Tipsport Liga

Pre Bakoša je košický bronz úspechom, Čadu si chce udržať

Majster uplynulých dvoch sezón sa netajil najvyššími ambíciami, ale jeho hráči i tréneri hovorili o apetíte na ďalší titul opatrne.

Hokejisti HC'05 iClinic Banská Bystrica sú prvým finalistom play off

Postup spečatili v stredu v šiestom semifinále domácim triumfom nad obhajcom trofeje HC Košice 4:1.,aktualizované

Play off: Hokejisti HKM Zvolen zvíťazili v 5 semifinále v Nitre 5:2

V sérii na štyri víťazstvá sa tak ujali vedenia 3:2. Zápas číslo šesť je na programe vo štvrtok 7. apríla.,aktualizované

Hrnka udržal Košice v hre: Veril som si a tréner to vycítil

Hráči Banskej Bystrice uspeli v prvých dvoch zápasoch semifinálovej série a do Steel arény si išli pre posledné víťazstvo potrebné na postup do finále.

Zvolen chce pod Zoborom vyhrať, Nitra zlepšiť efektivitu

Doposiaľ so súperom vyhrali oba zápasy iba tesne o gól, keď sa mohli oprieť o výkony brankára Samuela Baroša.

Oremus sa stal generálnym manažérom MHKM Skalica

Nahradil generálneho manažéra Martina Hrnčára, ktorý odišiel do juniorskej reprezentácie Slovenska.

Zvolenskí hokejisti zvíťazili nad Nitrou 1:0

Domáci hokejisti mali veľmi dobrý vstup do zápasu. Už po 123-och sekundách išli do vedenia. ,aktualizované

Nitra zdolala v semifinále Zvolen presvedčivo 5:2

Až v tomto zápase bol vo Zvolene plný štadión, zásluhu na tom majú fanúšikovia z Nitry, ktorí obsadili celú západnú tribúnu a bolo ich počuť viac ako domácich priaznivcov.

Tipsport liga: Bystričania krotia eufóriu, Košice chcú sériu otočiť

Stav série Banská Bystrica – Košice je 3:1, takže piaty semifinálový duel môže byť posledným medzi touto dvojicou.

Barani sú jedno víťazstvo od postupu do finále. Košice zdolali 3:2

Barani si môžu postup do finále zabezpečiť už v pondelok na košickom ľade.,aktualizované

Košice zdolali Banskú Bystricu a znížili stav semifinálovej série

Vo štvrtkovom treťom dueli triumfovali 2:1 po nájazdoch, ten rozhodujúci premenil Peter Bartoš. ,aktualizované

Kobezdu sklamala efektivita, Dukle chce nájsť nového trénera

Dukla zakončila základnú časť na piatej priečke.

Zvolen zvíťazil na ľade Nitry. Semifinálovú sériu vyrovnal na 1:1

O víťazstve ´rytierov´ v mimoriadne vyrovnanom stretnutí rozhodol v 66. minúte obranca Daniel Krejčí. ,aktualizované

Nitra vstúpila do semifinálovej série výhrou. Zvolen zdolala 4:1

Za domácu Nitry sa dvakrát zapísal do listiny strelcov Pupák. ,aktualizované

Spokojný Handzuš: Košiciam sme vnútili našu hru

Hokejisti Banskej Bystrice dali zabudnúť na papierové predpoklady a prvé dva zápasy semifinále Slovnaft play off Tipsport ligy vyhrali.,aktualizované

Banská Bystrica porazila Košičanov, o triumfe rozhodla v prvej tretine

Košičania začali druhú tretinu s viditeľnou snahou o kontaktný gól. V prostrednej časti zlepšili pohyb a barani ich viackrát zastavili iba za cenu vylúčenia.

Zvolenčania si na Nitru veria, chcú byť vo finále

Zvolenčanom bude chýbať zranený obranca Demiters.,aktualizované

Barani vyhrali v Košiciach. Oceliarom vstup do semifinále nevyšiel

Druhý zápas je na programe v pondelok 28. marca o 17.00 h opäť v košickej Steel aréne.,aktualizované

Nové Zámky stratili v baráži prvé body, prehrali s Bardejovom

Právo štartovať v budúcej sezóne najvyššej domácej súťaže si vybojujú prvé dva tímy vo finálnej verzii tabuľky.

Banskobystričanom uľahčili postup neefektívni Trenčania

Barani vyhrali štvrťfinálovú sériu s Duklou Trenčín 4:1 na zápasy, keď až tri duely dokázali vyhrať na nulu.

V semifinále Košice proti B. Bystrici, Zvolen vyzve Nitru

Zvolen deklasoval Poprad vysoko 7:1.,aktualizované

Piešťany získali v baráži prvé body, v Bardejove vyhrali 2:1

Na čele poradia sú stopercentné Nové Zámky, nasleduje Bardejov s dvojbodovou stratou a Piešťany.

Zvolen aj Bystrica sú už len zápas od postupu do semifinále play-off

Zvolenčania aj Bystričania v sérii vedú 3:1 na zápasy.,aktualizované

V Poprade padlo až 11 gólov, v Trenčíne došlo k samostatným nájazdom

Oba zápasy priniesli napínavé momenty. V Trenčíne sa fanúšikovia mohli vyfotiť s novou trofejou.,aktualizované

Žilinčania Nitru nepohrýzli, ale poukázali na jej slabiny

Aj záverečný duel, ktorý rozhodli až samostatné nájazdy, stál Nitranov veľa síl.

Košičania sú po postupe do semifinále spokojní, no vyšťavení

Hoci výsledkovo Košičania dominovali, Martin im nepredal kožu lacno. Najmä v druhom a treťom zápase mohol so sériou niečo urobiť vo svoj prospech.

Košice aj Nitra postúpili do semifinále play-off

Úradujúci šampióni nepripustili žiadne prekvapenie a vo vzájomných konfrontáciach hokejovo dominovali. Doma triumfovali 4:1 a 3:2, v Turci zavŕšili sériu víťazstvami 3:2 po predĺžení a 4:1.,aktualizované

Nitru aj Košice delí jeden zápas od postupu do semifinále play-off

Hokejisti Nitry zvíťazili aj v treťom zápase štvrťfinále play off slovenskej Tipsport Ligy, keď si poradili so Žilinou 5:3. ,aktualizované

Trenčín vyrovnal sériu s Bystricou, Zvolen vedie nad Popradom 2:0

Hokejisti Dukly Trenčín vyhrali v druhom stretnutí štvrťfinále Slovnaft play off Tipsport Ligy na ľade Banskej Bystrice 1:0. Zvolen vyhral v druhom zápase štvrťfinále nad Popradom 1:0 po predĺžení.,aktualizované

Lapšanskému skončil trest a vrátil sa do Košíc

Ešte v novembri minulého roka dostal 25-ročný útočník štvormesačný nepodmienečný trest za faul na útočníka Banskej Bystrice Mareka Loskota.

Košice zdolali Martin. V druhom zápase nezaváhala ani Nitra

Oba tímy v sérii hranej na štyri víťazné zápasy vedú 2:0.,aktualizované

Tipsport liga: Košice zdolali Martin v 1. zápase štvrťfinále play off

Druhý zápas série je na programe v sobotu 12. marca.,aktualizované

Fanúšikovia Žiliny nevycestujú na štvrťfinálové duely do Nitry

Prvé štvrťfinálové stretnutie Nitry a Žiliny je na programe v piatok 11. marca o 17.00 h.

Nový slovenský hokejový majster dostane Pohár Vladimíra Dzurillu

Vynovenú trofej pokrstila ľadovou triešťou manželka hokejovej legendy Zlatica Dzurillová.,aktualizované

Tipsport Liga: Martin do play off, Piešťany čaká baráž

Martinčania potrebovali k postupovej definitíve získať v nedeľu na ľade Popradu bod, ak sa nechceli spoliehať na pomoc Trenčína, ktorý hostil doma Piešťany.

Ideálnu generálku Košíc pred play off videla vypredaná aréna

Košičania tretíkrát v sezóne nedovolili skórovať hráčom trenčianskej Dukly a po zápase ocenili najmä zaplnené tribúny domácej Steel arény.

Takto vyzerá tabuľka hokejovej Tipsport Ligy po zápasoch 53. kola

O poslednom účastníkovi play off a ani o mužstve, ktoré bude hrať baráž, sa ešte nerozhodlo.

Banská Bystrica si na domácom ľade poradila so Žilinou 3:1

Hostia mohli znížiť v závere Ťavodom v presilovke, zvrat však neprivodili.,aktualizované

Príkladne bojujúci Martin od úvodu zaskočil Zvolenčanov a vyhral 5:0

Domáci sa tak postarali o veľké prekvapenie a zaslúžene vysoko zvíťazili a posilnili si nádeje na play off. ,aktualizované

Domáci sa bavili hokejom. Košičania zdolali Duklu Trenčín vysoko 7:0

V 58. minúte inkasovali hostia siedmy gól, o ktorý sa postaral Šoltés. ,aktualizované