Objavili sa však tiež argumenty, že Pchjongjang bude v najbližšom čase odmietať dialóg s USA, keďže ho Washington podráždil novým balíkom sankcií, oznámeným v piatok.

ZOH: Švajčiar Galmarini zlatý v paralelnom obrovskom slalome

Tridsaťjedenročný Galmarini získal na olympiáde v Soči 2014 striebro.

,aktualizované

PÄTNÁSTY DEŇ na ZOH: Ledecká išla na to, nórski bežci tiež

S prehľadom vyhrala na svojej materskej snehovej doske paralelný obrovský slalom a vošla do histórie.

Vlhová hľadá sily na záver zimy, hry uzavrie ako vlajkonosička

Výsledky na ZOH 2018 jej s výnimkou piatej pozície v kombinácii nepriniesli radosť, no slovenská lyžiarka nebude z Pjongčangu odchádzať s výčitkami.

ZOH: Sergejevová po pozitívnom náleze opustila olympijskú dedinu

Tridsaťročnej ruskej pilotke našli v tele stopy zakázanej látky aj pred dvoma rokmi, keď ju pozitívne testovali na meldónium.

Každé kolo bolo ako finále, vravel Magoni a už nemyslel na ZOH

Veronika Velez-Zuzulová absolvovala vďaka novému trendu na svojich posledných ZOH dva štarty.

FENOMENÁLNA LEDECKÁ: Zlato získala aj v paralelnom obrovskom slalome

Postarala sa tak o historický zápis, stala sa prvou ženou, ktorá na jednej zimnej olympiáde získala zlatú medailu v dvoch rozličných športových odvetviach.

Rodáčka z ruského mesta Ťumeň má pred sebou ešte vyvrcholenie tohtosezónnej edície Svetového pohára. Z momentálne druhej pozície chce zaútočiť na prvé miesto.

Slováci vypadli v osemfinále, Vlhová: Spravili sme viac chýb

Slovenským lyžiarom sa tak nepodaril zopakovať úspech z vlaňajších MS v St. Moritzi, kde v tímovej súťaži získali strieborné medaily.

Nóri vyrovnali rekord USA v počte cenných kovov zo zimnej olympiády

V Pjongčangu vybojovali Nóri už 37 medailí, rovnako ako USA vo Vancouveri v roku 2010.

ZOH: Nemci šokujúco zdolali Kanadu, vo finále sa stretnú s OŠR

Nemci sa prebojovali do finále ZOH prvýkrát v histórii, dosiaľ boli ich olympijským maximom tretie miesta v Lake Placid 1932 a Innsbrucku 1976.

ZOH: Štafetu SR stiahli na Bartkovom úseku: Výbuch už na ležke

Na 4x7,5 km trati za víťaznými Švédmi skončili strieborní Nóri s odstupom 55,5 sekundy, bronzoví Nemci boli pomalší až o 2:07,1 min.

Rýchlokorčuliar Nuis zvíťazil na ZOH aj na kilometri

Vo finále na ovále v Kangnungu dosiahol víťazný čas 1:07,95 min.

Bobistka Sergejevová z OŠR mala pozitívny dopingový test

OŠR sa stali prvými hokejovými finalistami, na ZOH zdolali Čechov

V nedeľňajšom súboji o zlato sa Rusi stretnú s úspešnejším z dvojice Kanada - Nemecko (13.10 SEČ), Čechov čaká zápas o bronz.