Tipsport Liga

TIPSPORT LIGA: Košice zdolali Nitru a udržali sa na čele

Pozrite si prehľad zápasov 9. kola hokejovej Tipsport Ligy.,aktualizované

TL: Miškovec a Zvolen dostali pokuty za výtržnosti v dueli 4. kola

Zvolenčania vyhrali duel z 21. septembra na ľade maďarského nováčika presvedčivo 5:0. Viac než výsledok však zarezonovalo výtržníctvo fanúšikov hostí.

Slovenská dvadsiatka prehrala ďalší zápas

Hostia boli od úvodu aktívnejší, no vedúci gól sa im streliť nepodarilo.

Hokejový obranca Luža sa dohodol na spolupráci s Trenčínom

Dvadsaťštyriročný bek len v stredu ukončil pôsobenie v českom druholigovom AZ Havířov.

Český hokejový útočník Urban posilnil Nové Zámky

Skúsený útočník doteraz pôsobil najmä v českej extralige, v ktorej odohral celkovo 399 zápasov.

Bulík nepokračuje v Banskej Bystrici, 4 mladíci zamierili do I. ligy

Skúsený Bulík bol v tíme trénera Dana Cemana na skúške, na ktorej si však nevybojoval kontrakt.

TL: Šláger kola pre Zvolen, v stredoslovenskom derby triumf Detvy

Pozrite si prehľad zápasov 8. kola hokejovej Tipsport Ligy.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Belluš prestúpil z Banskej Bystrice do Popradu

Dvadsaťšesťročný krídelník nastúpil v uplynulej sezóne v Bystrici a Detve dokopy na 55 duelov a nazbieral v nich 24 bodov (11+13).

Košice sú opäť na čele tabuľky, Poprad vyhral štvrtý zápas v sérii

Poprad zvíťazil v Detve 3:0, pripísal si štvrtý triumf v sérii a poskočili na 6. miesto.

Majster zdolal v šlágri Košice, Nové Zámky späť na čele

Košice po druhej prehre za sebou prepustili prvé miesto Novým Zámkom. Tie sa vrátili na čelo po tom, ako si doma poradili s Detvou po góloch Henricha Ručkaya a Filipa Bajteka 2:0.

Dávid Buc putuje na krátke hosťovanie do Banskej Bystrice

Nastúpiť môže už v piatok v Tipsport Lige proti Košiciam a posledný duel bude môcť odohrať 12. októbra na ľade Popradu.

TIPSPORT LIGA: Hokejisti HK Nitra porazili HK Orange

V poslednej minúte ešte favorit prikrášlil víťazstvo ďalšími dvomi gólmi.

Zvolen schoval slovenskú dvadsiatku do vrecka

Skóre zápasu uzavrel v 58. minúte Halama a spečatil zaslužený triumf favorita 6:1.

TL: Nitra zvíťazila nad Duklou Trenčín

Prvú tretinu medzi Nitrou a Trenčínom zdobilo veľa nepresností. ,aktualizované

TL: Popradčania zdolali Košičanov

Od prvých minút sa hralo vo vysokom tempe, ale gólových šancí bolo minimum.,aktualizované

TL:Líder z Košíc s prvou prehrou, N.Zámky sú za oceliarmi už iba o bod

V nevýrazných výkonoch pokračuje úradujúci majster HC '05 iClinic Banská Bystrica, ktorý v Žiline získal iba bod a barani figurujú až na siedmom mieste v tabuľke.

TL: Žilina po predĺžení zvíťazila nad Banskou Bystricou

Zúfalý tlak majstra nepriniesol gól, a tak nasledovalo predĺženie.,aktualizované

TL: Detva zvíťazila nad maďarským Miškovcom

Definitívne potvrdil výhru domácich presilovkovým gólom Gašpar a do prázdnej brány pridal bodku za stretnutím Matúš Chovan.,aktualizované

TL: Liptovský Mikuláš sa trápil v Budapešti, vyhral až po nájazdoch

Do 3. tretiny vstúpili aktívnejšie hostia, ale tri svoje veľké šance v priebehu piatich minút nevyužili.

TL: Zvolenčania podľahli po predĺžení Novým Zámkom

Rozhodlo sa až v predĺžení v 62. min po presnej nahrávke Štraucha na voľného Ručkaya. ,aktualizované

Zamaskovaní chuligáni, ktorí si zakrývali šálmi tváre, vyprovokovali konflikt, udierali päsťami domácich fanúšikov a zhodili bariéru, ktorá oddeľovala sektor hostí od zvyšku hľadiska.,aktualizované

TL: Košice vyhrali aj piaty zápas a sú na čele tabuľky

Hokejisti HC Košice zvíťazili v piatkovom zápase 4. kola Tipsport Ligy na ľade MHC Mikron Nové Zámky 3:2 a triumfovali tak aj v piatom zápase novej sezóny v rade. ,aktualizované

Mladíci zatiaľ zbierajú iba prehry, Bokroš: Pomohlo by nám víťazstvo

Prehra päťgólovým rozdielom (1:6) bola pre nich najvyššia v sezóne.

TL: Obranca Hraško zamieril na hosťovanie do Detvy

Hraško odohral v slovenskej lige vyše 400 zápasov v drese HKM Zvolen, v ktorého drese získal v roku 2013 majstrovský titul.

TL: HC Košice zvíťazili hladko nad slovenskou dvadsiatkou

Košičania v štyroch dueloch zatiaľ nestratili ani bod, dvadsiatka naopak v šiestich ani jeden nezískala.,aktualizované

Košice vyhrali nad Miškovcom o tri góly

Košičania chceli maďarskému tímu vrátiť prehru z prípravného obdobia a do súpera sa pustili od prvých minút. ,aktualizované

Bielorus Demkov skončil v hokejovom Zvolene

Dôvodom sú administratívne prekážky pre získanie povolenia k prechodnému pobytu hráča na území SR.

Nitra už bez Gašparoviča, skončil pre zdravotné problémy

Gašparovič bol jednou z predsezónnych posíl nitrianskeho kádra.

Domácu silu Miškovca pocítila Žilina, Balej: Budú tam ťažké zápasy

Aj autor prvého žilinského gólu v Miškovci Lukáš Hvila si uvedomuje, že výkony tímu sa musia zmeniť.

Slovák po výhre nad Žilinou: Naším hokejom môžeme zdolať každého

V domácej premiére sa zverenci Glena Hanlona pustili do Žilinčanov od úvodu zápasu, skóre otvorili v 13. sekunde a o dve minúty viedli už 2:0.

TL: Bystrica v repríze finále zdolala Trenčín, prvé body Miškovca

Maďarský nováčik DVTK Jegesmedvék Miškovec zdolal na domácom ľade Žilinu 6:2 a do tabuľky si pripísal prvé body.,aktualizované

Tipsport Liga: Nevydarené návraty Hanlona a Milama

Pre kormidelníka Glena Hanlona znamenala vysoká prehra 1:6 trpký návrat na slovenský ľad v súťažnom zápase. Posledný odohral ešte ako tréner slovenskej reprezentácie na domácich majstrovstvách sveta.

Budapešti rozpačitá premiéra nastavila zrkadlo

Historicky prvý zápas Budapešťanov v TL sledovalo v hale Tüskecsarnok 750 divákov. Čakalo sa rozhodne viac.

Košiciam vyšiel štart, Haščáka po návrate teší radosť divákov

Vo svojom prvom súťažnom zápase po návrate do košického dresu sa uviedol gólom. V 2. tretine upravil na 2:1, v závere tretej časti už počas rozhodnutého stavu 5:2 zastavila jeho typickú strelu švihom pravá žŕdka.

TIPSPORT LIGA: Maďarské kluby s prehrami, majster padol po nájazdoch

Úradujúci slovenský hokejový majster HC '05 iClinic Banská Bystrica neúspešne vstúpil do nového ročníka Tipsport Ligy 2018/2019.,aktualizované

RTVS štartuje sériu prenosov z najvyššej hokejovej súťaže

Tím moderátorov a komentátorov RTVS budú tvoriť Pavol Gašpar, Matúš Krutý, Tomáš Košec a Ľubica Melcerová, ktorých budú dopĺňať priamo zo štadióna Marek Marušiak a Ján Šiller.

TIPSPORT LIGA: V piatok odštartuje 1. kolo, majster hostí L. Mikuláš

V najvyššej hokejovej súťaži na Slovensku sa pred jej začiatkom udialo niekoľko zmien, tou najpodstatnejšou je štart dvoch tímov z Maďarska.

TL: Popradský kapitán Fabian pred novou sezónou: Chceme do play off

Popradčania v lete rámci prípravy na suchu intenzívne korčuľovali, behali a hodiny strávili aj v posilňovni.

Hokejisti Košíc túžia po návrate na vrchol, skorý koniec už nechcú

Už úvod zrejme poslednej sezóny kapitána Ladislava Nagya napovie do možností pozmeneného kádra s viacerými legionármi.

Hokejové Nové Zámky posilnil český útočník Nejezchleb

Ten uplynulé dve sezóny pôsobil v Litvínove, pre zranenie však odohral iba 33 zápasov, v ktorých nazbieral 13 bodov za sedem gólov a šesť asistencií.