spišskej Novej Vsi.

Bystričan Marshall si nezahrá tri zápasy, uderil do hlavy protihráča

Marshall dostal trest za faul ľavým ramenom, ktoré smerovalo priamo na hlavu protihráča.

TIPSPORT LIGA: Žilina zvíťazila nad HK Orange vo vloženom zápase

Žilinčania skrátenú presilovku hostí v úvode tretej tretiny ustáli bez gólu a následne sa snažili poistiť vedenie ďalším presným zásahom.,aktualizované

Ruskí hokejisti Fedosejev a Žilin posilnili Žilinu

Útočník Alexander Fedosejev pôsobil v sezóne 2017/2018 v ruskej VHL a.

Za úspechom sú odchovanci: Dejiny hokeja v Poprade majú svoj 5. diel

Text je doplnený fotografiami, z ktorých mnohé sú publikované prvýkrát, medzi nimi aj fotografia ženského hokejového družstva niekedy z prelomu 60. a 70. rokov.

TL: Detva zvíťazila nad Orange 20 vo vloženom zápase 4:0

Prvý gól nového ročníka strelil v 8. minúte Rastislav Gašpar, keď mladíci nezvládli hru v početnej výhode.

Trenčania sú pred sezónou dobre naladení, otvorili hokejové múzeum

Oremus by po vlaňajšej sezóne, v ktorej jeho tím neuspel vo finále s Banskou Bystricou, tento raz chcel vystúpiť na najvyšší stupienok.

TIPSPORT LIGA: Košičania rozšírili brankársky post o mladíka Nagya

Bratislavský rodák pôsobil v sezóne 2017/2018 v prvoligovom B-mužstve HC Nové Zámky.

TIPSPORT LIGA: Útočník Bortňák posilnil HK Nitra

V nedávnom období bol Bortňák na skúške v českom extraligovom klube z Pardubíc, vrátil sa však do najvyššej slovenskej súťaže.