Hokej

Brankár Climie novou posilou Bratislava Capitals

Tridsaťšesťročný Kanaďan vo svojej kariére pôsobil najmä v zámorí, v univerzitnej lige NCAA, ako aj v AHL, pričom okúsil na 5 zápasov NHL.

TIPSPORT LIGA: Český útočník Balán skončil v Trenčíne

Balán prišiel do Trenčína počas sezóny 2019/2020. Napokon klub opustil v závere prestupového obdobia.

TIPSPORT LIGA: Brankárska výmena na trase Poprad - Nové Zámky

Český brankár Nechvátal pôsobil v Poprade už v ročníku 2018/2019 a napokon obliekal dres kamzíkov aj v prebiehajúcej sezóne.

TL: Miškovec opäť povedie Kanaďan Hanlon: Cítim sa motivovane

Hanlon pôsobil v Miškovci počas celej sezóny 2018/2019, ktorá bola pre klub premiérová v najvyššej slovenskej súťaži. V súčasnosti je klub po 39 zápasoch na 8. mieste s minimálnym rozdielom pred 7.

NHL: Matthews pre zranenie chýba v zápase hviezd, náhradou je Tkachuk

Na jeho miesto v Atlantickej divízii povolali 20-ročného útočníka Bradyho Tkachuka z Ottawy Senators, pre ktorého to bude debut na tradičnej exhibícii.

NHL: Columbus zdolal Winnipeg a zvíťazil šiestykrát za sebou

Minnesota doma zdolala Detroit 4:2, gólom a asistenciou sa prezentovali domáci Mats Zuccarello a Eric Staal.

Hokej: Útočník Mikúš skončil v Litvínove

Okrem Mikúša v Litvínove nepokračuje ani český útočník Lukáš Kašpar, ktorý v minulosti pôsobil aj v Slovane Bratislava.

TIPSPORT LIGA: Bažány skončil na poste trénera Nitry

Jeho nástupcami sú Tomáš Chrenko a Miroslav Kováčik.,aktualizované

Boston otočil skóre dvoma gólmi v tretej tretine, pri vyrovnávajúcom na 2:2 vysunul Halák prihrávkou o mantinel Charlieho Coylea a Jake DeBrusk zakončil akciu vydarenou strelou.,aktualizované

Hudáček s premiérovým hetrikom medzi mužmi: Konečne po toľkých rokoch

Liberec rozhodol o triumfe piatimi gólmi v druhej tretine, ktorú vyhral 5:0.

Liberec si upevnil pozíciu lídra českej ligy, Hudáček s hetrikom

Rozhodla druhá tretina, ktorú Liberec vyhral 5:0.

Zimné hry mládeže: Hokejistky zdolali Švajčiarky a získali bronz

Slovensky prehrávali od úvodu druhej tretiny, potom však v rozmedzí 83 sekúnd otočili stav ,aktualizované

Dej predĺžil zmluvu s HC Vítkovice

V sezóne 2019/2020 zatiaľ odohral 34 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu 9 gólov a 6 asistencií.

TIPSPORT LIGA: Do Trenčína mieri Brodeur

Robíme všetko pre to, aby tu v nedeľu bol a mohol sa ukázať pred našimi fanúšikmi, povedal pre klubový web športový riaditeľ Branko Radivojevič.

NHL: Florida zvíťazila v Minnesote, Colorado zdolalo Detroit

V Denveri Colorado zdolalo Detroit 6:3, dva góly strelili domáci Nazem Kadri a Nathan MacKinnon. Detroit prehral piaty zápas v sérii.,aktualizované

Obranca Rosandič bude hrať za Vítkovice

Rosandič pôsobil v Hradci Králové od roku 2017. V ročníku 2019/2020 zaň odohral 36 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu 3 góly, 8 asistencií a 4 plusové body.

Zimné hry mládeže: Slovenské hokejistky neuspeli v semifinále

V dueli o tretie miesto sa stretnú s domácim Švajčiarskom.

Litvínov vymenil Jánošíka do Plzne

V prebiehajúcom ročníku odohral Jánošík v českej lige 37 zápasov s bilanciou 5+7.

NHL: Štatistiky Slovákov: Na čele produktivity suverénne Tatar

Jedenásty a posledný bodovaný je Marko Daňo.