Medzi ženami sa tešila Japonka Ajana Onozuková.

Bežkyňa na lyžiach Björgenová triumfovala na 10 km klasicky v Quebecu

V záverečnom finiši predstihla o šesť desatín svoju krajanku Heidi Wengovú.,aktualizované

Kraft prekonal Johanssonov svetový rekord v skokoch na lyžiach

Dvojnásobný majster sveta a líder celkového poradia SP dosiahol na mamuťom mostíku výkon 253,5 m. ,aktualizované

Hirscher vyhral finálový obrovský slalom

V Aspene slávil úradujúci majster sveta celkovo 45. triumf v prestížnom seriáli, 22. v obrovskom slalome. ,aktualizované

Bartalský nepostúpil na MS v akrobatickom lyžovaní do finále skikrosu

Časom 1:09,73 min obsadil v rámci 43-členného štartového poľa predposlednú 42. priečku. ,aktualizované

Rus Šipulin ovládol stíhacie preteky 9. kola SP v biatlone

O prvej priečke v hodnotení SP sa už rozhodlo dávnejšie, Francúz M. Fourcade dominoval v celkovom poradí a aj v samotnej disciplíne stíhacích pretekov.,aktualizované

Frenzel triumfoval v Schonachu a má na dosah glóbus

Na domácej pôde triumfoval s náskokom 3,4 s pred Rakúšanom Wilhelmom Deniflom.

Stíhacie preteky 9. kola SP v biatlone s víťaznou Fínkou Laukkanenovou

Na 10 km trati ju od druhej Češky Koukalovej delilo 26,5 sekundy a od tretej Braisazovej 1:01,4.,aktualizované

Krišáľové glóbusy pre Prommeggera a Ledeckú v paralelných slalomoch

Malé krištáľové glóbusy za celkové prvenstvá v paralelnom slalome patria Marchovi a Rakúšanke Daniele Ulbingovej.,aktualizované

V dvojboboch triumfy Greubelovej-Poserovej a Friedricha

Greubelová-Poserová zvíťazila so súčtom 1644 bodov pred kanadskou obhajkyňou Kaillie Humphriesovou (1630 b.), ktorá obsadila v Pjongčangu až 5. miesto a pripravila sa o krištáľový glóbus.,aktualizované

Veľké krištáľové glóbusy pre Farkašovú a Harausa

Slovenskí reprezentanti excelovali v sobotňajšom slalome, ktorými sa skončili zápolenia na finálovom podujatí SP v kórejskom Pjongčangu, keď si vyjazdili tri pódiové umiestnenia.,aktualizované

Nórska bežkyňa na lyžiach Wengová získala premiérovo veľký glóbus

Mužské finále ovládol na radosť kanadských fanúšikov Harvey, ktorý v cieľovej rovinke prešprintoval nórskeho súpera Finna Haagena Krogha.

Hradec Králové zdolal Litvínov a v sérii vedie 2:1, Kukumberg 1+1

Marcel Haščák rozhodol víťazným gólom o obrate Komety Brno, ktorá na vlastnom ľade zdolala Spartu Praha 4:3 po predĺžení a vo štvrťfinálovej sérii vedie už 3:0. ,aktualizované

Ďalší debakel Nových Zámkov, Nitra vyhrala aj druhý zápas

V baráži hokejisti Dukly Trenčín vyhrali v 1. kole baráže o Tipsport Ligu nad prvoligovým tímom HK Skalica 7:5.,aktualizované

Tri slovenské pečate a slalom v rúchu Zuzulovej tajomna

V sobotu sa fanúšikovia dozvedia z úst Veroniky Velez Zuzulovovej, ako vidí svoju ďalšiu športovú kariéru.

Shiffrinová je už aj oficiálne držiteľka veľkého glóbusu

Američanka, ktorá pred pár dňami dovŕšila iba 22 rokov, získala pre USA šiesty titul celkovej víťazky SP.

Kazár skončil v šprinte 9. kola SP na 59. mieste, víťazom Nór Boe

Slovenský biatlon sa spoliehal na štvoricu Hasilla , Otčenáš , Kazár a Šima, no rovnako ako ženy ich streľba nepodržala a do sobotnej stíhačky postúpil jedine Kazár.,aktualizované

Biatlon: V šprinte 9. kola SP víťazstvo Laukkanenovej, 18. P. Fialková

V Holmenkollene vládlo teplé počasie so šiestimi stupňami a aj veterné, ktoré komplikovalo mierenie na strelnici.

Löllingová celkovou víťazkou SP,sezónu zakončila triumfom v Pjongčangu

Tri týždne po zisku titulu na MS dominovala aj vo finálových pretekoch SP v juhokórejskom Pjongčangu a spečatila tak svoj triumf v celkovom hodnotení seriálu.,aktualizované

Farkašová a Krako získali malé glóbusy za obrovský slalom

Pre Farkašovú ide už o štvrté víťazstvo na finálovom podujatí SP, predtým triumfovala v zjazde a v oboch superobrovských slalomoch.

Veterán Reichelt slávil svoj 13. triumf, glóbus získal Jansrud

Reichelt odsunul v americkom Aspene druhú priečku Taliana Parisa, tretí skončili zhodne Švajčiar Caviezel a Nór Aamodt Kilde.,aktualizované

Skokan Kraft triumfoval aj v Trondheime a upevnil si post lídra

Kraft si vytvoril dobrú východiskovú pozíciu už po 1. kole, v ktorom pristál na značke 138 m a usadil sa na čele o 1,3 bodu pred Stjernenom.,aktualizované

Weiratherová tesne uchmatla super-G glóbus Štuhecovej

Keďže dve v súčasnosti najlepšie pretekárky super-G už ohrozila iba Talianka Brignoneová na treťom mieste, 27-ročná Weiratherová slávila svoj štvrtý triumf kariéry pretekov SP. ,aktualizované

Medlová bola na MS ďaleko od finále Big Air, stop aj pre Jaroša

Minulý týždeň v súťaži slopestyle skončil Jaroš pri svojej premiére na MS na 31. mieste.,aktualizované

Zlato na MS v paralelnom obrovskom slalome pre Prommeggera a Ledeckú

Vo štvrtkovom veľkom finále ženskej súťaže dokázala Ledecká pokoriť švajčiarsku pretekárku Patriziu Kummerovú o 19 stotín sekundy.,aktualizované

Akrobatické lyžovanie: Stromková sa teší na MS. Dokáže obhájiť bronz?

Slovensko má v boji o umiestnenie aj ďalšie horúce želiezko, v skikrose sa predstaví Tomáš Bartalský, ktorý podľa svojich slov spravil veľký výkonnostný posun.

Senzačná Štuhecová ovládla zjazd, dráma na SP aj medzi mužmi

Štuhecová, ktorá pred touto zimou nikdy v SP nestála na pódiu, slávila v tejto sezóne okrem zlatej medaily aj štvrté víťazstvo v zjazde pod hlavičkou prestížneho seriálu,aktualizované

V paralelnom slalome triumfovali rakúski snoubordisti

Tridsaťšesťročný Prommegger zdolal v čisto rakúskom súboji o titul krajana Benjamina Karla a vybojoval svoju prvú medailu na svetovom šampionáte v kariére.

Snoubording: Paralelný obrovský slalom preložili na štvrtok

Kvalifikácie sa začnú vo štvrtok od 9.00 h, finále sú na programe od 13.00.

Pančochová sa priznala k homosexualite: Môže to inšpirovať iných

Vicemajsterka sveta z MS 2011 v disciplíne slopestyle potvrdila informácie pre české médiá počas prebiehajúceho svetového šampionátu v Sierra Nevade.

Krasokorčuliar Kršňák obsadil na MSJ 36. priečku a ďalej nepostúpil

Po zverejnení hodnotenia zostal sklamaný.

Farkašová zopakovala triumf v super-G, s medailou aj Haraus

Slovenská reprezentantka zvíťazila vo všetkých tohtosezónnych pretekoch v super-G. Už v japonskej Hakube získala malý krištáľový glóbus za celkový triumf v obrovskom slalome SP.

Lyžovanie: Fill a Štuhecová boli najrýchlejší v utorkovom tréningu

Druhá najrýchlejšia bola Talianka Sofia Goggiová (+0,89 s), tretia skončila Američanka Lindsey Vonnová (+0,96).

Tohtoročné MS v krasokorčuľovaní budú bez Csölleya s Myslivečkovou

Šampionát v Helsinkách mal byť pre Lukáša Csölleya s Luciou Myslivečkovou vyvrcholením prvej spoločnej sezóny.

Paralelný obrovský slalom na MS v snoubordingu preložili na štvrtok

Jury na svojom poludňajšom zasadnutí rozhodla, že preteky sa pôjdu vo štvrtok. O 9.00 h sa pôjde kvalifikácia a o 13.00 h finále.,aktualizované

Lyžiar Pertl získal na MSJ zlato v slalome, Slováci nedokončili

Slalom chlapcov bol záverečnou disciplínou šampionátu.

Finále SP bude historické slovenské, celkovo o 8 z 12 glóbusov

Štart vo finálovom týždni nie je samozrejmosť,z pelotónu SP má nárok len 25 najlepších v danej disciplíne a v prípade záujmu aj univerzáli či univerzálky,ktoré majú dostatočný počet bodov v renkingu.

Na MSJ v krasokorčuľovaní na Taiwane sa predstavia Kršňák a Hagarová

Obaja už odcestovali do dejiska šampionátu a budú sa tam pripravovať na svoje vystúpenia.

Paralympionička Farkašová zvíťazila aj v super-G, Haraus na 3. priečke

O 1,87 sekundy zaostala druhá Britka Knightová, vyše trojsekundové manko mala Austrálčanka Perrineová na tretej priečke.

V prvom tréningu na zjazd v Aspene bol najrýchlejší Rakúšan Kriechmayr

Vedúci pretekár priebežnej klasifikácie zjazdu, Nór Kjetil Jansrud, bol v pondelok na 15. mieste.,aktualizované