Tipsport Liga

TIPSPORT LIGA: Český útočník Balán skončil v Trenčíne

Balán prišiel do Trenčína počas sezóny 2019/2020. Napokon klub opustil v závere prestupového obdobia.

TIPSPORT LIGA: Brankárska výmena na trase Poprad - Nové Zámky

Český brankár Nechvátal pôsobil v Poprade už v ročníku 2018/2019 a napokon obliekal dres kamzíkov aj v prebiehajúcej sezóne.

TL: Miškovec opäť povedie Kanaďan Hanlon: Cítim sa motivovane

Hanlon pôsobil v Miškovci počas celej sezóny 2018/2019, ktorá bola pre klub premiérová v najvyššej slovenskej súťaži. V súčasnosti je klub po 39 zápasoch na 8. mieste s minimálnym rozdielom pred 7.

TIPSPORT LIGA: Miškovec odvolal trénera Rodmana, s nástupcom rokuje

Právomoci Rodmana dočasne prevzali asistenti Hunor Strenk a Tamás Farkas.

TIPSPORT LIGA: Slovan podľahol v šlágri Banskej Bystrici po predĺžení

Barani sú po súboji 42. kola na prvom mieste s 83 bodmi a dvoma zápasmi k dobru pred Slovanom. Zvolen zdolal Košice.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Do Trenčína mieri Brodeur

Robíme všetko pre to, aby tu v nedeľu bol a mohol sa ukázať pred našimi fanúšikmi, povedal pre klubový web športový riaditeľ Branko Radivojevič.

Pred zápasom odovzdal riaditeľ Tipsport Ligy Richard Lintner pamätné dresy trojici Viliam Ružička, Jozef Mitocha a Miloš Radosa za zásluhy pri rozvoji trenčianskeho hokeja.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: V Zápase hviezd triumf tímu Gáborík nad Hossovcami

Okrem zápasu videli diváci aj súťaže zručností

TIPSPORT LIGA: Slovanisti na domácom ľade zdolali Detvu

Domáci začali aktívnejšie a v úvode sa dočkali aj vedúceho gólu. Už v 3. minúte ho dosiahol Žitný, ktorý využil dobrú prihrávku Urbánka - 1:0. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Michalovce zdolali Banskú Bystricu

Na konci prvej časti sa pred bránkou HC 05 do seba pustili Lukáš Hvila s Jánom Brejčákom a ich potyčku rozhodcovia posúdili rozdielovým trestom pre bystrického hráča. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Popradskí hokejisti vyhrali nad Zvolenom

Aj hra v druhej tretine bola poznačená úzkostlivým metrom rozhodcov. Vylúčenia sa množili na oboch stranách.,aktualizované

TL: Posledný zdolal lídra, Slovan sa dostal na 1. miesto

Na čelo tabuľky sa dostal Slovan Bratislava, ktorý doma zdolal Detvu 4:3. Košice predbehol aj majster z Banskej Bystrice, ktorý prehral v Michalovciach 2:3 po predĺžení.

TL: Posledný Liptovský Mikuláš vyhral na ľade lídra z Košíc

Liptáci začali lepšie, keď práve Vrábeľ strelou nad lapačku prekvapil Škorváneka a hostia od 5. minúty viedli - 0:1.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: V Liptovskom Mikuláši skončila trojica útočníkov

Skúsený Rus Nikulin nepresvedčil trénerov A-mužstva. Problémová bola jeho fyzická pripravenosť.

TIPSPORT LIGA: Kanaďan Lodge skončil v Poprade po dvoch zápasoch

Pre 24-ročného útočníka išlo o prvé pôsobenie mimo Severnej Ameriky.

TIPSPORT LIGA: Disciplinárka SZĽH potrestala päť klubov sumou 300 eur

Ligová rada už v predstihu avizovala, že jednoznačne odsudzuje akékoľvek vulgárne, xenofóbne či rasistické správanie fanúšikov na slovenských štadiónoch.

TL: Zápas hviezd povedie Lokšík, trénera Draisaitla nahradil Stantien

Na striedačkách sa tak ocitnú dve osobnosti, ktoré trenčianski fanúšikovia dobre poznajú z ich hráčskych i trénerských čias v Dukle.

TIPSPORT LIGA: Lapšanský sa vrátil do Popradu výmenou za Paukovčeka

Lapšanský odohral v sezóne 2019/2020 31 zápasov za Duklu Trenčín, v ktorých získal 15 kanadských bodov za 8 gólov a 7 asistencií.

TIPSPORT LIGA: Pavlin uspel na skúške v HC Košice

Košice 15. januára (TASR) - Slovinský hokejový obranca Žiga Pavlin uspel na dvojtýdňovej skúške v tipsportligovom HC Košice. S vedením klubu podpísal zmluvu do konca sezóny 2019/2020. "Oceliari" o tom informovali na stredajšej tlačovej konferencii.