Basketbal

LA Lakers dosiahli desiaty triumf za sebou a kraľujú celej súťaži

Hostia držali krok so súperom iba v úvode zápasu, potom ich Lakers v 24-minútovom intervale prestrieľali 84:36 a v tretej štvrtine viedli aj o 39 bodov.,aktualizované

Ružomberčanky po vyrovnanom priebehu prehrali v Hatayi

Dramatický záver zvládli lepšie domáce, keď basketbalistky Ruže do vedenia nepustili.

NBA: Davis strelil bývalému klubu 41 bodov, v New Orleans naňho bučali

Úradujúci šampióni Toronto Raptors doma zdolali New York Knicks hladko 126:98 a pripísali si piate víťazstvo v sérii. ,aktualizované

Inter zakončil púť pohárovou Európou prehrou s Benficou

Domáci basketbalisti odštartovali záverečné zápolenie v A-skupine dobre, lenže v úvodných minútach hostia vždy odpovedali rovnakou mincou. ,aktualizované

NBA: Denver aj Clippers si pripísali šiestu výhru v sérii

Najlepšími strelcami duelu boli na oboch stranách náhradníci, na domácej strane Jerami Grant s 20 bodmi, na hosťujúcej Jordan McRae s 21 bodmi.

Inter sa chce rozlúčiť s Európskym Pohárom FIBA výhrou

Pre slovenského zástupcu sa postupový sen rozplynul v predchádzajúcom domácom stretnutí, keď prehral s holandským Leidenom 78:88.

NBA: Antetokounmpo prispel k víťazstvu Milwaukee nad Utahom 50 bodmi

Najväčší podiel na triumfe Bucks mal Grék Giannis Antetokounmpo, ktorý si s 50 bodmi vytvoril tohtosezónne maximum a pridal 14 doskokov. ,aktualizované

NBA: Dončič priviedol Dallas k triumfu v Houstone

V ďalšom nočnom stretnutí si hráči Los Angeles Clippers poradili doma s New Orleans 134:109 a takisto slávili piate víťazstvo v rade.,aktualizované

NBA: Lakers predĺžili víťaznú šnúru

Lakers väčšinu zápasu prehrávali, 1:30 min pred koncom ale poslal James hostí do vedenia, ktoré si už udržali.,aktualizované

NBA: Lakers uspeli v Oklahome, natiahli víťaznú šnúru

Hostí potiahol k triumfu Anthony Davis, ktorý nastrieľal 33 bodov, z toho 24 v druhom polčase.,aktualizované

NBA: Milwaukee je na víťaznej vlne

Bucks potiahol k výhre Giannis Antetokounmpo, ktorý zaznamenal 24 bodov, 19 doskokov a 15 asistencií (kariérne maximum) a dosiahol druhý triple double v sezóne a už šestnásty v profiligovej kariére.,aktualizované

NBA: Dallas deklasoval Golden State

Pod domáci triumf Mavericks sa najvýraznejšie podpísal Luka Dončič, ktorý nazbieral 35 bodov, 10 doskokov, 11 asistencií a dosiahol druhé triple double za sebou. ,aktualizované

Inter stratil šancu na postup

Inter mal výborný vstup do stretnutia, najskôr vyhrával 7:0 a v 4. minúte dokonca 13:2. ,aktualizované

NBA: James dosiahol triple double proti všetkým tímom

Po siedmich prehrách sa dočkali víťazstva hráči Golden State Warriors, ktorí zvíťazili v Memphise.,aktualizované

Basketbalisti Levíc zvíťazili v Brne a priblížili sa k play off

V tabuľke sa zároveň posunuli na prvé miesto, na konte majú štyri víťazstvá a jednu prehru.

Tréner Philadelphie Brown bude v Tokiu viesť Austráliu

Austrália nikdy nezískala medailu na vrcholnom podujatí, no na OH 2016 v Riu de Janeiru aj na tohtoročných MS v Číne obsadila štvrtú priečku.

EP FIBA: Inter s Leidenom o postupovú nádej

Situácia v skupine sa pred záverečnými dvoma kolami riadne zamotala. Na čele je Benfica Lisabon so siedmimi bodmi, Leiden a Inter majú zhodne po šesť bodov za dve výhry a dve prehry.

NBA: Houston natiahol víťaznú sériu

Domácich Mavericks priviedol k triumfu Luka Dončič, ktorý nastrieľal 42 bodov, čím si vylepšil osobné kariérne maximum.,aktualizované

NBA: Sacramento zastavilo desaťzápasovú víťaznú sériu Bostonu